Dunkusiuiijiriu COLOFON Familieberichten 0 Hlensenljnq.nl Familieberichten fI1ensenlinq.nl O familieberichten@persgroep.nl www.familieberichtenonline.nl Drieluik Jaap Heerenthals 088-0139999 kijk ook op Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het plotselinge overlijden van Willza Schipper lieve echtgenote van onze gewaardeerde collega Eric. Onze gedachten, medeleven en steun gaan uit naar Eric, de kinderen, kleinkinderen en verdere familie. In verband hiermee zullen wij vrijdag 6 mei as de gehele dag gesloten zijn. Caravan Centrum Zuid Nederland Marco en Marlies Roos Martijn, Saskia, Tom Niemand staat stil bij het woord samen maar het is een groot gemis als het woord samen uit je leven verdreven is. De leegte blijft nog moeilijk te aanvaarden, maar zoveel betrokkenheid in de vorm van lieve woorden, een gebaar of een kaart verzacht het verdriet en vergroot de moed om verder te gaan na het overlijden van mijn lieve zorgzame man, mijn broer, onze zwager en oom Het is voor ons onmogelijk om iedereen persoonlijk te bedanken. Daarom willen wij u langs deze weg hartelijk dankzeggen. Saar Heerenthals - Dieleman Jan en Tanneke Wim en Loes Franny en Gerard Neven en nichten Nisse, mei 2016 De 'drieluik' is een combinatie van de Kennisgeving, Dankbetuiging en In Memoriam. Deze kunnen in de zelfde herkenbare persoonlijke stijl uitgevoerd worden. Geef uw wensen aan via: FAMILIEBERICHTEN 088-0139 990 dinsdag 3 mei 2016 15 0 Dé grootste zoekmachine voor overlijdensberichten in de regio Naam Plaats Zoeken Meer dan 100.000 overlijdensberichten per jaar Een levensverhaal plaatsen Condoleanceregister plaatsen Mensenlinq app voor Android Iphone Nationale uitvaart adressengids Online urnwinkel Online rouwbloemenwinkel Plaats een filmpje voor uw nabestaande Sluittijden overlijdensadvertenties Per e-mail en internet daags voor plaatsing 16.00 uur. Per telefoon en fax daags voor plaatsing 15.00. Internet U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichtenonline.nl volg ons op like ons op Twitter Hl Facebook Reclamatie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. E-mail familieberichtenpzc@persgroep.nl Telefoon 088-0139 999 (werkdagen 9.00-17.00 en op zondag 13.00-17.00) Fax PZC.nl/familieberichten Op PZC.nl/familieberichten kunt u overlijdensberich ten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Op PZC.nl/familieberichten worden alle overlijdens berichten uit de krant geplaatst. Hier vindt u per overledene ook een online condoleanceregister. Via PZC.nl/familieberichten kunt u ook bloemen en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 43