Ui/srlsilai) Familieberichten kükookop q fflensenlinq.nl 14 dinsdag 3 mei 2016 Cornelia Biondina - Dorleijn Magdalena Jacomina van der Moere - Bakker Lenie Hans Heijnsdijk Hans Heijnsdijk Willem Jozias van Doeselaar Wim Gabriël Smet Corrie sinds 2000 weduwe van Johannes Bernardus Abraham Biondina Marie Louisa D'hert Martinus Dieleman Met verslagenheid hebben wij het droevige bericht ont vangen dat onze collega en medewerker na een lang ziekbed op vrijdag 29 april 2016 is overleden. Op 1 augustus 1980 is Hans in dienst getreden van de raffinaderij als Process Operator in het toenmalige Manufacturing Department. Per 1 maart 1982 volgde de overgang naar Offsites, waar hij werkzaam was als Operator 1 Hans was een fijne en sociale collega. Hij heeft zijn werkzaamheden bij Zeeland Refinery altijd met inzet uitgevoerd. We zullen Hans missen. Wij wensen zijn echtgenote, kinderen, kleinkinderen, verdere familie en ook collega's veel sterkte toe bij de verwerking van dit grote verlies. Directie en medewerkers ZEELAND Refinery N.V. Vlissingen-Oost Wij zijn getroffen door het bericht van het overlijden van onze collega Hans was een prettige en markante collega in het Operations Department. Als Process Operator in zowel het toenmalige Manufacturing Department en sinds maart 1982 bij Offsites heeft hij zijn werkzaamheden altijd met plezier en inzet uitgevoerd. We zullen Hans missen. Onze gedachten van medeleven gaan uit naar zijn vrouw, kinderen, kleinkinderen en naaste familieleden. Collega's Offsites Operations Department ZEELAND Refinery N.V. "Ga niet alleen door het leven, die last is U te zwaar Verdrietig, maartrots op wie hij was, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve echtgenoot, en onze bijzon dere vader en opa. Lid in de Orde van Oranje-Nassau Echtgenoot van Hermana Hoogendoorn Axel 14 oktober 1923 t Axel 30 april 2016 Axel Herma van Doeselaar-Hoogendoorn Kloosterzande Nell en John Roland en Marjolein Terneuzen Herna en Jan Manon en Peter Biervliet Maarten en Marijke Ilse en Tony Mario en Caroline Axel Gert Jan en Silvia Dimitri en Stephanie Willem Jan en Annabelle Stijn en Hanneke Teun Koewacht Ad en Bettie Sabina Roderick en Marlou-Floor en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Groenendijk 38 4587 CV Kloosterzande De afscheidsdienst wordt gehouden op vrijdag 6 mei om 13.30 uur in de Protestantse kerk, Koestraat 2 te Axel. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de Burchtlaan. Na de begrafenis kunt u de familie condoleren in de kerk. Onze speciale dank gaat uit naar hen die Wim in de laatste jaren zo liefdevol hebben verzorgd. Herinner mij, maar niet in sombere dagen. Herinner mij hoe ik was, toen ik alles nog kon. Bedroefd, maar dankbaar dat we hem zo lang in ons midden mochten hebben, geven wij u kennis dat van ons is heengegaan onze lieve pa en opa weduwnaar van Maria Germaine Ruyloft in de leeftijd van bijna 99 jaar. St. Jansteen Miel en Miriam Smet-van Laarhoven Moniek en Sylwester - Lisa Bart en Liselore - Julia Annemiek en Gregory HeikantJo en Jacqueline Smet-Govaert Mariska en Jelle - Damy, Devin Frank en Maaike - Nina, Julian Sonja en Sander - Jana HeikantCyriel en Elly Smet-de Valck HeikantLinda en Tonny Buys-Smet Marjolein en Jeroen - Robiene Dennis en Stefanie Hulst, 1 mei 2016 Correspondentieadres: Van Hovestraat 4 4564 BG St. Jansteen De uitvaartdienst wordt gehouden op zaterdag 7 mei om 10.30 uur in de H. Theresiakerk te Heikant, gevolgd door de begrafenis op de RK begraafplaats aldaar. Na afloop is er gelegenheid om de familie te condoleren. Mochten wij vergeten zijn een kaart te sturen dan kunt u deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Onze dank gaat uit naar het personeel van Blaauwe Hofke 75 voor de goede zorg die pa gekregen heeft. Wij zijn verdrietig dat na een lang en zorgzaam leven is overleden, onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en over-oma 22 september 1918 f26 april 2016 Terheijden: Koos en Ko Buxtehude (D): Elly en Ali Karima en Niels Alain en Mihaela Middelburg: Jan en Lia Tamara en Daniël, Mikael Kamperland: Ben en Joke Esther en Joep Rosali en Job, Fabiënne, Flugo Carolien en Hajo, Robyn Bergen op Zoom: Aart en Karin Fabian Ramon Wij willen het personeel van Zorgstroom Team Griffioen bedanken voor de liefdevolle verzorging. correspondentieadres: Veerweg 18a 4493 AS Kamperland De begrafenis heeft in familiekring plaatsgevonden. Sterven in vrede is: Met een gerust hartje ogen kunnen sluiten. In liefde gedenken wij onze moeder en oma Sinds 31 juli 2005 weduwe van Jacobus van der Moere Hoek, 11 mei 1937 f Veere, 27 april 2016 Jan en Corinne Tessa en Paid Kelly en Sander Kyliana Xaviël Correspondentieadres: Lingestraat 35 4335 NZ Middelburg De crematie heeft in besloten kring plaats gevonden. De Heer is mijn herder, niets kom ik tekort Hij laat mij weiden op groene velden. Hij brengt mij aan water, waar ik kan rusten, Hij geeft mij weer frisse moed. Onverwacht maar niet onvoorbereid is van ons heengegaan weduwe van Rudolf Maria Jozef van Veen 10 januari 1929 12 mei 2016 Kinderen Klein- en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Groeneweg 2, 4543 RP Zaamslag De Heilige uitvaartmis is op vrijdag 6 mei om 11.00 uur in de H. Maria Hemelvaart Kerk, Dorpsplein 1 in Zuiddorpe. Na de Heilige uitvaartmis is de crematie in besloten kring. Alleen schriftelijke condoleance. Geen bloemen. Met verdriet in ons hart, maar ook met dankbaarheid voor alle momenten die wij met hem mochten delen, hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve broer, schoonbroer, oom en oudoom A Zaamslag, 5 februari 1939 t Terneuzen, 1 mei 2016 Broer en zussen Schoonbroer en schoonzus Neven en nichten Zorgcentrum "Ter Schone", woning A27 Conespondentieadres: Brugstraat 2,4533 PG Terneuzen De afscheidsdienst, waarvoor u bent uitgenodigd, wordt gehouden op zaterdag 7 mei om 10.00 uur in de aula op de Zuiderbegraafplaats, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Zuider begraafplaats. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de koffiekamer van voornoemde aula.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 42