Üi/arladai) Familieberichten Vera Baston kükookop q fflensenlinq.nl 20 maandag 2 mei 2016 Johannes Jaspert Heijnsdijk Hans Hans Heijnsdijk Chris Bil Hans Hans Heijnsdijk Jan Meulmeester Vera Jan Meulmeester Elizabeth Jacoba Sara de Pree - de Dreu -Betsie- Betsie de Pree - de Dreu Pieternella Hubrechsen-van den Broeke Willza Schipper-Korstanje Met humor en woordspelingen deed jij de kamer opvrolijken. Na een moeilijke periode van ziek zijn hebben wij afscheid moeten nemen van mijn dierbare man, onze lieve vader en trotse opa echtgenoot van J.M. Heijnsdijk-Louws Vlissingen, f Middelburg, 28 februari 1956 29 april 2016 Middelburg: Coby Heijnsdijk-Louws Vlissingen: Lizette en Sem Malou, Veerle Blom en De Ridder Uitvaartverzorging T.a.v. familie Heijnsdijk Pieter Louwersestraat 37 4388 EJ Oost-Souburg De crematieplechtigheid zal worden gehouden op woensdag 4 mei om 13.00 uur in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren van de familie in de koffiekamer van het crematorium. Bloemen verzorgen wij zelf, mocht u iets willen doen waarderen wij een gift voor het KWF. Er staat een collectebus bij het condoleanceregister. Na een moedig gedragen ziekte hebben we afscheid moeten nemen van onze schoonzoon, zwager en oom We zijn intens verdrietig, maar dankbaar dat hem verder lijden is bespaard. Pa en Ma Louws Bram Mirjam, Corné, Elize f Chris en Vivian Cynthia en Danny, Daisy, Ellis Johan Verdrietig zijn wij door het te vroeg overlijden van onze lieve broer en zwager Veel respect hebben wij voor Coby die hem tijdens zijn ziekte liefdevol en met grote inzet heeft verzorgd. Vlissingen: Nel en Aamoud van Keulen-Heijnsdijk Oost-Souburg: Mieke en Wout Janssen-Heijnsdijk Rozenburg (NH): Inke Heijnsdijk en Cor Verduin neven en nichten Middelburg, 29 april 2016 Een lieve vriend is van ons heengegaan. Wij dragen hem altijd mee in ons hart. Wij wensen Coby, Lisette, Sem en kleinkinderen veel kracht en sterkte toe. Patrick en Louise Frans en Ina Elias en Joke Bas en Marijke Middelburg, 29 april 2016 Na een kort ziekbed moeten wij afscheid nemen van onze betrokken buurman Wij wensen de familie veel kracht en sterkte toe. Fam. Westmaas Fam. van Belzen Fam. Adriaanse Arnemuiden, 28 april 2016 Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze zwager in de leeftijd van 84 jaar. Leusden, Co van der Schaaf-van der Wekken f Ynze van der Schaaf Zierikzee, Nel van der Wekken Pretoria (Z.A.), Corrie van der Laan-van der Wekken Hans van der Laan f Kerkwerve, 27 april 2016 Nu zijn we haar echt kwijt Margriet Willem van Dam Na een ernstige ziekte is uit onze familiekring weggenomen, onze lieve broer, zwager en oom Sterke de Heere de bedroefde (klein)kinderen en achterkleinkinderen. Joris Sien en Lein Maatje Bep Piet en Corrie Neven en nichten In liefdevolle herinnering, allen die hem voorgegaan zijn. Arnemuiden, 28 april 2016 "Dat Koninkrijk van U, weet U wel, wordt dat nog wat?" (Gerard Reve) Onze lieve Vera ging ten onder in een ongelijke strijd. Rotterdam, 14 april 1951 Goes, 30 april 2016 Goes: August Verdonck Amsterdam: Tuur Verdonck en Trudy Kloet Mia Lent: Lieve Vat-Verdonck en Gerben Vat Boele Vera is thuis; u kunt daar afscheid van haar nemen. We verzoeken u wel uw komst vooraf te melden. De crematieplechtigheid vindt plaats op vrijdagmiddag 6 mei om 15.30 uur in crematorium Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er een informeel samenzijn in Hotel Goes, Anthony Fokkerstraat 100 te Goes. Wij danken alle medewerkers van Zorggroep Ter Weel, afdeling De Mooije Staak 5, voor hun zorg en aandacht gedurende de vier jaren dat Vera er was. Vera hield van kleurrijke kleding. Beukenstraat 4-10, 4462 TT Goes, Iaarmans@xs4all.nl Dankbaar dat wij haar zo lang in ons midden mochten hebben, laten wij u weten dat in de leeftijd van 94 jaar is overleden, onze moeder, schoonmoeder, oma en over-oma echtgenote van Leendert de Pree overleden 14-1-1992 21-9-1921 Goes 29-4-2016 Wim en Elly Lean, Jasmijn, Jeroen Robert en Anita Marga - in liefdevolle herinnering 11-5-1993 - Correspondentieadres: Ravenstein 33, 4416 HW Kruiningen De crematie zal naar wens van Betsie in besloten kring plaatsvinden. Heden overleed mijn zuster en onze tante Goes: S.L. Roose - de Dreu Jan Roose Wim Roose Goes, 30 april 2016 Ik wil naar het paradijs Na het uitspreken van deze woorden in de afgelopen maanden is na een kort ziekbed, rustig in haar slaap, overleden onze moeder, schoonmoeder en oma sinds 8 januari 2008 weduwe van Gerrit Hubrechsen Serooskerke, t Middelburg, 25 april 1924 30 april 2016 Namens kinderen en kleinkinderen: Arend en Ans Hubrechsen-Eland Correspondentieadres: Nieuwe Vlissingseweg 119 4387 AB Vlissingen Er is gelegenheid tot afscheid nemen op vrijdag 6 mei van 13:00 tot 13:30 uur in uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Aansluitend zal de crematieplechtigheid worden gehouden om 14:30 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Indien u door omstandigheden geen rouwbrief heeft ontvangen gelieve deze kennisgeving als zodanig te beschouwen. Een speciaal ivoord van dank aan het personeel en de vrijwilligers van verzorgingshuis Rustenburg voor hun goede en liefdevolle verzorging. Rust zacht lieve Goes Je Ma, Pa in herinnering, Adrie, Johnny, Jolanda, Serena, Nicky, John, Marcel en Vivian Goes, 2 mei 2016

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 54