iffll A O ik |L^|_ p (H mensen inq.nl Familieberichten üï/erJader] COLOFON Familieberichten Eis/JChiarj kijk ook op Samen geleefd. Samen dromen gedroomd, waargemaakt. Samen genoten van kinderen, dieren, Oostenrijk en elkaar. Samen onoverwinnelijk. Tot we gedwongen werden een ongelijke strijd aan te gaan, samen hebben wij verloren. Met al haar levenslust en wilskracht heeft zij deze strijd niet kunnen winnen. Na alle fijne jaren die wij met haar mochten beleven, hebben wij met veel verdriet afscheid moeten nemen van mijn lieve vrouw, onze mam, oma en dochter Betsie Reijnen-van der Pol echtgenote van Hans Reijnen Zij overleed in de leeftijd van 54 jaar. Graauw: Hans Lamswaarde: Bianca en Serge Graauw: Silvia en Marcellino Giovanni Luciana Valentino Rozenburg: Marietje Ethiopië: Appie 29 april 2016 Zandbergsestraat 11, 4569 TC Graauw Betsie is opgebaard in familiekamer 1 van coöperatie DELA, Blaauwe Hofke 90 te Hulst. U kunt afscheid nemen op donderdag 5 mei van 13.00 tot 14.00 uur en van 18.00 tot 19.00 uur De crematieplechtigheid wordt gehouden op vrijdag 6 mei om 11.00 uur in de aula van het crematorium, Bellamystraat 28c te Temeuzen. Na afloop van de crematieplechtigheid is er gelegenheid voor een persoonlijke condoleance. oetjei echtgenote van Harold Albicher Bram de Voldere Ivo Buijs In de leeftijd van 99 jaar is rustig en kalm ingeslapen onze moeder, schoonmoeder, oma en oude oma Margriet Debbaut - Coens weduwe van Leonard Debbaut, overleden 01-11-1990 Oostburg, 11-02-1917 Goes, 30-04-2016 Middelburg: William en Nel Goes: Antoine (in liefdevolle herinnering) en Marijke Goes: EricenMarjo Goes: Ronald en Leny Goes: Marlies en Adri Klein- en achterkleinkinderen CorrespondentieadresLij sterbesstraat 3 4462 SX Goes De crematie zal in familiekring plaatsvinden. Uitvaartverzorging H. Jobse 0118 46 22 05 - Blij Blijde berichten maandag 2 mei 2016 21 Je hart was gul en breed en diep bood ruimte voor zo velen een ruimte die altijd overliep van de warmte om te delen Voor altijd in ons hart. Dankbaar voor de onbegrensde liefde en zorg waarmee mijn allerliefste vrouw en moeder ons tijdens haar leven heeft omringd, geven wij u kennis dat van ons is heengegaan op de leeftijd van 77 jaar. Harold Milan 29 april 2016 Van Diemenstraat 33 4535 AP Temeuzen De crematieplechtigheid, waarvoor u bent uitgenodigd, wordt gehouden op woensdag 4 mei om 10.30 uur in uit vaartcentrum 'De Ridder', Hughersluys 22 te Temeuzen. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren. Een speciaal woord van dank, aan het personeel en vrijwilligers van zorgcentrum 'De Stelle' en woonzorg centrum 'Maxima', voor hun liefdevolle verzorging. Je lieve lach en enthousiasme Je vrolijkheid en plezier Voorgoed uit ons midden Maar niet uit ons hart is op 26 april op 56 jarige leeftijd overleden Cadzand: dhr. en mw. de Bruijne Middelburg: Cliënten en team HGboven Ria en Loes De crematie heeft in besloten kring plaatsgevonden Correspondentieadres: St. Arduin, HGboven Klein Vlaanderen 37b 4331 RE Middelburg Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze broer en oom. hij is 59 jaar geworden Koewacht: Pa en Ma Buijs (in herinnering) Ronny (in herinnering) Heikant: Tonny en Linda Clinge: André en Willy Koewacht: Karin Neven en Nichten De uitvaartdienst wordt gehouden op woensdag 4 mei om 14.30 uur in uitvaartcentrum de Ridder, Spoorweg 4 te Hulst. Na de dienst is er gelegenheid om elkaar te ontmoeten. De crematie vind plaats in besloten kring. Correspondentieadres: Polenlaan 32, 4566 AL Heikant i i De grootste zoekmachine voor overlijdensberichten in de regio Meer dan 100.000 overlijdensberichten per jaar - Een levensverhaal plaatsen - Condoleanceregister plaatsen - Mensenlinq app voor Android Iphone volg ons op V3 like ons op Twitter BJ Facebook m -n www.bjobse-uitvaart.nl www.basisuitvaart-zeeland.nl OMDAT U UW GELUK GRAAG WILT DELEN Wilt u een blijde boodschap, zoals een verloving, bruiloft, geboorte, verjaardag of een jubileum in de krant plaatsen om uw familie, vrienden en relaties op de hoogte te brengen of wilt u iemand feliciteren? Geef dan uw bericht op via: FAMILIEBERICHTEN ©088-0139999 familieberichten@persgroep.nl www.familieberichtenonline.nl Sluittijden overlijdensadvertenties Per e-mail en internet daags voor plaatsing 16.00 uur. Per telefoon en fax daags voor plaatsing 15.00. Recla matie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. E-mail familieberichtenpzc(a)persgroep.nl Telefoon 088-0139 999 (werkdagen 9.00-17.00 en op zondag 13.00-17.00) Fax 088-0139 990 Internet U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichtenonline.nl PZC.nl/familieberichten Op PZC.nl/familieberichten kunt u overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Op PZC.nl/ familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. Hier vindt u per overledene ook een online condoleance register. Via PZC.nl/familieberichten kunt u ook bloe men en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensbe richten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 21