Familieberichten kükookop q fflensenlinq.nl Di)flkuerij|ü|j)ü 14 zaterdag 30 april 2016 fjefte tfjn/ke fïornstra Jaap Heerenthals Pietemella Leuntje Anthonise-Bosselaar - ©Nelly - Jan Kort Jan Kort Jan Kort Jan Kort Jan Kort Jacobus Dieleman Geertruida Clara Dieleman-Dekker Adrie van Donge Catharina Meijers - Dingemanse Sjaan Langebeeke Christiaanse Albertus Goeman Ik heb je ontmoet en van je gehouden Ik laat je gaan je blijft in mijn hart Jannie Na een bevlogen en werkzaam leven is mijn lieve echtgenoot, onze zorgzame vader en opa onverwachts op zijn vertrouwde plek op de Banninklaan overleden. Noordgouwe, Zierikzee, 11 januari 1938 28 april 2016 Jannie André en Mieke Femke, Tijmen Liesbeth Evianne en Dirkjan, Erik /an, Niek, Pieter Marjolein en Marco Sven, Björn, Kirsten f, Cléo Erik-Jan en Colinda Guusje, Krissy, Tigo Cees en Nienke jelle en jael, Koen en Samantha, Hidde Irma en Pim In besloten kring nemen wij op dinsdagmorgen 3 mei afscheid van onze Jan. Dinsdagmiddag is er gelegenheid om tussen 13.30 en 15.30 uur de familie te condoleren. Locatie: Grand café de Werf, Vissersdijk 2a in Zierikzee. Correspondentieadres: Banninklaan 8,4301 NN te Zierikzee. Mocht u geen rouwkaart hebben ontvangen, dan kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. Geheel onverwacht hebben we afscheid moeten nemen van mijn broer, zwager en onze oom. Hans en Lien Kort Miranda en Henk-Jan Meerman Patricia en Jaap Smits en kinderen Burgh-Haamstede 28 April 2016 Geheel onverwacht is onze oud-directeur en grondlegger van Kort Autoschade overleden. Zijn inzet en betrokkenheid met 'de Zaak' zal altijd in onze herinnering blijven. Namens personeel Kort Autoschadeteam Zierikzee Nico Kamphuisen Remke Knaapen William Kramer Martin Kramer John Lokerse Mario Post Kees Rijnhout Danny Romer Mary van Strien Wij hebben afscheid moeten nemen van onze beste vriend. Jan Kort ~Je zult altijd in onze herinnering voortleven, rust zacht- Bep Simmers-Boot Tonny Simmers Nog stil en verbijsterd zijn wij door het plotselinge overlijden van In onze gedachten zijn wij bij Janny. Wij wensen Janny, kinderen en familie veel sterkte toe. Marijke/Guus van Goethem Lenie v.d.Made Leny/Chris Schoneman Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het plotselinge overlijden van de mede-oprichter van Kort Autoschade Wij wensen Erik Jan, Colinda en overige familie veel kracht toe om dit verlies te verwerken. Namens de Autoschadeteam bedrijven: Autoschadeteam Baarends Autoschadeteam Deschatech Autoschadeteam Van Gils Autoschadeteam Goeree-Overflakkee Autoschadeteam Kort Autoschadeteam Meijers Autoschadeteam De Muynck Autoschadeteam Rida&Selekta Autoschadeteam Roosendaal Autoschadeteam Steketee Autoschadeteam Sturm Autoschadeteam Touw Een woord, een gebaar of een kaart, het doet je goed wanneer je iemand die je lief hebt, missen moet. Langs deze weg willen wij onze dank betuigen voor de vele hartverwarmende blijken van medeleven, zowel persoonlijk als schriftelijk, na het overlijden van mijn dierbare vrouw, onze geliefde moeder en trotse oma In korte tijd hebben we afscheid moeten nemen van onze lieve, zorgzame ouders en grootouders en Het doet ons goed te weten dat zij door velen werden gewaardeerd om wie zij waren. Uw medeleven heeft ons troost gebracht. Wij willen u daarvoor oprecht danken. Kinderen en kleinkinderen Hoek, april 2016 Dank voor al die lieve kaarten die wij hebben ontvangen na het overlijden van Namens ons allen: Riet van Donge-Zachariasse Koudekerke, april 2016 Voor uw medeleven en belangstelling na het overlijden van onze lieve moeder, oma en over-oma willen wij u hartelijk bedanken. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen. Middelburg, april 2016. Wij bedanken U voor de hartverwarmende belangstelling die wij als familie ontvingen tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve vrouw.moeder en oma Cornells Langebeeke kinderen en kleinkinderen Middelburg april 2016 Danlfu wel voor zoveel troost en bemoediging in de vorm van kaarten, telefoontjes, uïVgebeden, aanwezigheid in de kerk. of bij het graf van mijn man, onze vader en schoonvader ife zullen hieraan nog vaakterug denken en het geeft ons kracht om door te gaan. Leinje dbomstra-Jo'ngepier Wilrens en franziska Elirn en 'Pablo (De collecte voor het ALS fonds heeft 710,- opgebracht, waarvoor hartelijkdank Serooskerke, april2016. Niemand staat stil bij het woord samen maar het is een groot gemis als het woord samen uit je leven verdreven is. De leegte blijft nog moeilijk te aanvaarden, maar zoveel betrokkenheid in de vorm van lieve woorden, een gebaar of een kaart verzacht het verdriet en vergroot de moed om verder te gaan na het overlijden van mijn lieve zorgzame man, mijn broer, onze zwager en oom Het is voor ons onmogelijk om iedereen persoonlijk te bedanken. Daarom willen wij u langs deze weg hartelijk dankzeggen. Saar Heerenthals - Dieleman Wim en Loes Franny en Gerard Neven en nichten Nisse, april 2016 Het oprechte mee-leven en de warme aandacht na het overlijden van onze lieve vader, schoonvader en opa - Albert is ons tot grote steun geweest. Het zal ons gemis niet kleiner maken, wel helpt het ons met de verwerking van ons verdriet. Wij willen eenieder daarvoor hartelijk danken, inzonderheid het personeel van Moerzicht te Yerseke. Kinderen en kleinkinderen. Yerseke, april 2016 Hoewel de grote leegte en het gemis blijven, doet het ons goed te weten dat Nelly niet alleen voor ons, maar ook voor anderen veel heeft betekend. Henk Anthonise Kinderen en kleinkinderen Goes, april 2016

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 71