Üi/arJadsi) (H Ulensen inq.nl Familieberichten c Robert Koper Adrie van den Berg Marie Schieman - Van der Staal Enige en algemene kennisgeving "Say not in grief that he is no more, but say in thankfulness that he was. Tagore In liefde gedenken wij mijn geliefde man, onze emdiete en ad remrne vader, grandpa, broer en oom Rob Lid in de Orde van Oranje-Nassau Amsterdam, Goes, 14 september 1948 24 april 2016 Middelburg: Nancy Koper-Johnson El Paso, TX: Justin en Marina Adam Providence, RI: Kimberley Beets: Nico en Corinne Charlie Parklaan 1 4333 BD Middelburg De crematie zal in besloten kring plaatsvinden. v Rob Koper mr. Rob Koper Rob Koper Nel van den Berg-Missu Julia Jan Meulmeester Jan Meulmeester kijk ook op zaterdag 30 april 2016 17 Bedroefd hebben wij kennis genomen van het overlijden van de heer in de periode van 1990-2006 12 jaar raadslid van de gemeente Middelburg Voor zijn inzet ten dienste van onze gemeente zijn wij hem zeer erkentelijk. Onze deelneming gaat uit naar zijn vrouw, kinderen en kleinkinderen. Gemeenteraad van Middelburg Burgemeester en wethouders van Middelburg de secretaris, mr. A. van den Brink de burgemeester, mr. H.M. Bergmann Met leedwezen hebben wij kennis genomen van het onverwacht overlijden van de heer In dankbare herinnering aan zijn betrokkenheid en persoonlijkheid verliezen wij met zijn heengaan, na ruim 24 jaar lidmaatschap, een zeer gewaardeerd lid. Wij wensen zijn vrouw en kinderen heel veel sterkte toe met dit verlies. Bestuur en leden van S.V. de Kloveniers Middelburg Geschokt, vernamen wij het bericht van het onverwachts overlijden van ons trouwe bestuurslid, Wij wensen de familie veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Bestuur, fractie en leden van de Lokale Partij Middelburg Wij zullen Rob missen in ons midden. Uitgevaren uit je geliefde thuishaven Paal voor je laatste tocht. "Turend over het mooie Saeftinghe Land en de Westerschelde" wensen wij jou een behouden vaart. Vaarwel schipper Met een onuitwisbare herinnering, moeten we afscheid van je nemen. Je was voor ons een lieve vader, schoonvader, opa en overgrootopa. "Niet huilen, naar waarde genoten". weduwnaar van ft Terneuzen, 5 juni 1927 Terneuzen, 27 april 2016 Wachtebeke: Ben en Ginette Bernie en Katinka Lisa, Huub Hulst: Ella en Paul Liselore en Bart Hulst: Tea en Sofie Kim en Paul Annie, in herinnering Jack, in herinnering Correspondentieadres Klein Cambrondijk 10, 4561 RR Hulst De afscheidsdienst wordt gehouden op woensdag 4 mei om 15.00 uur in de aula van het crematorium, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Gaarne schriftelijke condoleance. De cirkel van haar leven is rond. In de laatste jaren van een bewogen leven werd het stiller om haar heen. Aangekomen in haar eigen wereld, is zij nu vredig ingeslapen. moeder - grootmoeder en Granny, weduwe van Wies. Wij zijn dankbaar dat je zo lang en liefdevol in ons midden verbleef. Vlissingen, 9 november 1920 Wehl, 27 april 2016 Art en Monique Schieman - Postel Daan en Ilsemarysol, Rozemarijn en Annegien Niels en Alisa, Mirella en Bozenka Martijn en Monique, Sophie - Lauran - Roos en Noor Naomi en Charles, Ronja Hofstraat 3 - 7255 CH Hengelo - Gld. Op haar verzoek heeft de crematie in stilte plaatsgevonden. Tot onze diepe droefheid is door de Heere, na een korte, ernstige ziekte, uit ons midden weggenomen, onze geliefde, zorgzame en altijd meelevende vader, schoonvader en opa sinds 3 0 november 2012 weduwnaar van Susanna van Belzen in de leeftijd van 82 jaar. "Sterke de Heere ons in dit smartelijk verlies en heilige Hij deze roepstem aan onze harten Arnemuiden: Piet en Fennie Meulmeester-de Ruiter Marja en Ben van Klooster-Meulmeester Lenie en Martin Kole-Meulmeester Johan en Maryan Meulmeester-van Belzen Johanna Meulmeester Daan en Angela Meulmeester-Snoek Kleinkinderen en achterkleinkinderen 28 april 2016 Molenweg 65. 4341 BC Arnemuiden Onze vader en opa is thuis opgebaard, waar gelegenheid is tot condoleren en afscheid nemen op D.V. maandag 2 mei van 19.00 uur tot 20.30 uur. De rouwdienst, waarvoor wij u uitnodigen, zal gehouden worden op D.V. woensdag 4 mei om 10.00 uur in het kerkgebouw van de Gereformeerde Gemeente in Nederland aan de Burgemeester Langebeekestraat te Arnemuiden. Deze dienst wordt geleid door de weleerwaarde heer Ds. M. Krijgsman. Aansluitend zal om 11.15 uur de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de Veerseweg te Arnemuiden. Na afloop van de begrafenis is er ook gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren in genoemde kerk. Indien u door omstandigheden geen rouwbrief heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Geen bloemen. Tot onze grote droefheid nam de Heere van ons weg, onze lieve, altijd meelevende en behulpzame opa Annelies en Klaas, Bastiaan, Noëlle, Pieter, Anna-Mae Jan-Pieter en Kim, Julian, Levi, Milan Bart en Caroline, Naomi, Lieven Judith en Rick, Femke Fernand en Emmelie Joanne en Petro, Estelle, Jesse, Veerle Suzanna en Harry, Calvin, Pascal, Bryan, Rowin Corjan Mariëlle en Bert Jan-Pieter en Annet Sandra en Adriaan, Lucas, Sem, Sarah Mark en Willemieke, Pierre Marieke en Martin, Veerle, Roan Christian Leonieke en Roy Julia Thamara Ruben Nathalie Justin Nick Sanne Jesse Wij wensen onze ouders en verdere familie Gods onmisbare ondersteuning toe in dit grote verlies. Arnemuiden, 28 april 2016

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 70