C? (J) mensen inq.nl 2V VPP Familieberichten DiiJikijaiuijJinjJ Marco Berrevoets Riet van der Have-van der Have Jan Stuij Voor de vele hartverwarmende reacties die wij mochten ontvangen na het overlijden van onze lieve zoon, broer en zwager betuigen wij u onze oprechte dank. Zij waren voor ons een grote steun. Zierikzee: A. Berrevoets K.P. Berrevoets-de Vlieger Nieuwerkerk: Leo Berrevoets Marja Berrevoets-van Dijke Zierikzee: Ad Berrevoets April 2016 In onze gedachten was je In onze gedachten ben je In onze gedachten blijf je Graag willen wij u hartelijk danken voor uw medeleven en belangstelling na het overlijden van onze moeder, schoonmoeder en "oma Ramper Freek en Carolien van der Have-van Nieuwaal Mark, Bart, Frederiqne Rian en Jaco Boogert-van der Have Bas, Rens, Lieke Oosterland, april 2016 Tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve man, onze lieve vader, schoonvader, opa en overgrootvader hebben wij veel blijken van medeleven en deelneming ontvangen. Wij willen u hiervoor langs deze weg onze welgemeende dank betuigen. Dirry Stuij-ter Heide Tineke en Jack Alken-Stuij Dirk-Jan en Monique Thijs, Bram Martijn Carolien Henk Stuij Nadia Frangoulis-Leite Wim Stuij Oosterland, april 2016 s Jannetje Kruidenier - Fenijn Adriana Wondergem-Theune DE VLIEGER Overtoom 'UZZD Groen kijk ook op Ontroerd waren we toen we zoveel kaarten en e-mails ontvingen na het overlijden van onze moeder en oma Jullie medeleven was hartverwarmend. Wij danken jullie hiervoor. Wim en Jotie Kruidenier IJ zen dijke april 2016 vrijdag 29 april 2016 15 Uw medeleven, in welke vorm dan ook, heeft ons getroost, na het overlijden van onze Moeder, Oma en Oude Oma Dit heeft ons erg goed gedaan. Wij willen u allen op deze wijze Hartelijk Bedanken. Harry en Trudy Gerben en Marina, Jens Jelmer Vlissingen, 29 april 2016 UITVAARTZORG info@uitvaartdevlieger.nl www.uitvaartdevlieger.nl Schouwen-Duiveland Wilgenstraat 12 4307 DA Oosterland 0111 402 000 (dag en nacht bereikbaar) Juist bij een overlijden heeft u een uitvaartverzor ger nodig die met een enkel woord begrijpt wat de wensen zijn. Die kan bogen op een jarenlange erva ring. Die weet dat juist de kleinste details zo belang rijkzijn. Onze mensen staan klaar als het nodig is. UITVAARTVERZORGSTERS Uitvaart Zorgcentrum Zeeland Van Dishoeckstraat 620 telefoon 4382 XW Vlissingen www.uzzl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 75