Familieberichten kükookop q fflensenlinq.nl 14 vrijdag 29 april 2016 Lena Jacoba van Schelven-Wisse Catharina Elizabeth van Renssen-van Loo -Tine Tine Anne Statujew Dag lieve Anne, we zullen je missen Anne Statujew Overdonderd en geschokt hebben wij kennis moeten nemen van het plotselinge overlijden van Anne Statujew onze POH Als praktijkondersteuner was Anne een zeer waardevolle aanvulling op ons team. Tijdens haar gesprekken heeft ze vele mensen weer op de goede weg kunnen helpen. We zullen haar enthousiasme, spontaniteit en zeker haar competenties enorm missen. Wij wensen Anne's familie heel veel sterkte toe. Alle medewerkers van Dokterspost Hoek Dokterspraktijk Clinge Huisartsenpraktijk Philippine Anne Anne In liefde laten gaan, onze lieve moeder en oma echtgenote van Johannes Adriaan van Schelven f 14 december 1999 13 april 1926 f 26 april 2016 Zorgzaam, betrokken, zelfstandig, sociaal, energiek, sterk. Wat we hebben gekregen, gekend, beleefd en benoemd is niet weg, het heeft zijn plaats en is verankerd in liefdevolle herinneringen. Kattendijke, Wilhelminadorp, Correspondentieadres: Laura en Lejo Anouk en Eline Amy en Remon Ynta Kees en Carin Arjen en Lotte Michiel en Sofie Gijs Lucas Sam Kureweg 12 4474 AN Kattendijke Zaterdag 30 april is er van 14.00 tot 17.00 uur gelegenheid tot afscheid nemen op het adres Kureweg 12. De herdenkingssamenkomst zal gehouden worden maandag 2 mei om 13.00 uur in het "Tonnenmagazijn", Haven Noordzijde 38 te Brouwershaven. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de algemene begraafplaats te Brouwershaven. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het "Tonnenmagazijn". Een speciaal woord van dank aan dr. Oortman, de medewerkers van Buurtzorg en het team van Iriz-zorg. Na een lang en zorgzaam leven is van ons heengegaan onze lieve moeder, grootmoeder en overgrootmoeder weduwe van Cor van Renssen sinds 1976 levenspartner van Ko Jager f 1988 levenspartner van Harry Lensink f 2015 Kloetinge, 24 maart 1926 f Middelburg, 27 april 2016 Jan van Renssen Paula van Renssen-Eversdijk Marko en Xuan Celine Saskia Ellen van Zantwijk-van Renssen Harry van Zantwijk Erik en Vanessa ThomasNikki Suzan en Paulo Davi Correspondentieadres: Familie van Zantwijk Molendijk 18 4471 BN Wolphaartsdijk De crematieplechtigheid zal worden gehouden op maandag 2 mei om 15:00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Een bijzonder woord van dank aan de medewerkers van SVRZ, locatie de Thibautstraat 31, voor hun liefdevolle verzorging. We hebben afscheid moeten nemen van onze lieve zus en tante Lena van Schelven-Wisse Izak Wisse en Cor Wisse-Kallewaard t Koos van Halst-Wisse en Bertus van Halst Nichten en neven Dappere en lieve Wat zullen we je missen. Bedankt voor alles watje voor ons hebt gedaan. Rust zacht. Bea van Loo-Moraal Frank Jan van Loo Ingrid Konings Gert Jan van Loo Verdrietig en onwerkelijk... Dochter van onze lieve volleybalvriendin Martine is er niet meer. Martine, Lon, Michiel, Lieke en familie, we zijn er voor jullie. 'Je Dinsdagvrouwen' Celyza, Chantal, Eline, Ellen, Jacqueline, Els, Fabiènne, Jacqueline, Chantal en Loeki Katja en Hans Simone en Timo Eva Zo onwerkelijk, om te moeten beseffen dat jij nooit meer binnen zal stappen voor een spontaan bezoekje aan je zus.... Wij wensen Lon Martine, Michiel en Lieke heel veel sterkte toe. Cliënten, ouders en personeel Stichting 't Huus Cliëntenraad Stichting 't Huus Vrienden van Stichting 't Huus Als een regenboog vol kleur Als een zonnetje heel fel Een herinnering zo dierbaar In gedachten geen vaarwel We gaan je zo erg missen Liefs Floor en Anke 'And don 't be afraid of the dark.. At the end of the storm, there's a golden sky' Dag lieve, lieve, Hopelijk heb je de rust gevonden die je zocht. We gaan je missen.. Carmen, Mark Isa

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 74