OyarJailai) zlm. (H Ulensen inq.nl Familieberichten Adriaan Christiaan Bil Jan Kruisdijk "De eenvoudigen wil God steeds gadeslaan Psalm 116 4 berijmd In dit vertrouwen is rustig heengegaan mijn lieve man, onze lieve vader, opa en overgrootvader Chris Zierikzee, t Kerkwerve, 31 december 1931 27 april 2016 Kerkwerve, G. Bil-van der Wekken Kerkwerve, Sjaak en Jeannette Bil Nicole en John Arjan en Ana Jolein en Wouter Almere, Daan in liefdevolle herinnering en Tonny Bil Mark en Miriam, Evi Ronald Rudi Ede, Lianne en Marcel Kuijpers Bram Coen in liefdevolle herinnering Zierikzee, Liesbeth en Sjaak Douw Iris en Bastijn Frank Luuk Boston U.S.A., Christiaan Bil Turelureweg 1,4321 TM Kerkwerve De afscheidsdienst zal gehouden worden DV dinsdag 3 mei in de Christelijke Gereformeerde Pniëlkerk, Beatrixstraat 5 te Kerkwerve, aanvang 13.30 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Kerkwerve. Voor de dienst is er van 12.30 tot 13.15 uur gelegenheid tot condoleren in de zaal van de kerk. MAG Paardekooper - Ton - Adriaan Cornelis Janse Adri Na een kort ziekbed is overleden mijn lieve man, onze stoere vader en onze belangstellende opa 30 augustus 1930 25 april 2016 Wij zijn dankbaar dat we in alle rust afscheid van elkaar hebben kunnen nemen Het is goed zo Riet Kruisdijk-Mille Gonny en Nico Timon Rens en Doke Wilma en Richard Larissa en Nick Isabel en Drikus Correspondentieadres: Coosje Buskenstraat 6 4381 LE Vlissingen Zaterdag 30 april om 11.00 uur herdenken we Jan's leven in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend kunt u de familie condoleren in de koffiekamer van het crematorium. j£ Dennis van Dorp Bedroefd hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze vriend en buurman Sam Oudkerk Wij wensen Willy, Marco Jill veel sterkte om dit verlies te kunnen dragen. Adrie en Adrie van Gilst 's-Heer Hendrikskinderen Sam Oudkerk Jacomina Leuntje Vijfhuizen - Walhout Mieneke Hij liep steeds met zijn gietertje heen en weer voor zijn plantjes, de lust van zijn leven. Nu is hij vertrokken voor zijn laatst reis. Kapitein Bram de Vries Wij wensen je eeuwige vrede. De vaste gebruikers van het Kogelparkje: Anneke, Jos, Ko, Hans en Mieke, Carlos en Bep, Aurelie en Debbie, Anita en Kees, Anita en Andie, Piet en Loes, Jeannette en Werner, Anne, Andy, Ko en Lisa en alle kinderen die Max mochten aaien. kijk ook op Je was een rots in de branding en koerste recht door zee. Je trotseerde storm en golven alleen... je had de wind niet mee. Na alle fijne jaren die we samen met hem mochten beleven, hebben we geheel onverwacht afscheid moeten nemen van Hij overleed in de leeftijd van 64 jaar. Patricia en Mark Martin Joke en Gerard Pa t en Ma Paardekooper Dora Klaas en Annemieke Bart Anneke en Ronald Neven en nichten Angelien en Monique Angelique en Isa Nazar, Bung 26 april 2016 Correspondentieadres: Troelstraweg 297, 4384 GP Vlissingen U kunt afscheid nemen van Ton in het Rouw- centrum Adagio, Buitenhovelaan 1 te Middelburg, op zondag 1 mei van 15.00 tot 16.00 uur en maandag 2 mei van 10.15 tot 11.15 uur. De afscheidsdienst wordt gehouden op maandag 2 mei om 12.00 uur in de aula van crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Hierna kunt u de familie persoonlijk condoleren in de koffiekamer. Samenkomst in de ontvangkamer van het crematorium, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Je was de tijd kwijt en vele dingen En dan ineens die glimlach, dat gebaar, een herinnering aan vroeger Het hoorde zo bij jou en jij hoorde zo bij ons... In alle rust is van ons heengegaan mijn lieve man, pa en opa echtgenoot van Clazina Johanna Evers Goes, 11 juli 1934 Breskens, 27 april 2016 Groede: Ine Janse-Evers Terhole: Karin en Cora Joost Oosterbeek: Max en Martine Wouter, Bas Correspondentieadres: Markt 24, 4503 AH Groede Een speciaal woord van dank aan alle medewerkers en vrijwilligers van afdeling Boulevard van Hooge Platen te Breskens voor de liefdevolle verzorging. De afscheidsbijeenkomst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op maandag 2 mei om 12.30 uur in het crematorium te Terneuzen, Bellamystraat 28c. Geraakt zijn wij door het trieste bericht dat de partner van onze collega Anja Putters bij een noodlottig ongeval om het leven is gekomen. In onze gedachten zijn wij bij Anja en haar naasten. Wij wensen hen veel sterkte toe. Mede namens cliënten, medewerkers, vrijwilligers, cliëntenraad, Raad van Toezicht en Raad van Bestuur, Warmande vrijdag 29 april 2016 17 verzekeringen Wij hebben kennnis genomen van het droeve bericht van het overlijden van de heer Sam is lange tijd, van 1983 tot 2011, nauw betrokken geweest bij ZLM Verzekeringen, eerst als bestuurslid en vervolgens als commissaris. Wij zijn hem zeer erkentelijk voor al zijn bijdragen aan ons bedrijf en voor zijn vriendschap. Onze gedachten en medeleven gaan uit naar Willy, Marco en Jill. Wij wensen hen veel sterkte met dit verlies. Namens ZLM Verzekeringen Frank van den Heuvel, voorzitter Raad van Commissarissen Marinus Schroevers, Algemeen directeur In plaats van kaarten. Ik kan gaan slapen zonder zorgen, want slapend kom ik bij U thuis. Alleen bij U ben ik geborgen. Gij doet mij rusten tot de morgen en wonen in een veilig huis. Psalm 4:3 Zachtjes ingeslapen... in de leeftijd van 89 jaar. Tobi en Jo Walhout-Oranje Marijke en Ton Inge, Wieke en Sabine Annette, Edo, lan en Amber Goes, 24 april 2016 Correspondentieadres: Beethovenlaan 99, 4462 JE Goes Het afscheid heeft in familiekring plaatsgevonden.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 73