HNNEN&BUI' 7 0 KIJK VERGELIJK Betaalbare huizen voor enthousiaste starters Dankzij mijn broer verliep alles volgens plan en hield ik het vol, want soms zag ik het even niet meer zitten zonder gegeten te hebben, in mijn huis te klussen tot een uur of tien 's avonds. Weer thuis bij mijn ouders at ik snel een hapje en dan dook ik mijn bed in. En dat dus maanden lang. Leuk was anders en tijd voor hobby's, zoals fitnessen, had ik niet meer." Marco besteedde 15.000 euro aan de verbouwing, maar nu heeft hij dan ook wat. Aan Remco had Marco een kei van een kluspartner. „Systematisch werken was heel be langrijk, omdat er zo ontzettend veel moest gebeuren. Dankzij Rem- co's ervaring is alles volgens plan verlopen en hield ik het vol. Soms zag ik het even niet meer zitten, het was hier een regelrechte bouwput. Maar we hebben op het stukadoren na alles zelf gedaan en daar ben ik best trots op." Showmodel Bij een keukenwinkel tikte Marco een tiptop showmodel op de kop voor 4500 euro. Maar eerst namen de broers de bovenverdieping onder handen, die twee slaapka mers omvat. De grootste kamer is uitgebreid met een chique badka mer met daarnaast een al even fraaie toiletruimte. De kleine slaapkamer toverden ze om tot inloopkast annex strijkka- mer, al wordt er voorlopig nog niet veel gestreken: de wasmachine staat nog ingepakt in de garage (moeders doet de was) en die be staat vooralsnog uit een diepe, kale ruimte. Ziedaar het volgende pro ject van klusduo Marco Remco. Niet dat Marco staat te springen; hij is het verbouwen even helemaal zat. Marco's buren boffen maar met hem: hij loopt, om hen niet te sto ren, nog net niet op zijn tenen door het huis. Na zijn werk kookt hij zijn potje en relaxt hij op zijn riante hoekbank. Eén ding viel hem tegen toen hij begin dit jaar dan toch eindelijk op zichzelf zat: de stilte. „Ik had zo lang gezellig thuis ge woond. Maar het begint al wat te wennen. Ik heb een mooi huisje voor mezelf gecreëerd. Beetje bij beetje wordt het mijn thuis." WESTDORPE Marco van Overloop is een starter op de woning markt. Ook op zoek naar een starterswoning? Onderstaande betaalbare huizen staan nog te koop in Zeeuws-Vlaanderen. AXEL AXEL SLUISKIL AXEL vrijdag29 april 2016 Marco knapte het huis met zijn broer helemaal op. Alleen het stuken lieten ze over aan een profes sional. in Axel EVEN VOORSTELLEN Marco van Overloop (25) is montagemedewerker/ constructiebankwerker Adres: Graaf- jansdijk A 124 Prijs: €115.000 k.k. Bouwjaar: Voor 1906 Kenmerken: Opknapper met souterrain, serre, garage en tuinhuis en gas haard. Adres: Prins Hendrikstraat 28 Prijs: €119.500 k.k. Bouwjaar: 1926 Kenmerken: Gemoderniseerd halfvrijstaand huis met glas- in-loodramen. L- vormige woonkamer met parketvloer. Twee slaapka mers. Adres: Johan nes Vermeer straat 2 Prijs: €119.000 k.k. Bouwjaar: 1980 Kenmerken: Hoekwoning met Z-vormige woonkamer. Zonnige tuin met berging. Adres: Boven- weg 69 Prijs: €79.500 k.k. Bouwjaar: 1931- 1944 Kenmerken: Dijkwoning met mooi uitzicht over het kanaal Gent- Terneuzen. Adres: Olivier- straat 23 Prijs: €114.500 k.k. Bouwjaar: I960 Kenmerken: Woning met aanbouw, ber ging en garage. Het huis heeft een zonnige woonkamer.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 59