zlm. (H IDensenljnq.nl Üyarlailsf) Familieberichten DDIlkberijiging Anna Maria Hendrika van Bezu-Bosland Ans Theodorus Johannes van Bezu Sam Oudkerk Dennis van Dorp Beetje bij beetje heb je ons verlaten, wij konden niet zo goed meer met je praten de lege blik, de stilte deed vaak zeer De moeder en oma van vroeger was er niet meer. Bedroefd, maar dankbaar voor wat zij voor ons heeft betekend, delen wij u mede dat na een moeizame laatste fase van haar leven van ons is heengegaan onze lieve moeder, oma en overgrootoma Elvira Maria Verplancke weduwe van Constantinus Fredericus van der Heijden Clinge, 28 januari 1918 Axel, 22 april 2016 NijmegenArnold AxelGerard AxelPeter en Marian Jeroen en Lydia - Ranomi, Dinand Kim Correspondentieadres: Tuinstraat 37 4571 EX Axel De crematie heeft in familiekring plaatsgevonden. Een speciaal woord van dank aan het personeel en vrijwilligers van zorgcentrum 'De Vurssche'voor hun liefdevolle verzorging. Adriaan Cornelis Janse Adri Pag lieve Anne, we zullen je missen Anne Anne Lieve, mooie Anne Overdonderd en geschokt hebben wij kennis moeten nemen van het plotselinge overlijden van Anne Statujew onze POH Als praktijkondersteuner was Anne een zeer waardevolle aanvulling op ons team. Tijdens haar gesprekken heeft ze vele mensen weer op de goede weg kunnen helpen. We zullen haar enthousiasme, spontaniteit en zeker haar competenties enorm missen. Wij wensen Anne's familie heel veel sterkte toe. Alle medewerkers van Dokterspost Hoek Dokterspraktijk Clinge Huisartsenpraktijk Philippine Anne Statujew Anne Statujew Jannetje Kruidenier - Fenijn kijk ook op Ondanks tegenslag toch positief we hebben je voor altijd Hef. Met bewondering en respect hebben wij je afstand zien nemen van alles wat je dierbaar en lief was. Na een leven dat gekenmerkt werd door eenvoud, hartelijkheid, bezorgdheid en liefde is van ons heengegaan mijn lieve vrouw, onze moeder, schoonmoeder en oma Ansje echtgenote van Haarlem, Axel, 17 augustus 1941 27 april 2016 Axel: Dick van Bezu Biervliet: Koen en Nicolien van Bezu-Buijsse Arjan Sofie Aruba: Eddy van Bezu en Liz Eliana Casallas Osorio Nicolas Matias Wij zijn erg dankbaar voor de liefdevolle aandacht en toegewijde zorg van de Thuiszorg, ziekenhuis Zorgsaam en De Vurssche. Correspondentieadres: Noordstraat 27, 4521 BV Biervliet. kunt afscheid nemen van Ans in het uitvaart centrum van het crematorium, Bellamystraat 28-c te Terneuzen, op zaterdag 30 april van 15.00 tot 16.00 uur. De crematieplechtigheid wordt gehouden op dinsdag 3 mei om 14.00 uur in de aula van genoemd crematorium. Na afloop van de crematieplechtigheid is er gelegenheid tot condoleren. verzekeringen Wij hebben kennnis genomen van het droeve bericht van het overlijden van de heer Sam is lange tijd, van 1983 tot 2011nauw betrokken geweest bij ZLM Verzekeringen, eerst als bestuurslid en vervolgens als commissaris. Wij zijn hem zeer erkentelijk voor al zijn bijdragen aan ons bedrijf en voor zijn vriendschap. Onze gedachten en medeleven gaan uit naar Willy, Marco en Jill. Wij wensen hen veel sterkte met dit verlies. Namens ZLM Verzekeringen Frank van den Heuvel, voorzitter Raad van Commissarissen Marinus Schroevers, Algemeen directeur Geraakt zijn wij door het trieste bericht dat de partner van onze collega Anja Putters bij een noodlottig ongeval om het leven is gekomen. In onze gedachten zijn wij bij Anja en haar naasten. Wij wensen hen veel sterkte toe. Mede namens cliënten, medewerkers, vrijwilligers, cliëntenraad, Raad van Toezicht en Raad van Bestuur, Warmande Je was de tijd kwijt en vele dingen En dan ineens die glimlach, dat gebaar, een herinnering aan vroeger Het hoorde zo bij jou en jij hoorde zo bij ons... In alle rust is van ons heengegaan mijn lieve man, pa en opa echtgenoot van Clazina Johanna Evers Goes, 11 juli 1934 t Breskens, 27 april 2016 Groede: Ine Janse-Evers Terhole: Karin en Cora Joost Oosterbeek: MaxenMartine Wouter, Bas Correspondentieadres: Markt 24, 4503 AH Groede Een speciaal woord van dank aan alle medewerkers en vrijwilligers van afdeling Boulevard van Hooge Platen te Breskens voor de liefdevolle verzorging. De afscheidsbijeenkomst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op maandag 2 mei om 12.30 uur in het crematorium te Terneuzen, Bellamystraat 28c. Katja en Hans Simone en Timo Eva 'And don 't be afraid of the dark.. At the end of the storm, there's a golden sky' Dag lieve, lieve, Hopelijk heb je de rust gevonden die je zocht. We gaan je missen.. Carmen, Mark Isa vrijdag 29 april 2016 19 Als een regenboog vol kleur Als een zonnetje heel fel Een herinnering zo dierbaar In gedachten geen vaarwel We gaan je zo erg missen Liefs Floor en Anke Wat gaan we je missen! Wij wensen Lon, Martine, Michiel, Lieke en verdere familie heel veel sterkte toe. Amber en Jordy Wim, Tinie, Sarah, Thomas Verdrietig en onwerkelijk... Dochter van onze lieve volleybalvriendin Martine is er niet meer. Martine, Lon, Michiel, Lieke en familie, we zijn er voor jullie. 'Je Dinsdagvrouwen1 Celyza, Chantal, Eline, Ellen, Jacqueline, Els, Fabiènne, Jacqueline, Chantal en Loeki Zo onwerkelijk, om te moeten beseffen dat jij nooit meer binnen zal stappen voor een spontaan bezoekje aan je zus.... Wij wensen Lon Martine, Michiel en Lieke heel veel sterkte toe. Cliënten, ouders en personeel Stichting 't Huus Cliëntenraad Stichting 't Huus Vrienden van Stichting 't Huus Ontroerd waren we toen we zoveel kaarten en e-mails ontvingen na het overlijden van onze moeder en oma Jullie medeleven was hartverwarmend. Wij danken jullie hiervoor. Wim en Jotie Kruidenier IJzendijke april 2016

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 51