hoteldeal.nl Helemaal Haarlem! 3 dagen op de Veluwe Wellness en natuur in Twente Online te boeken via www.hoteldeal.nl/nunspeet Online te boeken via www.hoteldeal.nl/badboekelo Boek nu deze lezersreis pzc.nl/webwinkel reizen hotelovernachtingen 3 dagen in 4-sterren hotel Ontdek Haarlem V TUI Vanaf Vanaf Verblijf midden op de Veluwe incl. diner 3 dagen 4* hotel incl. wellness en diner Boek nu deze lezersreis pzc.nl/webwinkel reizen stedentrips De Hoeve van Nunspeet Midden in de bossen van de Veluwe ligt het gemoedelijke en gastvrije hotel De Hoeve van Nunspeet. De gerenoveerde kamers zijn stijlvol en landelijk ingericht en voorzien van o.a. een televisie en gratis Wi-Fi. De kamers bieden een prachtig uitzicht op de natuurrijke omgeving. De omliggende bossen, heidevelden en zandvlakten nodigen uit voor lange wandelingen en mooie fietstochten. De stadjes Harderwijken Elburg liggen opeen steenworp afstand. Nunspeet en omgeving Met een ligging midden op de Veluwe is Nunspeet een goede uitvalsbasis voor vele uitstapjes. Niet alleen de natuur, maar ook de omliggende dorpjes en stadjes maken uw verblijf extra bijzonder. Zo vindt u Harderwijk op 15 min. afstand. Met een gezellige haven en het Dolfinarium biedt het genoeg voor een leuke dag uit. Ook Elburg is nabij gelegen. Dit oude vestingstadje ademt nog steeds de sfeer van de middeleeuwen en is zeker een bezoekje waard. Resort Bad Boekelo Bij Resort Bad Boekelo komt u in een paar dagen helemaal tot rust. Ontspan in het bijbehorende beauty- en wellnesscenter. De kamers van het resort zijn voorzien van telefoon, zithoek, Wi-Fi en badkamer met douche en toilet. Dineren kan uitstekend in restaurant Moods. Hierworden streekgerechten en internationale gerechten geserveerd. Op de eerste avond kunt u hier genieten van een 3-gangendiner. Verder kunt u zwemmen, bowlen of de omgeving verkennen! Boekelo en omgeving Tussen Enschede en Delden vindt u Boekelo. Door de landelijke omgeving is het een waar rustpunt. Vanuit Almelo, dat op een half uur van Boekelo gelegen is, zijn diverse wandel- en fietsroutes beschikbaar. Vergeet ook zeker niet een bezoek te brengen aan kasteel Twickel in Delden (tegen betaling). Voor de shopliefhebbers: steden als Enschede en Hengelo zijn erg geschikt om heerlijk te winkelen! Inclusief: 2 overnachtingen incl. ontbijtbuffet lx3-gangendinert.w.v.€25,00p.p. Gratis Wi-Fi en parkeren bij het hotel Vrijgebruikvanhetbinnenzwembad Extra informatie: Reserveringskosten 19,95 per boeking. De toeristenbelasting bedraagt 1,00 p.p.p.n. Op dit arrangement is geen kinderkorting van toepassing. Verblijf is mogelijk t/m aankomst eind september 2016 o.b.v. beschikbaarheid. Inclusief: 2 overnachtingen incl. ontbijtbuffet lx3-gangendinert.w.v.€31,50p.p. Gratis Wi-Fi en parkeren bij het hotel Toegang tot sauna's, zwembad en bowling Extra informatie: Reserveringskosten 19,95 per boeking. De toeristenbelasting bedraagt €l,25p.p.p.n. Op dit arrangement is geen kinderkorting van toepassing. Verblijf is mogelijk t/m aankomst eind augustus 2016 o.b.v. beschikbaarheid. Meer informatie en boeken Voor meer informatie en boeken ga naar onze webwinkel of bel met Hoteldeal op 088 0331510 of mail naar info@hoteldeal.nl o.v.v. lezersreis Wegener. PZC 3-daagsarrangementvanaf€86,- p.p. Winkelstad van Nederland Gezellige terrasjes Frans Hals Teylers Museum Golden Tulip Lion d'Or**** Centraal gelegen historisch stadshotel -^p;scov<r Jl PZC Waanzinnige winkelstad Houdt u van shoppen? Dan kunt u in Haarlem uw hart ophalen! Behalve de belangrijke ketens vindt u er bijzondere boetiekjes, charmante antiek- en curiosawinkeltjes en speciaalzaken op elk denkbaar gebied. Niet voor niets is Haarlem meerdere malen uitge roepen tot'beste winkelstad van Nederland'. Zin in zee? U bent er zo! De trein brengt u in ca. 15 minuutjes naar Zandvoort.Ofspringopdefietsvooreenfijne fietstocht (ca. 40 minuten) door bossen en duinen, naar bruisend Bloemendaal. Maak een strandwandeling of voel de zon op het terras van een hippe strandtent! Golden Tulip Lion d'Or Geniet van een gouden verblijf in het gezel lige stadshart aan het stationsplein. Het hotel kent een rijke historie die terug gaat tot begin 19de eeuw. De klassieke uit straling vormt een harmonieus geheel met de eigentijdse vormgeving van architect Bert Verweij. Na het ontbijt wandelt u vol energie zo de winkelstraat in. Of loop naar het station voor een dagje Amsterdam of strand. Daarna genieten in de gezellige hotelbar, een afzakkertje in de stad, of uitpuffen in een comfortabele, klassieke kamer met espressomachine. Beroemd heden als Brad Pitt, George Clooney en Matt Demon gingen u al voor! Exclusief: Reserveringskosten 15,- per online boek ing), toeristenbelasting (ca. 3,25 p.p.p.n., ter plaatse te betalen) Meer informatie en boeken Ga naar de webwinkel bel met TUI 0900- 8847 0,70 per gesprek). U kunt ook langsgaan bij een TUI winkel in de buurt o.v.v. Wegener Haarlem aanbieding. Op deze reis zijn de ANVR/SGR voorwaarden van toepassing. Een schatkamer aan bijzondere monu menten, verborgen hofjes en binnen tuinen. Mooie musea als het Frans Hals en Teylers. En boordevol gezellige restaurants en cafés verspreid op de pleinen, langs het water en in de pitto reske winkelstraatjes. Dat is Haarlem! Deze lezersaanbieding is inclusief: 2 overnachtingen in een classic kamer 2 x uitgebreid ontbijtbuffet Gratis Jopenbiertje bij aankomst Stadsplattegrond Haarlem Hofjes wandeling Shoppinggids Aankomst (dagelijks): 29 mei t/m 31 augustus €96 p.p. 16 oktobert/m 30 december €86p.p. Het aantal kamers is beperkt, dus boek snel wantop=op! vrijdag 29 april 2016

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 32