Eerste keer BEVELANDEN en THOLEN 7 Goes kiest voor binnen Outdoor Travel Als niemand iets ziet mag het van ons juist gezien worden! Een pittige eerste Ko ningsdag. Zo om schrijft Jan van Liempd zijn vuur doop als nieuwe voorzitter van de Oranjevereniging in Kortgene. Van Liempd nam vorig jaar het stokje over van Kees Priem en kreeg gelijk een memorabele editie op zijn bord. „Gelukkig werk ik met een heel ervaren be stuur. Zij kunnen inmiddels goed inschatten wanneer iets wel of niet kan door gaan." Achteraf is hij blij dat ze het bij enkele aanpassin gen in het programma heb ben gehouden. „Het weer is beter dan ze voorspelden. Daar hoopten we al op." Kampeeradvies Zeeland Normaal kun je er over de hoofden lopen, maar nu vertoont de vrij markt in het centrum van Goes opvallend veel gaten. Verkopers zijn thuis geble ven en ook het publiek laat het afweten. „Het voordeel is dat mensen nu wel een keer rustig kunnen kijken", zegt verkoopster Wilma Oos- terveld. „Als je voetje voor voetje vooruit schuifelt, heb je de neiging dat maar half te doen." Minder animo is er ook voor de Oudhollandse spe len op het Bleekveld. Organi sator Vivian Diephout van hotel en brasserie Katoen heeft vanmorgen besloten plan b in werking te stellen en de spelletjes te verplaat sen naar De Mythe. „Ik durf de het niet aan om naar bui ten te gaan en de mensen volgens mij ook niet." Vol gens Diephout gaat de zes kamp op de Grote Markt ook niet door. Wel druk is het in Sport Pub Goes, waar kinderen de pooltafels gebruiken om hun spullen op uit te stallen. De kleedjesmarkt voor de jeugd is vanwege het slechte weer verplaatst naar het snooker en biljartcentrum. '«e: Onze pruiken en haarwerken zijn te leveren in elke door u gewenste combinatie van kleur en model. Binnenhof 1 4421 BS Kapelle Tel: 0113-343237 www.haarsalongerrie.nl Erkend zorgverlener Verkoop en onderhoud van caravans en campers. Reparatie en service ook op de camping. www.kampeeradvies-zeeland.nl kampeeradvies@gmail.com Karreveld 61, Koudekerke Telefoon: 06 - 222 48 099 DONDERDAG 28 APRIL 2016 Twee trouwjurken wapperen in een boom op de vijftigste editie van rom melmarkt Actie Bamboes in Kapelle. foto's Mechteld Jansen Een van de wagens in de circusoptocht van Krabbendijke. Circus Dumbo bestaat uit Romée, Ravi, Yinthe en Merle (van links naar rechts). Op de achtergrond de benen van Joran. Oma Sinke maakte de outfits van de kinderen. De Oudhollandse spelen voor kinderen - zoals het kaas rollen op de foto - werden in Kortgene voor de zekerheid in een grote tent gespeeld. Op de vrijmarkt in Goes was het een stuk rustiger dan andere jaren, zowel met verkopers als publiek. Kinderen mochten de pooltafels van Sport Pub Goes gebruiken om hun spullen op uit te stallen. Achter de Houttuinen 34 - Middelburg Tenten - Rugzakken Slaapzakken - Slaapmatten "T

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 77