HA amoritmi Familieberichten V COLOFON Familieberichten kükookop fllensenlinq.nl Anne Anne Statujew Anne Statujew Anne Statujew Anne Statujew Anne Statujew Anne Statujew Anne Statujew Dennis Ramon van Belzen donderdag 28 april 2016 15 Zo plotseling zo onbegrijpelijk zo machteloos.... Ze was de enthousiaste animator bij alle feestjes en uitstapjes. Nu moeten we verder zonder haar, het zal nooit meer hetzelfde zijn. Lieve Anne we zullen je nooit vergeten, we dragen je voor altijd mee in ons hart. Heel veel liefs van Oma, Miriam, Rob, Chantal, Berry, Bas, Caroline, Marieke, Nienke, Stef, Jens, Ben. Lente, De natuur komt tot leven. Jij, Mooi en jong. Anne, In de bloei van je leven. Wij zullen je nooit vergeten. Wij wensen Lon, Martine, Michiel, Lieke en familie heel veel sterkte toe met dit grote verlies. Carlos, Hans en Yolanda, Jos, Jos en Els, Luk en Karolien, Piet en Maya, Rob en Ilse, Ronald en Mathy, Ronald en Willemien, Werner en Corry, En alle kinderen. Wij zullen het nooit weten, je voor altijd missen, maar nooit vergeten. Wij wensen haar vader, moeder, broer en zus heel veel sterkte toe. Alle medewerkers van De Baeckermat, Westdorpe Enige en algemene kennisgeving You'll never walk alone.. Stil en zo onwerkelijk... Je bent zoals je bent. Zo sociaal, mooi, warm, hartelijk, verantwoordelijk... Zo'n bijzonder exemplaar. Zuiddorpe, 28 augustus 1990 Zuiddorpe, 26 april 2016 Lon en Martine Statujew-van Waes Michiel, Lieke Opa t en oma van Waes-Geerards Nicole Miriam en Rob Marieke, Nienke Chantal en Berry Stef, Jens Bas en Caroline Ben Opa en oma Statujew-Janssen Katja en Hans Simone, Eva Blijpolderseweg 1, 4574 NC Zuiddorpe Anne is thuis. We nemen afscheid van haar in 'de Baeckermat' in Westdorpe op maandag 2 mei, waarde herdenkingsbijeenkomst om 11.30 uur begint. We nodigen iedereen die zich verbonden voelt met Anne uit om samen met ons afscheid van haar te nemen. De crematie zal in besloten kring plaatsvinden. Plotseling van ons heengegaan, daar heeft niemand ooit bij stilgestaan. De herinnering is de onvoorwaardelijke betrokkenheid, liefde en warmte voor alle omringende mensen van De Baeckermat. Een gevoel van groot gemis en dankbaarheid. Wij wensen Martine, Lon, Michiel, Lieke en familie Statujew - van Waes veel sterkte met dit grote verlies. De Baeckermat, Esther Baecke en familie Westdorpe Judith Meyer - Baecke en familie Familie Baecke - Kerkchaert Met grote verslagenheid hebben wij kennis moeten nemen van het plotseling overlijden van keepster van ons le dameselftal Dit verlies heeft een grote impact binnen onze vereniging, temeer omdat dit het derde sterfgeval is in onze vereniging in een tijdsbestek van nog geen vier maanden. We hebben Anne in de paar jaar dat ze lid was van onze vereniging leren kennen als een hele vrolijke en joviale meid, die altijd bereid was een handje toe te steken. Troostende woorden zijn moeilijk te vinden, maar wij willen familie en vrienden heel veel sterkte en kracht wensen om dit bijzonder zware verlies te verwerken, nu en in de komende tijd. Bestuur, spelers le, 2e, 3e en 4e elftal, alle jeugdelftallen en alle overige leden van V. V. Zaamslag Met grote verslagenheid hebben wij vernomen dat wij afscheid moeten nemen van onze"roeptoeter" Ze laat een grote stilte achter. Wij wensen haar familie en vrienden veel sterkte toe. Speelsters en staf V.V.Zaamslag Dames 1 Diep bedroefd en met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Bij een ieder van ons heerst het ongeloof, en er zullen vele vragen onbeantwoord blijven. Wij wensen de familie en vrienden heel veel sterkte toe bij dit zware verlies, voor nu en in de komende tijd. Speelsters en staf V.V. Zaamslag Dames 2 Diepgeschokt zijn wij door het droevige bericht dat de partner van onze oud-collega Anja bij een noodlottig ongeval om het leven is gekomen. Anja, heel veel sterkte. We zijn er voor je. Collega's Het Witte Huis Vlissingen, 26 april 2016 In liefdevolle herinnering 28-04-2006 28-04-2016 •Sfc T De letters van jouw naam staan in ons hart geschreven. We dragen je met ons mee voor altijd in ons leven. Arnemuiden Papa en Mama Joan en José, Keano,Owen en Vajèn Melissa en René, Jailey en Julian Sluittijden overlijdensadvertenties Per e-mail en internet daags voor plaatsing 16.00 uur. Per telefoon en fax daags voor plaatsing 15.00. Recla matie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. E-mail familieberichtenpzc@persgroep.nl Telefoon 088-0139 999 (werkdagen 9.00-17.00 en op zondag 13.00-17.00) Fax 088-0139 990 Internet U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichtenonline.nl PZC.nl/familieberichten Op PZC.nl/familieberichten kunt u overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Op PZC.nl/ familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. Hier vindt u per overledene ook een online condoleance register. Via PZC.nl/familieberichten kunt u ook bloe men en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensbe richten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 73