Ui/srlsilai) Familieberichten (D IUensenlinq.nl 14 donderdag 28 april 2016 Krijn Boone Krijn Boone Abraham Karei de Vries Kapitein Bram Geloof, hoop en liefde, deze drie, maar de meeste van deze is de liefde. Dankbaar voor alle mooie en fijne herinneringen die hij achter laat, geven wij kennis van het heengaan van mijn lieve man, onze zorgzame vader, trotse opa en overgrootvader echtgenoot van NelBoone-Verhage eerder gehuwd met Johanna Willeboordse ft 2 januari 1971) in de leeftijd van ruim 95 jaar. Nel Boone-Verhage Ineke en Wim Mariëlle Eveline en Freek, Lisa, Fien Leida en Kenny Gabv Jack en Marlies, May, Cem, Lynn, Kay Domburg, 25 april 2016 Oude Domburgseweg 16 4356 CC Oostkapelle De dienst van Woord en Gebed wordt gehouden op maandag 2 mei om 13.00 uur in de Zionskerk, Duinweg 36a te Oostkapelle. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats te Oostkapelle. Na afloop is er de gelegenheid de familie te condoleren in Villa Magnolia, Oude Domburgseweg 10 te Oostkapelle. Dankbaar dat hem verder lijden is bespaard geven wij u kennis van het overlijden van onze broer en zwager Wij wensen Nel en de kinderen veel sterkte toe. Dat hij raste in vrede. Namens de Fam Boone Oostkapelle, 25 april 2016 Krijn Boone Wij leven mee met bure Nel en de familie nu buurman Krijn Boone is overleden en wensen hen Gods troost en nabijheid toe. De buren Krijn Boone Tot het einde toe zelfstandig, het leven in eigen hand houdend, is rustig ingeslapen Vlissingen, 16 juli 1947 Goes, 24 april 2016 Uit aller naam: Youssef Bouyaouzan Commandoweg 6,4381 BH Vlissingen De afscheidsdienst wordt gehouden op maandag 2 mei om 11.00 uur in de aula van het uitvaart centrum, Monuta de Voorzorg, Industrieweg 20 te Vlissingen, gevolgd door de begrafenis op de algemene begraafplaats aan de Kapelseweg te Kloetinge. Niets is, dat niet Goddelijk is Daarom wil ik niet uitzonderen Ik geef geen namen Ik laat adel en schoonheid liggen Ik vraag niet naar recht Ik blijf niet staan bij slecht en lelijk Goed en deugdzaam gaan mij niet aan Abraham Karei de Vries De kapitein Vlissingen 16 juli 1947 Goes 24 april 2016 Zeeman in hart en nieren Abraham Karei de Vries Een waardevol mens is heengegaan De zee, de natuur, zijn hond, de liefde voor de mens, waren de bronnen van waaruit hij leefde Ik weet niet hoe het zal zijn in die dagen Wanneer ik mij inscheep voor die laatste reis Zal dan mijn schip die hoge golf verdragen En afmeren in God's eeuwige paradijs? Neem dan, oh Heer mij de helmstok uit handen En laat mij met het landvast op het voordek staan Dan zal mijn schip niet op de golven stranden Maar veilig uw haven binnengaan De afscheidsdienst wordt gehouden op maandag 2 mei om 11 uur in de aula van het uitvaartcentrum Monuta de voorzorg, Industrieweg 20 te Vlissingen, gevolgd door de begrafenis op de algemene begraafplaats aan de Kapelse weg te Kloetinge Is dit nu alles, vroeg de verdrietige mens Ja, zei de engel Ter nagedachtenis: Hannelore Meyaard Westerfeld Julia Theo Gert P. Kuipers Zijn kunstvrienden Sam Oudkerk Sam Oudkerk Sam Oudkerk Lieve Ad Bedankt dat je er altijd voor ons was. Huub en Freek Jacco en Simone Op te jonge leeftijd is overleden Ad van den Dries Ad was jarenlang voorzitter van Sport Vereniging Driewegen (S.V.D.). Hij heeft in zijn periode als voorzitter veel voor de club betekent. Wij wensen Joke, Kevin, Joyce en familie heel veel sterkte. Bestuur leden DwO' 15 Diep geschokt zijn wij bij het overlijden van alweer een watersport lid. Ad van Den Dries Wij wensen Joke, kinderen en familie veel sterkte toe met dit verlies. Bestuur en leden W.S.V. Ellewoutsdijk kijk ook op Het geluk ligt in de smaak, niet in de dingen zelf. Samen met compagnons geweest als Boone en Besuijen kameraadschap ervaren en tot op het laatst vriendschap gedeeld. Door met elkaar over de vele goede herinneringen te praten, blijven ze bewaard. Ko en Bertha Besuijen en kinderen Goes, 28 april 2016 Ik zal de halmen niet meer zien noch binden ooit de volle schoven, maar doe mij in den oogst geloven waarvoor ik dien - A. Roland Holst De bewoners van de Oude Domburgseweg zijn haar oudste en één van de langst wonende buren kwijtgeraakt. Verslagen hebben wij kennis genomen van het toch nog onverwachte overlijden van onze hardwerkende, altijd betrokken buurman Wij wensen buurvrouw Nel, zijn kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen en allen die geraakt zijn door het gemis, veel sterkte bij het verwerken van dit grote verlies. Jos, Wilma, Jerry en Danny Troy Verdrietig om wat er niet meer is en nooit meer zal zijn maar dankbaar voor wat er was en altijd zal blijven... Toch nog onverwacht is, na een periode waarin zijn gezondheid langzaam minder werd, overleden mijn lieve man, vader en schoonvader 11 april 1946 Goes 26 april 2016 Willy Oudkerk Marco en Jill Er is gelegenheid om afscheid van Sam te nemen op vrijdag 29 april van 19.00 tot 19.30 uur in rouwcentrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 te Goes. De afscheidsbijeenkomst, waarvoor wij u uitnodigen, zal worden gehouden op zaterdag 30 april om 11.00 uur in de aula van het rouwcentrum. De begrafenis zal omstreeks 12.00 uur plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Goes. Aansluitend is er gelegenheid tot samenzijn en condoleance in de koffiekamer van het rouwcentrum. Correspondentieadres: 's-Heer Hendrikskinderendijk 139 4461 EB Goes Wij willen het personeel en de vrijwilligers van SVRZ Simnia Domburg bedanken voor alle goede zorgen. Met droefheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze zeer gewaardeerde, altijd meelevende buurman Wij wensen Willy, Marco Jill veel sterkte om dit grote verlies te kunnen dragen. Jan en Marie van Houte en kinderen Goes, 26 april 2016 Wij waren bij ons aan de dijk zo vertrouwd met onze buurman Wij zijn verdrietig nu hij er niet meer is en wensen de familie sterkte dit verlies te dragen. fam. M. Rouw fam. D. Rouw mevr. M.J.Kouijzer fam. de Schipper dhr. R. Sombroek mevr. D. Steketee fam. Wiersma fam. Oosthoek dhr. M. Mijnsbergen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 72