Achter de schermen Vrienden SCHOUWEN-DUIVELAND 7 Outdoor Travel Als niemand iets ziet mag het van ons juist gezien worden! kapsalon] Het is een wijd en zijd bekend feno meen: de Oranje nacht - met de ei gen swingende Oranjeband - in Zonnemaire. Relaxed warmdraaien voor Konings dag. Maar achter de scher men is het pezen geblazen. Kort nadat de paar hon derd feestgangers dinsdag avond de Zonnemairse feest tent uit zijn gebonjourd, gaan de alarmklokken op de nachtkastjes van de organisa toren alweer af om de boel voor Koningsdag in orde te maken. „Voor ons is het kei hard werken, maar als men sen dan helemaal los gaan dan is dat zo'n kick. Het is ge weldig om te doen", zegt or ganisator Arjan van Leer- sum. Organisator Sandra Dorst uit Bruinisse - ze neemt na twaalf jaar inzet af scheid - geniet er eveneens van. Van Koningsdag zelf, maar ook van de dag daaraan voorafgaand met een brunch voor 145 ouderen, kinderdis co en een Nacht van Oranje. „Een feest voor alle leeftij den, alle doelgroepen en alle lagen van de bevolking op het dorp. Dat is wat we hier graag levend willen houden. En dat heb ik altijd met ple zier gedaan." Over sponsoren heeft de Zierik- zeese Stichting Koningsdag niet te klagen, maar als de inwo ners van de stad zelf ook een duit(je) in de zak zouden doen dan kan het Konings feest in Zierikzee, volgens or ganisator Rene Berrevoets, niet meer kapot. „Iedereen een euro. Moet je voorstellen wat je dan kunt organiseren. Voor een ijsvereniging be taal je als gezin toch ook elk jaar? Terwijl je soms jaren niet kunt schaatsen. Dus dat zou ik wel heel erg mooi vin den; heel veel vrienden voor de Stichting Koningsdag Zie rikzee." Kampeeradvies Zeeland Onze pruiken en haarwerken zijn te leveren in elke door u gewenste combinatie van kleur en model. lya a—tw erken Erkend zorgverlener Binnenhof 1 4421 BS Kapelle Tel: 0113-343237 www.haarsalongerrie.nl DONDERDAG 28 APRIL 2016 Verkoop en onderhoud van caravans en campers. Reparatie en service ook op de camping. www.kampeeradvies-zeeland.nl kampeeradvies@gmail.com Karreveld 61, Koudekerke Telefoon: 06 - 222 48 099 Ballonnen oplaten in Noordgouwe en daarna met 150 mensen aan de oran je tompouces. Er werden heel wat barbecues aangestoken, in Zierikzee streken foodtrucks neer en in Bruinisse aten kinderen Bourgondisch friet. De Schouwen-Duivelandse rockcoverband GRUSS trok over het eiland; speelde in het dorpshuis van Noordgouwe en hier in de feesttent op het Havenplein in Zierikzee. Dit spel met lucht kan onmogelijk buiten worden gespeeld. In het Scharen- dijkse dorpshuis was het gisteren dus genieten. Achter de Houttuinen 34 - Middelburg Tenten - Rugzakken Slaapzakken - Slaapmatten ïr

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 67