Familieberichten lllensenlinq.nl Over ladari 18 donderdag 28 april 2016 Anne Statujew Anne Anne Statujew Anne Statujew Anne Statujew O Anne Statujew Met grote verslagenheid hebben wij kennis moeten nemen van het plotseling overlijden van Anne Statujew keepster van ons le dameselftal. Dit verlies heeft een grote impact binnen onze vereniging, temeer omdat dit het derde sterfgeval is in onze vereniging in een tijdsbestek van nog geen vier maanden. We hebben Anne in de paar jaar dat ze lid was van onze vereniging leren kennen als een hele vrolijke en joviale meid. die altijd bereid was een handje toe te steken. Troostende woorden zijn moeilijk te vinden, maar wij willen familie en vrienden heel veel sterkte en kracht wensen om dit bijzonder zware verlies te verwerken, nu en in de komende tijd. Bestuur, spelers le, 2e, 3e en 4e elftal, alle jeugdelftallen en alle overige leden van V.V. Zaamslag Diep bedroefd en met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Anne Statujew Bij een ieder van ons heerst het ongeloof, en er zullen vele vragen onbeantwoord blijven. Wij wensen de familie en vrienden heel veel sterkte toe bij dit zware verlies, voor nu en in de komende tijd. Speelsters en staf V.V. Zaamslag Dames 2 Geschokt en niet begrijpend vernamen we het plotse overlijden van Anne dochter van onze collega Martine. Wij wensen Martine, Lon, Michiel en Lieke heel veel sterkte bij het verwerken van dit verlies. Sjef en Marlies Jan en Sonja Bert en Helena Astrid en William Fysiotherapie Kok Axel-Koewacht Met grote verslagenheid hebben wij vernomen dat wij afscheid moeten nemen van onze"roeptoeter" Anne Statujew Ze laat een grote stilte achter. Wij wensen haar familie en vrienden veel sterkte toe. Speelsters en staf V.V.Zaamslag Dames 1 Sam Oudkerk kijk ook op Enige en algemene kennisgeving You'll never walk alone.. Stil en zo onwerkelijk... Je bent zoals je bent. Zo sociaal, mooi, warm, hartelijk, verantwoordelijk. Zo'n bijzonder exemplaar. Zuiddorpe, 28 augustus 1990 Zuiddorpe, 26 april 2016 Lon en Martine Statujew-van Waes Michiel, Lieke Opa en oma van Waes-Geerards Nicole Miriam en Rob Marieke, Nienke Chantal en Berry Stef, Jens Bas en Caroline Ben Opa en oma Statujew-Janssen Katja en Hans Simone, Eva Blijpolderseweg 1, 4574 NC Zuiddorpe Anne is thuis. We nemen afscheid van haar in 'de Baeckermat' in Westdorpe op maandag 2 mei, waarde herdenkingsbijeenkomst om 11.30 uur begint. We nodigen iedereen die zich verbonden voelt met Anne uit om samen met ons afscheid van haar te nemen. De crematie zal in besloten kring plaatsvinden. Zo plotseling zo onbegrijpelijk zo machteloos.... Ze was de enthousiaste animator bij alle feestjes en uitstapjes. Nu moeten we verder zonder haar, het zal nooit meer hetzelfde zijn. Lieve Anne we zullen je nooit vergeten, we dragen je voor altijd mee in ons hart. Heel veel liefs van Oma, Miriam, Rob, Chantal, Berry, Bas, Caroline, Marieke, Nienke, Stef, Jens, Ben. Lente, De natuur komt tot leven. Jij, Mooi en jong. Anne, In de bloei van je leven. Wij zullen je nooit vergeten. Wij wensen Lon, Martine, Michiel, Lieke en familie heel veel sterkte toe met dit grote verlies. Carlos, Hans en Yolanda, Jos, Jos en Els, Luk en Karolien, Piet en Maya, Rob en Ilse, Ronald en Mathy, Ronald en Willemien, Werner en Corry, En alle kinderen. Plotseling van ons heengegaan, daar heeft niemand ooit bij stilgestaan. De herinnering is de onvoorwaardelijke betrokkenheid, liefde en warmte voor alle omringende mensen van De Baeckermat. Een gevoel van groot gemis en dankbaarheid. Wij wensen Martine, Lon, Michiel, Lieke en familie Statujew - van Waes veel sterkte met dit grote verlies. De Baeckermat, Esther Baecke en familie Westdorpe Judith Meyer - Baecke en familie Familie Baecke - Kerkchaert Wij zullen het nooit weten, je voor altijd missen, maar nooit vergeten. Wij wensen haar vader, moeder, broer en zus heel veel sterkte toe. Alle medewerkers van De Baeckermat, Westdorpe Lieve Anne, we zullen je ontzettend missen! Wij wensen Anne's familie en vrienden heel veel kracht en sterkte toe. Maarten, Maddy en Maaike den Hartog Verdrietig om wat er niet meer is en nooit meer zal zijn maar dankbaar voor wat er was en altijd zal blijven... Toch nog onverwacht is, na een periode waarin zijn gezondheid langzaam minder werd, overleden mijn lieve man, vader en schoonvader 11 april 1946 Goes 26 april 2016 Willy Oudkerk Marco en Jill Er is gelegenheid om afscheid van Sam te nemen op vrijdag 29 april van 19.00 tot 19.30 uur in rouwcentrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 te Goes. De afscheidsbijeenkomst, waarvoor wij u uitnodigen, zal worden gehouden op zaterdag 30 april om 11.00 uur in de aula van het rouwcentrum. De begrafenis zal omstreeks 12.00 uur plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Goes. Aansluitend is er gelegenheid tot samenzijn en condoleance in de koffiekamer van het rouwcentrum. Correspondentieadres: 's-Heer Hendrikskinderendijk 139 4461 EB Goes Wij willen het personeel en de vrijwilligers van SVRZ Simnia Domburg bedanken voor alle goede zorgen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 50