Muziek versus bingo-avond WALCHEREN 7 m Outdoor Travel Natuurlijk is het prachtig om ar tiesten als Brace, Maan (beiden be kend van The Voice of Hol land), RoMi Cage en een tri- buteband van Guns N' Roses te zien en te horen op een, als het even kan volle, Markt in Middelburg. Maar voorzitter Marco Kreft van de Oranjevereni ging Serooskerke is niet ja loers op Middelburgse colle ga's. „Ook in Domburg en Oostkapelle zijn feestavon den met muziek. Daar moet je als kleinere Oranjevereni ging helemaal niet mee wil len concurreren. Wij hou den vanavond gewoon een barbecue waar meer dan 120 mensen aanschuiven. En daarna een bingo. Da's tradi tie en daar houden veel dor pelingen aan vast." Een Oranjevereniging uit een dorp kan overigens erg daadkrachtig zijn, stelt Kreft. „De eigenaar van de draaimo len, die al jaren op onze Oranjefeesten draait, doekte zijn zaak op. Toen hebben we het draaimolentje maar gekocht. Hebben we gelijk deze zomer ook weer wat te doen. Want een verfje kan de draaimolen bijvoorbeeld wel gebruiken." €24,50 p.p. Kampeeradvies Zeeland www.hoteldeleugenaar.nl Als niemand iets ziet mag het van ons juist gezien worden! ka psaIo n LEKKER ANDERS EN PUUR GENIETEN HOTEL BRASSERIE DONDERDAG 28 APRIL 2016 Een oranjebittertje verwarmde 'boeren' en buitenlui nadat ze een aubade aan de jarige koning hadden gebracht bij het stadhuis in Veere. Brace, onder meer bekend van The Voice of Holland, liet de zon schijnen en bouwde een feestje op de Middelburgse Markt. De hoogaarzen voeren niet uit op de winderige Koningsdag, maar kinderen konden in Arnemuiden toch te water gaan zonder nat te worden. In Aagtekerke probeerden kinderen 'gangnam-style' zoveel mogelijk blikken over te brengen, terwijl ze werden be kogeld door kinderen van een ander team. Zich kleden in een Aziatisch tenue waren de meesten vergeten. MMMMMaandmenu April Bruschetta met tomaat en pesto gegratineerd met mozzarella 2 gemarineerde lamskoteletjes met een mini Duvel Bavarois met vers fruit www.kampeeradvies-zeeland.nl kampeeradvies@gmail.com Karreveld 61, Koudekerke Telefoon: 06 - 222 48 099 Op vertoon van deze advertentie ontvangt u 2,00 p.p korting op ons maandmenu, Verkoop en onderhoud van caravans en campers. Reparatie en service ook op de camping. Achter de Houttuinen 34 - Middelburg Tenten - Rugzakken Slaapzakken - Slaapmatten 5? Onze pruiken en haarwerken zijn te leveren in elke door u gewenste combinatie van kleur en model. h^a-a—■f'w erken Erkend zorgverlener I Binnenhof 1 4421 BS Kapelle Tel: 0113-343237 www.haarsalongerrie.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 39