Beyoncé: 'Ca zo door en je raakt je vrouw kwijt' Appel valt niet ver bij vader en zoon Verhulst Vriendengroep Broederliefde uit Spangen brengt vierde cd uit 26 Russische prijs voor Het Nationale Ballet Hudson in 'Hairspray Live' Het buitenland lonkt voor de vrolijke klanken van Broederliefde. „We onderscheiden ons." Media Entertainment Anna Tsygankova en Remi Wörtmeyer, eer ste solisten van Het Nationale Ballet zijn in Rusland bekroond als meest expressieve dansers. Dat gebeurde bij de 25e editie van het Dance Open Festival in Sint-Petersburg. Ze werden beoordeeld door een vakjury. De Amerikaanse actrice en zan geres Jennifer Hudson speelt een hoofdrol in de live-versie van de musical Hairspray. De Amerikaanse omroep NBC zendt die op 7 december uit. Hun Rotterdamse straatrap met op gewekte Caribi sche sound zorgt voor miljoenen views op YouTu- be en trekt in het hele land volle zalen. Het gaat goed met Broeder liefde. De vriendengroep uit de Rotterdamse wijk Spangen brengt de vierde cd uit. Deze zomer staat het vijftal op Pinkpop en waar schijnlijk ook Lowlands. Pinkpop mag dit jaar dan uit pakken met pensioengerechtigde muzikanten als Paul McCartney en Lionel Richie, de Rotterdamse twintigers Sjaf, Mella, Emms, Jerr en Edson trekken de gemiddelde leeftijd van de artiesten in Land graaf straks flink omlaag. De jonge rappers zelf zijn er nuchter onder. „Het is natuurlijk een heel bekend festival, maar we zien het vooral als een kans om onze muziek aan een nieuw pu bliek te presenteren", zegt Mella. „We maken muziek voor een breed publiek." Relatie Het was Emms die met rappen be gon, door nummers op Hyves te zetten. Daarvoor was het vooral straatvoetbal dat de jongens bond. „We kennen elkaar al ons hele le ven", vertelt Jerr. „We gingen bij elkaar logeren, haalden elkaar van school op en voetbalden samen op het pleintje. Het leek wel of we een relatie hadden, haha." De droom om in het eerste van Sparta te spelen kwam niet uit, maar de muziek bleek een goed al ternatief. „Wij vonden het leuk om te doen en we kregen compli menten uit de buurt. Dat was voor ons al genoeg", zegt Mella. Maar het werd meer: er volg den cd's, gouden platen, goedbeke- ken videoclips en vier optredens per weekeinde. Dat is een mooie Als we het over dromen en ambities hebben, beginnen de jongens over de Ziggo Dome geruststelling voor hun ouders. „Zij waren er lang niet van over tuigd dat je met muziek je brood zou kunnen verdienen." Wat de re den is van hun alsmaar stijgende populariteit? De optredens, zeg gen de rappers eensgezind. „We zijn echte feestbeestjes. Wij ma ken het leuk. Ook als er maar vier man in een zaal staan, want zo zijn we wel begonnen", zegt Jerr. De raps gaan bovendien over wat ze zelf meemaken in hun le ven. „Echtheid is ons thema", zegt Edson. „Daardoor kunnen men sen zich in ons verplaatsen. Wij maken geen opschepmuziek." De opzwepende Cabo-sound, twee van de vijf hebben Kaapver- dische roots, doet de rest. „We worden in ons dagelijks leven voortdurend met die muziek ge confronteerd. Het is logisch dat dat in ons geluid zit. We onder scheiden er ons ook mee van ande re rapgroepen. Daarom gaan we ook meer tracks maken in het Por tugees en misschien ook wel Spaans. We willen graag groter worden, ook buiten Nederland." Waardering Optredens ver van de eigen stad, zijn bovendien het leukste, vindt Mella. „In Rotterdam zie je ons over straat lopen, dus vindt ieder een ons doodgewoon. Je merkt dat je buiten Rotterdam meer waardering krijgt, daar zijn ze niet gewend om ons te zien." Als we het over dromen en am bities hebben, beginnen de jon gens over de Amsterdamse pop tempel Ziggo Dome. Jerr buigt voorover en kijkt zijn vrienden aan: „Ziggo Dome uitverkopen is moeilijk, man. Je kunt er optreden zonder die tweede ring, maar dat is niet die echte Ziggo Dome. Dat is niet die 'Beyoncé Ziggo Dome'." Als ze terugdenken aan de mooiste momenten, denkt Sjaf aan een optreden van drie jaar ge leden. „In Veendam kwam er een jongen het podium op en liet een tatoeage zien van Broederliefde op zijn onderarm. Kunnen we een op roep doen? Ik moet weten wie hij is. Dat vond ik zo geniaal, die guy zoek ik." Het nieuwe album Lemonade van Beyoncé doet flink wat stof op waaien. De superster zingt in nogal expliciete teksten over een vreemdgaande partner. Dat wordt alom gezien als een sneer naar haar man Jay-Z. Geruchten dat het huwelijk van Beyoncé en Jay-Z op springen staat, gaan al jaren. Het stel trouw de acht jaar geleden, maar zou al tijden gescheiden leven. Jay-Z zou Beyoncé met regelmaat be driegen. In plaats van korte met ten te maken met die roddels, wakkert de zangeres ze nu alleen maar verder aan. Op Lemonade zingt ze onder meer: 'Je komt thuis om drie uur en liegt tegen me. Wat verberg je?' In Anger is ze feller: 'Als je weer dit soort shit probeert, raak je je vrouw kwijt'. In de bijbehorende videoclip gooit ze ook nog eens woest haar trouwring naar de camera. Beyoncé geeft de onruststoker in haar huwelijk de naam Becky. Ze zingt: 'Hij kan beter Becky bellen met haar goede haar". Wanneer modeontwerpster Rachel Roy ver volgens op Instagram de tekst 'Good hair, don't care' plaatst, zien fans dat als de ultieme schuldbekentenis. Ze bestoken Roy met nare berichten en hou den niet op nadat ze het bericht heeft verwijderd. Zelfs haar doch ter moet het ontgelden. ANTWERPEN. Studio 100-baas Gert Verhulst legde het in het verleden aan met K3-zangeressen Karen én Josje. Zijn zoon Viktor (21) blijkt al net zo'n zwak te heb ben voor de peuterpopprinses- sen. Viktor heeft sinds kort een relatie met K3-zangeres Marthe (19). Dat bevestigt Studio 100. Het Vlaamse productiebedrijf wil niet zeggen hoe lang de twee al een stel zijn. In maart werd bekend dat Marthe had gebroken met haar jeugdvriend Alexis Guiette. De twee zouden op dat moment al een tijdje uit elkaar zijn. Onbe kend is of Viktor de reden was van de breuk. Afgelopen weken gonsde het in België van de ge ruchten dat de twee elkaar meer dan aardig vinden. Viktor Verhulst was tot in janua ri dit jaar samen met Miss Bel- gië-fmaliste Aurélie Hendrickx (19). Hij gaf bij hun breuk aan zich nog te jong te vinden om zich te binden. In België wordt grinnikend op het nieuws gerea geerd, omdat Viktors vader ook twee liefdes bij K3 had. De appel, concluderen Vlamingen, valt niet ver van de boom. Cultuur 'Wij feestbeestj es maken 't door Yvonne Keunen De releaseparty van de nieuwe cd van Broederliefde is op 1 mei in podium Annabel in Rotterdam. Aanvang: 19.00 uur. door Chantal Blommers Marthe is de nieuwe liefde van Viktor Verhulst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 26