Dubbel genieten in Bohemen! NUWEG 24 donderdag 28 april 2016 8-daagse rondreis Tsjechië €309 3||| pharosreizen Dubbel genieten in Bohemen! Boek nu deze lezersreis pzc.nl/webwinkel reizen autovakanties iiiiÉnuL&iii luuiiiDiIimii HARTJE CENTRUM ANTWERPEN OP SLECHTS 6 KM VAN MAASTRICHT Adviesprijs €59 p.p. LEZERSPRIJS slechts €29,50 p.p. Adviesprijs €69 p.p. LEZERSPRIJS slechts 29,50 p.p. exc&uieft... Bij iedere boeking een Gratis gxoqI sieraad Boek nu deze lezersreis pzc.nl/webwinkel reizen hotelovernachtingen Kutna Hora Rondreis vanaf per persoon Combineer twee bijzondere Tsjechische regio's! Eerst de prachtige blauwe meren en weelderige groene bossen van Natio naal Park Sumava en dan de historie, cul tuur en gezelligheid van plaatsen als Ceske Budejovice (Budweis) en Cesky Krumlov. Verken je de Boheemse natuur tijdens een wandeling en drink je een Budweiser Budvar biertje op een gezellig terras? Je verblijf Je eerste bestemmingis Hotel Srni, gelegen in het centrum van het dorpje Snri in het Na tionale Park Sumava. Hierna reis je door naar Grand Hotel Zvon in Budweis. Dit hotel ligt direct aan het historische hoofdplein; één van de grootste en mooiste pleinen van Tsjechië. Inbegrepen: 4x overnachting in Hotel Srni op basis van halfpension 3x overnachting in Hotel Zvon op basis van halfpension lx rondleiding door de Budweiser Budvar brouwerij onder begeleiding van een Duits- of Engelstalige gids 8-daagse rondreis Tsjechië Bij 8 dagen vanaf €309,- Prijzen Bijgebouw Hoofd gebouw 01/05-14/05 €329,- €349,- 15/05-25/06 €309,- €339,- 26/06-09/07 339,- €359,- 10/07-27/08 359,- 379,- 28/08-22/10 339,- 359,- 23/10-30/10 €309,- €329,- prijzen in p.p. Niet inbegrepen: reserverings- kosten (€20,-), toeristenbelasting (lokaal tarief) en kosten Calamiteitenfonds (€2,50) Meer informatie en boeken Ga naar onze webwinkel om deze zeer aan trekkelijk geprijsde aanbieding te boeken. Of bel Pharos Reizen via 023 - 55 42 870 (lokaal tarief) met zoekcode: 17294. 1 overnachting inclusief uitgebreid ontbijtbuffet 1 overnachting inclusief uitgebreid ontbijtbuffet Antwerpen; een unieke stad met een eeuwenoude handelsgeest en een ongekend breed winkelaanbod tegen een prachtig Barok decor. Al jaren één van de populairste steden van België! Eden Antwerp by Sheetz Hotels Eindeloos slenteren door de mooie winkelstraten, zoals de bekende Keyserlei en de Meir, sfeer proeven op gezellige markten, mooie musea bezoeken, wandelen door parken of langs de Schelde, genieten van een puntzak Vlaamse frieten of Belgische pintjes drinken op de Grote Markt waar u wordt omringd door prachtige oude Gildehuizen; in mode-, 1 overnachting lx uitgebreid ontbijtbuffet gratis koffie en thee gedurende het gehele verblijf gebruik van de wifi in de lobby van het hotel sieraad EXOAt cadeau Prijs: 29,50 p.p. in een 2 persoonskamer. Toeslag 1-persoonskamer: 100% Toeristenbelasting: 2,95 p.p.p.n. ter plaatse te voldoen 1-malige reserveringskosten: €15 per boeking diamanten- en havenstad Antwerpen hoef je je absoluut niette vervelen. Op een steenworp afstand van de bekende Keyserlei, tussen het Centraal station en de Diamantbeurs, ligt Eden Antwerp. Dit mooie eigentijdse stadshotel verwelkomt al vele jaren meerdere trouwe gasten. Het hotel biedt moderne kamers met heerlijke COCO-Mat bedden (extra lang, 220 cm), een houten vloer, flatscreen-tv met satellietzenders, airconditioning en een bad kamer met walk-in douche. Er is een 24-uurs receptie en gratis wifi. U kunt hier elke ochtend genieten van een ontbijtbuffet met vers fruit, ontbijtgranen en warme gerechten zoals roerei, gebakken spek en worstjes. In de ontbijtzaal is de hele dag door gratis thee en koffie beschikbaar. De historische Grote Markt met het Stadhuis van Antwerpen bevindt zich op20 minuten loopafstand en naar het winkelgebied Meir-Keyserlei is het hooguit een paar minuten wandelen. In de omgevingzijn tal van gezellige drink en eetgelegenheden waar u kennis kunt maken met de Belgische keuken en de diverse soorten Belgische bieren. In slechts 10 minuten rijden bent u in de veelzijdige stad Maastricht! Dé stad als u van shoppen houdt óf wilt genieten van een rijke historie. Maar Belgisch Limburg heeft nog veel meer te bieden! Eurotel Lanaken Tijdens uw ontspannen verblijf in het 4-sterren Eurotel Lanaken kunt u gratis gebruik maken van het zwembad en de fitnessruimte, genieten van een drankje in de bar of heerlijk culinair dineren in Ontvangst met een welkomstdrankje 1 overnachting in een comfort kamer 1 x uitgebreid ontbijtbuffet VIP-pas Maasmechelen Village (10% korting in 9 boetieks naar keuze, m.u.v. Solden) stadsgids met plattegrond van Maastricht (t.w.v. €4,95) sieraad EXOAL cadeau Prijs: 29,50 p.p. in een 2 persoonskamer. Verblijf op vrijdag heeft een toeslag van €5 p.p. en verblijf op zaterdag€10 p.p. Kinderkorting bij 2 volbetalende personen op de kamer: max. 1 kind t/m 12 jaar gratis Toeslag 1-persoonskamer: 100% Toeristenbelasting: 4,20 p.p.p.n. ter plaatse te voldoen 1-malige reserveringskosten: €15 per boeking Restaurant Bien Soigné. Start de dag met de geur van vers gebakken croissants en regionale ambachtelijke broodsoorten. Iedere ochtend is er een ruime keusaan versefruitsappen, een uitgebreid granenbuffet en seizoensfruit van de boer. De comfort kamers zijn modern ingericht met een flatscreen-tv, een badkamer met douche/bad of inloopdouche, minibar (tegen betaling), kluisje en gratis wifi. De omgeving van Eurotel leent zich, vanwege haar ligging direct aan ingang Pietersheim van Nationaal Park Hoge Kempen, erg goed voor heerlijke fietstochten. Dit is een prachtig uitgestrekt natuurgebied met o.a. een eeuwenoude burchtruïne. Er staan 2 garage-boxen gratis ter beschikking voor het veilig stallen van uwfiets(en). E-bikes kunnen hier eenvoudig worden opgeladen. Ook kunt u in het hotel fietsen huren. Het gezellige Maastricht ligt op 6 km. Op 7 km ligt Oud-Rekem met de titel 'mooiste dorp van Vlaanderen' en outlet Maasmechelen Village, metzo'n 100 merkstores, ligt op 12 km. Meer informatie en/of boeken Ga naar de webwinkel of www.nuwegexclusief.nl waar u direct online uw reservering kunt maken. Voorvragen zijn wij per e-mail bereikbaar via info@nuwegexclusief.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 24