Ovarigs EJa/itihisf) Familieberichten COLOFON Familieberichten kükookop fllensenlinq.nl Michiel Joziasse Michiel Joziasse Janna Suzanna de Kam-Kornelis Ciska de Böck-Konings Ciska de Böck-Konings Ciska Ad van den Dries Ad van den Dries Ad van den Dries Ad van den Dries Ad van den Dries Het adres voor een respectvof afscheid woensdag 27 april 2016 19 Zeer bedroefd maar met een onuitwisbare herinnering hebben we afscheid moeten nemen van Michiel was 30 jaar lid en oud bestuurslid. We zullen Michiel herinneren als een enthousiast, aktief en zeer behulpzaam lid en deelnemer aan de activiteiten van onze vereniging. Wij wensen Simone, Iris en Kim heel veel sterkte om dit enorme verlies te verwerken. Namens bestuur en leden van de Oostkapelse Ringrijders Vereniging. Oostkapelle, 25 april 2016 Stil en verdrietig zijn wij door het overlijden van trotse en lieve vader van onze leerlingen en klasgenotes Iris en Kim Iris en Kim, wij leven met jullie mee en wensen jullie veel kracht en veel liefde toe. Klasgenoten V4a: Lonne, Siebren, Daniel, Aline, Julian, Ashish, Christian, Bart, Sander, Ines, Anouk, Iris, Jens, Jesse, Martin, Lukas, Adriaan, Martin, Cheyenne, Jasper, Bodine, Davy, Joram en Max Klasgenoten V6b: Suzan, Niels, Annemieke, Marijke, Esmee, Leus, Julia, Tim, Sacha, Derek, Noah, Beau, Ivo, Roald, Joost, Janet, Christoph, Wouter, Tom, Desireé, Charlotte, Avalon, Tristan, Jara en Storm Mineke de Visser (mentor Kim V4a) Annette van der Stel-Mondeel (mentor Iris V6) Anita Pijpelink (teamleider Vwo bovenbouw) Rony Grooten (directeur CSW Van de Perre) CSW Van de Perre Bedroefd, maar dankbaar dat haar een langer lijden bespaard is gebleven, geven wij u kennis van het overlijden van onze moeder, schoonmoeder, oma en over-oma weduwe van Pieter de Kam Biervliet, 28 oktober 1926 Oost-Souburg, 21 april 2016 Montfort le Gesnois (FR): Joke en Philippe Garreau-de Kam Nouvelle Eglise (FR): Sonia en Michael Lena, Noa Correspondentieadres: J.L. Garreau-de Kam 1 Rue Coquelicots 72450 Montfort le Gesnois Frankrijk De crematieplechtigheid heeft in besloten kring plaatsgevonden. Vriendelijk dank, voor de liefdevolle verzorging, aan de medewerkers van de thuiszorg en de Zoute Viever Met groot verdriet en diepe verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze collega "Leef het leven, want soms duurt het maar even was een van haar motto 's. Wij herinneren Ciska als een stralende, warme, betrokken en inspirerende kracht binnen onze organisatie. Hoewel zij al geruime tijd ziek was, bleef ze oprecht geïnteresseerd in het reilen en zeilen van de collega's. Een mensen-mens is niet meer. Onze gedachten en medeleven gaan uit naar haar man, kinderen en naaste familieleden. Management en collega's UWV WERKbedrijf District West-Brabant en Zeeland We leven mee met onze tennismaat Alex, zijn zonen en de familie na het heengaan van Het Racketcentrum-vrijdagmiddagploegje: Ben, Bob, Dirk, Frans en Sake Veel te vroeg overleden is de geweldig lieve, positieve en zorgzame moeder en vrouw Onze steun en ons medeleven gaan uit naar Alex, Bas en onze vriend Kees. David, Dennis, Gido, Hans, Jerom, Jimmy, Jochem, Joost, Jordy, Luuk, Mattijs, Maurice, Mitchel, Pepijn, Quinten, Sven, Sven, Sven, Thom, Thomas, Tom Achter iedere traan van verdriet, schuilt een glimlach van herinnering. Ik wens Joke, kinderen en familie heel veel sterkte met dit grote verlies. Kees Goeman Driewegen, 26 april 2016 Diep geschokt zijn wij door het overlijden van Eigenaar van onze thuisbasis Manege De Eendracht Wij wensen Joke, kinderen en verdere familie veel sterkte met dit verlies. Mede namens onze leden, Bestuur Ruitervereniging Sé-ros: Cristel, Margriet, Vivian, Lisa, Jan en Lies. Middelburg, 24 april 2016. Met groot verdriet hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Ad heeft veel betekend voor het verenigingsleven in Driewegen. Wij wensen Joke, Kevin, Joyce en familie veel sterkte en steun toe. Bestuur van Oranje vereniging "Beatrix" Driewegen Geschokt door het overlijden van maar dankbaar voor de vele mooie herinneringen en alles wat hij voor de manege betekend heeft, wensen wij Joke en familie veel sterkte in deze moeilijke tijd. Pensionklanten Manege De Eendracht Wij zijn diep getroffen door het veel te vroege overlijden van Partner van onze secretaris en gewaardeerd vrijwilliger en sponsor van onze rijvereniging. Wij wensen Joke en de kinderen en verdere familie veel sterkte met dit grote verlies. Bestuur en leden van paardensportvereniging De Weelruiters Nisse, 26 april 2016 70R<j Peter Butler Telefoon 0113-340381 I Benonistraat 3,4421 DN Kapelle www.peterbutler.nl I pabutler@zeelandnet.nl Rouwcentrum: Maalstede 1 a Kapelle voor een persoonfij^e uitvaart begeleiding Sluittijden overlijdensadvertenties Per e-mail en internet daags voor plaatsing 16.00 uur. Per telefoon en fax daags voor plaatsing 15.00. Recla matie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. E-mail familieberichtenpzc(a)persgroep.nl Telefoon 088-0139 999 (werkdagen 9.00-17.00 en op zondag 13.00-17.00) Fax 088-0139 990 Internet U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichtenonline.nl PZC.nl/familieberichten Op PZC.nl/familieberichten kunt u overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Op PZC.nl/ familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. Hier vindt u per overledene ook een online condoleance register. Via PZC.nl/familieberichten kunt u ook bloe men en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensbe richten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 72