Familieberichten O IHensenlinq.nl Oi/arlailan 18 woensdag 27 april 2016 Kon de liefde maar genezen. Was het maar "Het" medicijn. Dan hoefden wij om jou nu niet zo verdrietig te zijn. Veel te vroeg hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve maatje en onze lieve papsie Michiel Joziasse 417 april 1971 t 25 april 2016 Onze stoere held. Simone Joziasse-Boogaard Iris Kim Correspondentieadres Torenstraat 18a 4356 BH Oostkapelle De afscheidsbijeenkomst waarin wij Michiel herdenken zal plaatsvinden op vrijdag 29 april a.s. om 13.30 uur in de Zionskerk, Duinweg 36 te Oostkapelle. Aansluitend brengen we Michiel naar zijn laatste rustplaats op de begraafplaats aan de Noordweg in Oostkapelle. Na afloop bent u welkom in bovengenoemde kerk om de familie te condoleren. Veel te vroeg hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve en behulpzame schoonzoon, zwager en oom Michiel Joziasse Zoutelande: Piet en Nel Boogaard Middelburg: Ronny en Conny Boogaard Eva 'Veilig in Jezus' armen' Intens verdrietig zijn wij om het verlies van onze dierbare zoon, lieve broer, zwager en oom Michiel Wij bidden Simone, Iris en Kim Gods troost en liefdevolle nabijheid toe. Oostkapelle: Wim en Berta Joziasse-Brand Oostkapelle: Esther en Jos Luteijn-Joziasse Anne Vrouwenpolder: Mariëlle en Hans Wattel-Joziasse Aron, Rachel en Thomas Gapinge: Cornelia en Willem Wouters-Joziasse Claartje, Floris en Hugo Domburg: Kees en Anneke Joziasse-van Belzen Willemijn, Maarten en Wouter Wij zijn Simone dankbaar voor haar liefdevolle zorg en de toewijding waarmee ze Michiel tot het laatst toe thuis heeft verzorgd, samen met Iris en Kim. Met verdriet hebben wij kennis genomen van het overlijden op te jonge leeftijd van onze neef Michiel Joziasse We leven mee met Simone, Iris en Kim en naaste familie. Oom Adrie en tante An Tante Kee (in herinnering) Oom Jan en tante Marie Oom Lies en tante Corrie (in herinnering) en alle neven en nichten Intens verdrietig, maar ook dankbaar voor alle mooie herinneringen die hij ons nalaat, hebben we kennis genomen van het overlijden van onze gewaardeerde collega en vriend Michiel Joziasse Tot kort voor zijn overlijden hebben wij ervaren welke enorme betrokkenheid hij had bij De Pekelinge. De camping voelde voor Michiel niet alleen als werk, maar ook als een tweede thuis. We zullen hem heel erg missen. We wensen Simone, Iris en Kim veel sterkte met het verwerken van dit grote verlies. Collega's van Camping De Pekelinge: Twan, Monique, Edu, Mirjam, Jan, Alfred, Ad, Pascal, Marieke, Margriet, Maria, Marjolein, Arjan, Jimmy, Ad, Robin, Richard, David, Yalisa, Sasja, Emmy, Lieke, Dennis, Chris, Jeannine, Geert, Ina, Ingrid, Charlie, Lieneke, Nicky, Esmee, Naomi, Sam, Yi Qin, Tycho, Arlene, Iris, Justin, Madison en Annefleur. 25 april 2016 Wij zijn diep getroffen door het overlijden van Michiel Joziasse In onze herinnering zal hij voortleven als een vriendelijk, spontaan, betrokken en bijzonder mens, die altijd voor onze familie heeft klaar gestaan. Wij wensen Simone, Iris, Kim en alle dierbaren van Michiel veel sterkte bij het dragen van dit immens verlies. Familie Vermeulen Arie en Elly Twan, Monique, Sasja en Emmy Mirjam, Edu, Robin en Richard Rob en Nancy Marleen en Maykel Verbijsterd en intens verdrietig zijn wij na het overlijden van Michiel Joziasse Vader van onze zeer gewaardeerde medewerkers Iris en Kim Wij wensen Simone, Iris en Kim veel kracht en sterkte toe. Jimmy, Natalie, Demi en alle medewerkers van Attent de Pekelinge Michiel Joziasse Een zeer gewaardeerde collega moeten wij veel te vroeg missen. Hij stond altijd voor ons klaar en had ook altijd een luisterend oor. Naast een hardwerkende collega zijn wij bovenal een goed mens verloren. Michiel bedankt voor alles. Wij wensen Simone, Iris en Kim heel veel sterkte toe met dit grote verlies. Namens het gehele team van Grand Café de Pekelinge Arjan, Nicolien en Marlijn Michiel Joziasse Bedroefd zijn wij om het overlijden, na een moedig gedragen ziekte, van onze dappere neef MICHIEL JOZIASSE onze gedachten zijn bij Simone, Iris, Kim en naaste familie. Tante Cathrien en Ome Piet Ome Kees t en Tante Corrie Tante Tannie en Ome Rinus t Tante Bettie Ome Huib t en Tante Jannie Ome Jan en Tante Ina Neven en Nichten Oostkapelle, 25 april 2016 Verdrietig zijn wij na het overlijden van onze goede vriend Michiel Joziasse We zullen hem enorm missen. We wensen Simone, Iris en Kim veel sterkte toe met dit grote verlies. Wilco en Natasja Bas Lou en Nelly Michiel Joziasse Michiel Joziasse Heden bereikte ons het droeve bericht dat is overleden ons lid. Michiel Joziasse Wij wensen de familie sterkte bij het verwerken van dit verlies. Namens: Bestuur en leden van de Zeeuwse Ringrijders Vereniging kijk ook op Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze neef Wij wensen Simone, Iris, Kim en verdere familie heel veel sterkte toe Oom en Tantes Joziasse neven en nichten Veel te vroeg hebben we afscheid moeten nemen van een goede vriend. Wij wensen Simone, Iris, Kim en verdere familie heel veel sterkte toe. Adrie en Karin Huibregtse Westkapelle, 25 April 2016 We hebben helaas veel te vroeg afscheid moeten nemen van onze (ringrij) maat We hebben ontzettend met je genoten en gelachen. Maar na meer dan een jaar heeft je wilskracht het af moeten leggen tegen je ziekte. Simone, Iris en Kim heel veel sterkte toegewenst in deze moeilijke tijd. Oostkapelle, Wim en Willeke Jan-Willem en Bianca en de kinderen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 71