1 4# w 10 Ef C.W. Ouwens en L. Ouwens-Moret, Oosterland. Beiden Lid in de Orde van Oranje Nassau. Beiden intensief actief voor de Hervormde kerk in Ooster land, als vrijwilliger bij ensemble Waisisi en als mantelzorger voor (schoon-)moeder en oud-werkgever. Mevrouw Ouwens is actief bij zangver eniging VZOS, vrijwilliger bij Waisisi, kostuummaker voor Stichting Histori sche Spelen en het Stadhuismuseum. A.P.A. Pollet, Sint Jansteen, Lid in de Orde van Oranje Nassau. Sinds jaar en dag acteur en regisseur bij het amateurtoneel. Verteller en schrijver bij Vertelkring Kleinkunst, pastoor bij de Boerenbruiloft. R.M.A. de Poorter, Hulst. Lid in de Orde van Oranje Nassau. Voormalig Held van Hulst, kartrekker van diver se evenementen aan de Bierkaai. Vrij williger scouting, jeugdvakantiewerk en stichting Sinterklaas Hulst. M. Priemis-van der Welle, Zierik- zee. Lid in de Orde van Oranje Nas sau. Sinds 1965 vrijwilligster bij mu ziekvereniging Kunst en Eer, collec teert voor goede doelen en helpt dorpelingen en asielzoekers. J. Quist, Stavenisse en M. Quist-Hendrikse, Stavenisse. Beiden Lid in de Or de van Oranje Nassau. De heer Quist is mantelzorger, vrijwilliger bij Allévo en kerkradioprogramma Avondklanken, diverse kerkelijke functies, Protes tantse Bejaardenzorg Eiland Tholen en Sint Philipsland, stichting Schutse Zorg Tholen. Mevrouw Quist is o.a. voorzitter van vrouwenvereniging Niet In Eigen Kracht, mantelzorger, vrijwilliger Elenahof en De Schutse Zorg Tholen. J.J. Reijngoudt, Sint Philipsland. Lid in de Orde van Oranje Nassau. Jan Reijngoudt is vrijwillig molenaar van korenmolen De Hoop in Sint Philips land en mantelzorger van zijn vrouw en schoonvader. G. Rijk-van Zilfhout, Kapelle. Lid in de Orde van Oranje Nassau. Vrijwillig ster bij COA (sinds 1990). Opricht ster en begeleidster peuterspeelza len bij asielzoekerscentra in Goes, Burgh-Haamstede en Middelburg. J.A. de Rooij, Wemeldinge. Lid in de Orde van Oranje Nassau. Vrijwilli ger bij Protestantse Gemeente We meldinge. Van 1986-1998 bestuurs lid van de Basisschool De Hoeksteen. Sinds 2008 actief voor CDA Kapelle. L. Schietekatte-van Putten, Zierik- zee. Lid in de Orde van Oranje Nas sau. Vrijwilligster bij Stichting Histori sche Spelen, penningmeester van de Lucaskamer, betrokken bij de Nieu we Kerk en de Thomaskerk. P. Simpelaar-Visser, Oostburg. Lid in de Orde van Oranje Nassau. Vrij williger bij Protestantse Gemeente: leidster zondagschool, diaken, be stuurslid ziekenpastoraat, voorzitter commissie Zending. Mantelzorger. S. Smitskamp, Middelburg. Lid in de Orde van Oranje-Nassau. Voorzit ter Seniorenraad Middelburg. Be stuursfuncties PvdA. Oud-wethou der. Oprichter Splinter. Lid Klachten commissie Stichting Intervence. m L.E. Stevense-Boon, Middelburg. Lid in de Orde van Oranje-Nassau. Functies bij Terre des Hommes. Vrij willigerswerk Hoeksteengemeente. Bestuurslid Vrouwengroep Zuider- wijk. Betrokken bij Lange Jan Project. W.R. Sweere, Middelburg. Lid in de Orde van Oranje-Nassau. Kerkelijke functies. Uitvaartverzorger. Vrijwilli ger MTV' 69 en Dynamo '70. Bestuur Wijkteam en Wijktafel Dauwendae- le. Initiatiefnemer Zorg in de Wijk. F. Tollenaar, Hoek en W.A. Tollenaar-Van der Maale, Hoek. Lid in de Orde van Oranje-Nassau. Het echtpaar is vrijwilliger bij de Stichting Welzijn voor Ouderen in Hoek. Hoofd keuken van de ouderensoos. Beheerster kerkcen trum Protestantse Gemeente. Hij is vrijwilliger bij voetbalvereniging HSV Hoek (lid onderhoudsploeg), bezorgt tafeltje-dek-je maaltijden, koopt in voor de bingo en zet zich in voor de biljartvereniging. H. Uil, Zierikzee. Lid in de Orde van Oranje Nassau. Bestuurder op di verse kerkelijke terreinen. Voorzitter Stichting Moermond, lid hoofdbe stuur SGP. Zet zich in voor behoud identiteit reformatorisch onderwijs. W. Valk-Moors, Breskens. Lid in de Orde van Oranje Nassau. Vrijwilliger bij organisaties in Aardenburg en in Visserijmuseum Breskens, schrijver voor lokale en regionale (dag)bladen, auteur van zeven boeken.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 42