8 ZEELAND J.M. de Jonge, Kapelle. Lid in de Or de van Oranje Nassau. Lid Lionsclub Goes. Bestuurslid SMWO, vrijwilliger Rabobank rayon Oosterschelde. Oud-bestuurslid Facetscholen en Al- levo. Lid Raad van Toezicht Pontes. J.C. de Jonge-de Graaf, Ellemeet. Lid in de Orde van Oranje Nassau. Mantelzorger en al 45 jaar collectant voor KWF. Zet zich in voor leefbaar heid in Ellemeet, onder meer bij dorpshuis en in dorpsraad. J. van den Houten, Scharendijke. Lid in de Orde van Oranje Nassau. Actief voor kerk in Burgh-Haamste- de en Scharendijke. Helpt buurtgeno ten, bestuurslid ANBO en medewer ker Radio Schouwen-Duiveland. S. Jille, Goes. Lid in de Orde van Oranje Nassau. De heer Jille vervult voor diverse verenigingen de rol van penningmeester en is ouderling en diaken van de Gereformeerde Kerk in Goes. H. de Jong, Goes. Ridder in de Or de van Oranje Nassau. Trainer van jeugd en bestuurslid van de Zeeuwse Ren- en Tour Club Theo Middel kamp, wielerevenement (Delta) Ride for the Roses. J.A. Joosse-Van de Water, Middel burg. Lid in de Orde van Oranje-Nas- sau. Oprichtster van de meezing- groep De Liederentafel in Middel burg in 1987. Zij is de enige leiding gevende van de groep. A. Kamerling, Middelburg. Lid in de Orde van Oranje-Nassau. Actief bij Wandelsportvereniging't Zand. Coördinator ouderenvervoer en chauffeur afdeling Walcheren van het Nederlandse Rode Kruis. J. Gunter, Goes en J.M. Gunter-Knulst, Goes. Beiden Lid in de Orde van Oranje Nassau. De heer Gunter vanwege zijn bijdrage aan de cultuur door het kalligraferen van gedenkplaten, jubilea en herdenkingen en de geschied schrijving van de Gereformeerde Gemeente in Goes. Mevrouw Gunter vanwe ge haar inspanningen voor vrouwenvereniging Tryfosa van de Gereformeer de Gemeente Goes en vrijwilligerswerk bij woonzorgcentrum Rehoboth. A.F. van Hoorn, Middelburg. Lid in Ode van Oranje-Nassau. Vrijwilliger HCC. Adviseur het Gilde Walcheren. Bestuurslid 't Zand. Vrijwilliger Haf- lingerhof de Heksenketel. Vrijwilliger Stichting Huifbedrijden Walcheren. H. van Harten en T. Harten-Kapteijn uit Zierikzee. Beiden zijn nu Lid in de Orde van Oranje Nassau. Meneer en mevrouw Van Harten zetten zich intensief in voor diverse instel lingen in Polen. Verder zijn zij vrijwilliger binnen de ouderenzorg en kerk. Daarnaast zetten zij zich in voor verschillende goede doelen. C.J. Heule, Bruinisse. Lid in de Or de van Oranje Nassau. Bestuurslid Zeeuwsche Vereeniging voor Dialect onderzoek, penningmeester Stich ting De Zeeuwse Taele, Rode Kruis Bruinisse en fractielid Leefbaar S-D. H.J.J. Houg, Goes. Ridder in de Or de van Oranje Nassau. Actief op het gebied van de autosport, twee servi ceclubs, oranjevereniging De Stenen Brug, initiatiefnemer van gezond heidscentrum De Pijlers in Goes. H.P. Klooster, Breskens. Lid in de Orde van Oranje Nassau. Oud-raads lid in Woerden, oprichter Nederland se Brugge Stichting en hoofdredac teur NBS-nieuws, vrijwilliger Visserij museum Breskens. P.M. de Koeijer, Brouwershaven. Lid in de Orde van Oranje Nassau. Zet zich in voor Zeeuwse land- en tuinbouw. Voorzitter ZLTO en NCB Kring Zeeland (1999-2002). Nu vi- ce-voorzitter ZLTO en NCB. J.F. Koeman-Zweedijk uit Waarde, lid in de orde van Oranje Nassau, zet zich al zo'n vijftig jaar lang in voor an deren. Ze is onder meer actief ge weest voor de Hervormde Kerk en Gymnastiekvereniging Inter-Scaldis. F.J. de Kok, Wemeldinge. Lid in de Orde van Oranje Nassau. Diverse functies bij de Protestantse Gemeen te Wemeldinge. Sinds 1990 bestuurs lid De Watergeus. Medeorganisator hulpactiviteiten voor Roemenië. C.P.G. de Koning, Oud-Vossemeer. Lid in de Orde van Oranje-Nassau. Oprichter Werkgroep Genealogie Tholen, functies bij w Vosmeer, me deoprichter Thoolse heemkunde kring, bestuurslid stichting Roosevelt.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 40