BhHB ZEELAND 7 H. Buiter, Veere. Ridder in de Orde van Oranje-Nassau. Ouderling en voorzitter college kerkrentmeesters PKN-gemeente Veere. Stadsraad Veere. Voorzitter Stichting Delta Cul tureel. Bestuurslid Jachtclub Veere. WOENSDAG 27 APRIL 2016 C.J. Brouwer, 's Heer Hendrikskin deren. Lid in de Orde van Oranje Nas sau. Cultuurhistorische inspanningen zoals Open Monumentendag en draaiorgeltentoonstelling, activitei ten voor het dorp. J.H.Cappon-Cijsouw, Breskens. Lid in de Orde van Oranje Nassau. Vrij williger bij Vrije Evangelische Ge meente in Nieuwvliet, Sensoor, thuis zorg en Voedselbank, en bestuurder Peuterspeelzaal. C.N.M. Corijn-de Waal, IJzendijke. Lid in de Orde van Oranje Nassau. Collectant voor acht organisaties, or ganisator van collecte voor Diabetes Fonds, mantelzorger, vrijwilliger bij muziekvereniging. J.M. Daniëlse, Aardenburg. Lid in de Orde van Oranje Nassau. Voetbal scheidsrechter, jeugdvoetballeider, bestuurslid sv Sluis, vrijwilliger bij jongerenkoor Aardenburg, fanfare Aardenburg en Radio Delta. P. van Dijk, 's Gravenpolder. Lid in de Orde van Oranje Nassau. Begelei der bij vereniging Psyiënt, vrijwilliger bij zorgorganisatie Siloah, het Rode Kruis en de Elimkerk, bestuurslid van het mannenkoor 's Gravenpolder. M.J. van Dijke, Wemeldinge. Lid in de Orde van Oranje Nassau. Onder meer tal van functies bij de Protes tantse kerk in Wemeldinge. Medeop richter 't Sluusplato, voorzitter water sportclub d'Oosterschelde. J. van Dijke, Nieuwerkerk. Lid in de Orde van Oranje Nassau. Sinds 1984 actief voor protestantse gemeente in Nieuwerkerk. Sinds 1995 vrijwilliger bij gospelkoor Together, sinds 2010 secretaris zorginstelling In 't Opper. E.S.H. Deurwaarder-Geensen, Ter- neuzen. Lid in de Orde van Oran je-Nassau. Vrijwilliger De Kandelaar. Begeleider Samen op Weg. Pastoraal werker. Kok in een opvang en tal van activiteiten voor Leger des Heils. A.P. Galle en M.L. Galle- van Morrelgem uit Aardenburg. Beiden Lid in de Orde van Oranje Nassau. Meneer was voorzitter van wielercomité en oprich ter Trimclub Aardenburg. Beiden zijn coördinator van fietstochten voor slechtzienden en zetten zich in voor de plaatselijke parochiekerk, in wzc Coensdike, voor het Sinterklaascomité en de volleybalclub. Mevrouw is daar naast actief voor zangkoor Sint Cecilia en fietsclub TUF. H. M. Eckhardt, Kapelle. Lid in de Orde van Oranje Nassau. Voorzitter Woord en Daad-afdeling Noord- en Zuid-Beveland (1998-2009). Sinds 1990 ouderling bij verschillende Ge reformeerde Gemeenten. M.C. de Glopper, Ellemeet. Lid in de Orde van Oranje Nassau. Jaren lang voorzitter van het Straocomité in Ellemeet en actief voor de kerk en dorpsraad. Secretaris Stichting Heer- lijckheid van Ellemeet. N. Eversdijk, Kapelle. Lid in de Or de van Oranje Nassau. Onder meer vrijwilliger bij hervormde kerk (1950-1975), zondaggschool en Stichting Cederhof. Vertrouwensper soon bewoners Cederhof. C.M. Goud uit Waarde, lid in de or de van Oranje Nassau, kreeg zijn on derscheiding vanwege zijn vrijwillige inzet bij de brandweer. Hij is nu voor zitter van de dorpsraad en organi seert de jaarlijkse dodenherdenking. D.T. Dijkgraaf, Terneuzen. Lid in de Orde van Oranje-Nassau. Verschillen de functies Katholieke Bond Oude ren. Mede-oprichter bridgeclubs. Gids Portaal van Vlaanderen. Fiscalist ouderenbonden. P. F. Dousma, Kapelle. Lid in de Or de van Oranje Nassau. Meerdere functies in kerkwezen. Sinterklaas op basisschool 't Honk. Tal van functies bij scouting. Organisator Ganzeregat- ta roeivereniging Scaldis. D.M.J. van der Endt, Sas van Gent. Lid in de Orde van Oranje-Nassau. Voorzitter Modelbouwvereniging Zuid-Zuidwest. Bestuurslid, fractie volger CDA Terneuzen. Actief in Ka tholieke Bond voor Ouderen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 39