Familieberichten O IHensenlinq.nl OyarlSilai) Gors 14 dinsdag 26 april 2016 Janny de Kunder Op haar eigen rustige manier, is in haar vertrouwde omgeving overleden Janny de Kunder Vrouw van weinig woorden Rustig aanwezig Stille genieter We zullen haar missen! Cliënten en medewerkers Populierenstraat Bedroefd hebben wij kennis genomen van het overlijden van Ronald van Opdorp Wij wensen Mia, Carolien en familie veel sterkte toe. Management van Dow Benelux B.V. Verdrietig zijn we om het overlijden van onze collega Ronald van Opdorp We herinneren ons Ronald als een fijne en zeer gewaardeerde collega en hebben veel respect voor de manier waarop hij zijn ziekte heeft gedragen. We missen zijn onschatbare vakkennis en vriendschap. Mia en familie veel sterkte toegewenst. Proces control groep LffC Dow Benelux B.V. Bedroefd hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze gewaardeerde collega Ronald van Opdorp We wensen Mia, Carolien en familie veel sterkte toe bij het dragen van dit verlies. Collega's LHC Dow Benelux B.V. i& Met grote bewondering en respect voor de kracht en waardigheid waarmee zij met haar ziekte omging, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn geliefde vrouw en onze lieve moeder {^kantintt de (3dö(k-{^J<anin^ -Ciska- echtgenote van Alex de Böck Zij overleed op 55-jarige leeftijd. Alex Bas Kees Onze dank gaat uit naar het team Lammerenburg van Zorgstroom, dokter Marjolein Homs van het Erasmus MC en dokter Jacqueline Roebroeck. Vlissingen, 24 april 2016 Rosenburglaan 235 4385 KL Vlissingen Wij nodigen u uit voor de afscheidsplechtigheid op vrijdag 29 april om 12.00 uur in Huys ter Schelde, Vlissingsestraat 38-40 te Koudekerke. Daarna zal Ciska in besloten familiekling begraven worden op de Noorderbegraafplaats te Vlissingen. Vanaf 14.45 uur zien wij u graag voor een informeel samenzijn in Huys ter Schelde. Indien u geen kaart heeft ontvangen, kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. Qjaofi alhfd 'ut on&fmd. Mijn lieve dochter, zus, schoonzus en tante. Tiny Konings Raymond en Ilonka, Tim Erg verdrietig zijn wij nu onze lieve, dappere, altijd positieve schoondochter, schoonzus en tante voor altijd is gaan slapen. (^lOcd^KËeft we ftmli miMm. Ma de Böck Liesbeth en Ruurd Froukje en Victor Hendrik en Annemarie Loes en Suus Annemarie en Raymond, Jacev Rien Eva en Mare Betrokken, lachen, dansen, feesten Dag lieve Cis... Ellen en André lay, Jasmijn Joyce en Marcel Etienne, Maxime Sylvia en Hans Bianca en André Alisa, Demi Lieve Ciska Ciska Degene die ik liefheb verlaat ik om degene die ik liefhad terug te vinden. Na een liefdevolle periode van zorg in Hof Rietzanger te Heinkenszand, is overleden onze lieve moeder, oma en ouwe oma Maria Valeria Virginia Geus - Bordui - Riet - Sinds 26 mei 2014 weduwe van Laurentius Geus In de leeftijd van 90 jaar. Heinkenszand: Cor en Hanneke Geus Zundert: Lauran en Pascalle, Naomi Heinkenszand: Annemiek en Arjan, Elise, Esmee "Wij zijn dankbaar dat haar lijden voorbij is." Heinkenszand, 20 april 2016 Correspondentieadres: Eendvogelstraat 86, 4451 DP Heinkenszand Met respect voor haar keus hebben we in aanwezigheid van haar gezin, afscheid genomen. Bedroefd geven wij kennis dat wij afscheid hebben moeten nemen van onze goede vriend Pieter Willem Viergever weduwnaar van Wilhelmina Cornelia Knetsch f 1993 in de leeftijd van 94 jaar. Mijnie Dalebout Daan Viergever Karei Houtman Zierikzee, 23 april 2016 Allévo "Borrendamme" Correspondentieadres: Donkereweg 52 4317 NM Noordgouwe De crematieplechtigheid zal donderdag 28 april plaatsvinden in het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3, aanvang 10.00 uur. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontmoetingsruimte van het crematorium. Onze speciale dank gaat uit naar het personeel van "Borrendamme" voor hun liefdevolle verzorging aan Piet gegeven. kijk ook op Mijn dierbare en bijzondere zus is binnengegaan in de Vrede die alle verstand te boven gaat. Zij werd 73 jaar. Henny de Kunder 23 april 2016 Correspondentieadres: Uitvaartverzorging 'De Bevelanden' T.a.v.: Familie de Kunder Postbus 12, 4430 AA 's-Cravenpolder U kunt afscheid nemen van Janny op donderdag 28 april van 13.00 tot 13.30 uur in rouwcentrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 in Goes. Daarna herdenken wij om 13.45 uur het leven en sterven van Janny in de aula van bovengenoemd rouwcentrum, waarna aansluitend haar lichaam ter ruste wordt gelegd op de Protestantse Begraaf plaats in Ovezande. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleance en ontmoeting in rouwcentrum 'De Bevelanden'. measfKldice cmderfleuning 'Het is zo het is Jouw gulle vriendschap, jouw bijzondere levensvreugde en jouw ongekende doorzettingsvermogen zijn om nooit te vergeten. Wij koesteren de talrijke gezellige en mooie momenten die we samen mochten beleven. Je bent voor altijd in ons hart. Annemieke en Sjaak Greet Xandra en Bert Ons lief, dapper, gek vriendinnetje is er niet meer. Wat zal het stil zijn! Annette Flint Els Harrie Onze dank gaat uit naar de artsen, het team van afdeling 12 en vrijwilligers van Hof Rietzanger.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 62