£ïw mmy- Daiikbsiulsjimj sfignran mensen inq.nl Familieberichten H1ensenlinq.nl V COLOFON Familieberichten "X Johanna Maria van der Hooft ~Jo~ /- Hermina Marie Goedkoop-Wagtho V» y Cornelia Pieternella Hendriks-van de Kreeke Corrie Willem Hendriks Josephus Martinus Cappendijk -Joos- Joep - Nicolaas Meijer - Klaas - kijk ook op dinsdag 26 april 2016 15 Vredig is van ons heengegaan onze lieve, zorgzame moeder, schoonmoeder en oma Echtgenote van dr. Wouter Goedkoop (t 1994) Groede, 17 februari 1926 Wassenaar, 22 april 2016 Voorschoten: Jan en Anneke Wouter Wassenaar: Marius en Lucy Rhoda Gouda: Albert en Agnes Esther, Mirjam Wassenaar: Hermien Lisse: Jeannette en Aloys Daniëlle, Lars, Vincent Correspondentieadres: Fam. Goedkoop p/a Monuta van der Luit Willem de Zwijgerlaan 179 2316 CZ Leiden Mam is overgebracht naar uitvaartcentrum Monuta Van der Luit, Willem de Zwijgerlaan 179 te Leiden, alwaar geen bezoek. De samenkomst voorafgaand aan de crematie zal plaatshebben op zaterdag 30 april om 14.45 uur in de aula van crematorium Rhijnhof, Laan te Rhijnhof 4 (ingang Haagse Schouwweg) te Leiden. Na de samenkomst ontmoeten wij u graag in de ontvangkamer van Rhijnhof. Graag bedanken wij het personeel en de vrijwilligers van verpleeghuis Willibrord, afdeling "de Duinen" te Wassenaar, voor de fantastische zorg en liefde waar ze onze mam en oma mee hebben omringd. Ik heb het leven liefgehad, u allen evenzeer. Graag had ik hier nog wat vertoefd, helaas, dat mocht niet meer. Wanneer er iemand aan mij denkt, dan zonder veel verdriet. Bedenk het leven is maar kort, dus is mijn wens: geniet! Na voor ons allen een voorbeeld te zijn geweest van liefde en geduld is van ons heengegaan onze lieve moeder, schoonmoeder en oma weduwe van Zij overleed in de leeftijd van 85 jaar. Baarland: St. Jansteen: Kuitaart: Magda en Wim Audrey en Kurt, Levy, Linsy Wendy Rini en Conchita Daniëlle en Jelle Dennis en Laura Anita en René 24 april 2016 Correspondentieadres: Elzenstraat 1, 4564 CC St Jansteen De afscheidsdienst wordt gehouden op vrijdag 29 april om 13.30 uur in de aula van het crematorium te Terneuzen, Bellamystraat 28c. Samenkomst in de ontvangkamer van het crematorium, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Na de dienst kunt u de familie ook persoonlijk condoleren in de aula. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze advertentie als zodanig beschouwen. Als het lichaam niet meer wil en het leven wordt een lijden kan men voor het sterven dankbaar zijn omdat het komt als een bevrijden. Na een lang en prachtig leven hebben wij afscheid genomen van onze broer, schoonbroer en oom Stoppeldijk, 7-8-1933 Terneuzen, 23-4-2016 Johan t en Fien Cappendijk-de Rijk Gerarda Cappendijk Willij en José Cappendijk-Maas Bennij Cappendijk Nettij t en Joseft Boeijkens-Cappendijk Wies en Riet Cappendijk-van Bussel Theo Cappendijk Gerard en Agnes Cappendijk-de Poorter Neven en nichten correspondentieadres: Kerkdreef 12 4581 CB Vogelwaarde De afscheidsdienst, waarvoor u bent uitgenodigd, wordt gehouden op vrijdag 29 april om 10.30 uur in de H.H. Petrus en Pauluskerk, Kerkstraat 15 te Vogel waarde. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats aldaar. Donderdag 28 april is er van 19.00 - 19.30 uur gelegen heid om afscheid te nemen in uitvaartcentrum 'De Ridder', Spoorweg 4 te Hulst. Schriftelijke condoleance. Bezige handen, nu gevouwen en stil. Een leven vol ijver, zo ivas je wil. Nu heb je rust met lichaam en geest. Vaak zullen we denken aan wat is geweest. Met dankbaarheid omdat we haar zolang in ons midden mochten hebben en bedroefd omdat zij nog zoveel voor ons betekende, delen wij u mede dat van ons is heengegaan onze lieve schoonzus en tante weduwe van Krijn Triest de Oude Biervliet, 25-10-1918 Biervliet, 23-04-2016 Familie van der Flooft en de Oude Ter Walle, kamer 106 Ter Wallestraat 7 4521 AZ Biervliet De afscheidsbijeenkomst zal worden gehouden op vrijdag 29 april om 11.00 uur in de aula van het Monuta crematorium, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Na de afscheidsdienst is er een informeel samen zijn in de koffiekamer van het crematorium. Speciaal woord van dank aan huisartsenpraktijk M.J.M. Duijsens, alle medewerkers van thuiszorg ZorgSaam en leiding Ter Walle. Indien u geen persoonlijk bericht heeft ontvangen, gelieve deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Uw medeleven na het overlijden en bij de begrafenis van onze lieve, zorgzame vader heeft ons heel goed gedaan. Wij willen u daarvoor hartelijk danken. )os Meijer Rinus Meijer Monique Meijer-Timmerman Yerseke, april 2016 O Dé grootste zoekmachine voor overlijdensberichten in de regio Naam Plaats Meer dan 100.000 overlijdensberichten per jaar Een levensverhaal plaatsen Condoleanceregister plaatsen Mensenlinq app voor Android Iphone Nationale uitvaart adressengids Online urnwinkel Online rouwbloemenwinkel Plaats een filmpje voor uw nabestaande volg ons op Twitter like ons op Facebook Sluittijden overlijdensadvertenties Per e-mail en internet daags voor plaatsing 16.00 uur. Per telefoon en fax daags voor plaatsing 15.00. Recla matie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. E-mail familieberichtenpzc(a)persgroep.nl Telefoon 088-0139 999 (werkdagen 9.00-17.00 en op zondag 13.00-17.00) Fax 088-0139 990 Internet U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichtenonline.nl PZC.nl/familieberichten Op PZC.nl/familieberichten kunt u overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Op PZC.nl/ familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. Hier vindt u per overledene ook een online condoleance register. Via PZC.nl/familieberichten kunt u ook bloe men en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensbe richten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 43