0 Familieberichten Üi/arladai) V kükookop q fflensenlinq.nl 14 dinsdag 26 april 2016 Ronald August van Opdorp Ad Ad Ad van den Dries Ciska Ronald Ronald van Opdorp Ronald van Opdorp Magdalena Maria de Waele Ons lief, dapper, gek vriendinnetje is er niet meer. Wat zal het stil zijn! Annette Flint Els Harrie Omdat er liefde is, bestaat er geen voorbij. Wat op liefde gebouwd is, kent geen vergeten... Je was mijn maatje, je was mijn alles... Diepbedroefd geven wij u kennis van het toch nog plotseling overlijden van mijn lieve man, lieve vader, schoonvader en opa Oostburg, 28-03-1955 Terneuzen, 24-04-2016 Voor altijd in ons hart, Mia van Opdorp - de Vos Carolien van Opdorp en Edjan Dekker Carmen en Edwin Bakkersdam 2 4528 KD Sint Kruis Er is gelegenheid om afscheid te nemen van Ronald op woensdag 27 april van 19.00 uur tot 19.30 uur in het Monuta uitvaartcentrum, Bellamystraat 28c te Terneuzen. De familie zal dit in besloten kring doen. De afscheidsdienst zal worden gehouden op donderdag 28 april om 10.00 uur in de aula van het Monuta crematorium, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Na de afscheidsdienst is er een informeel samen zijn in de koffiekamer van het crematorium. Indien u geen persoonlijk bericht heeft ontvangen, gelieve deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Bedroefd hebben wij kennis genomen van het overlijden van Ronald van Opdorp Wij wensen Mia, Carolien en familie veel sterkte toe. Management van Dow Benelux B.V. Verdrietig zijn we om het overlijden van onze collega We herinneren ons Ronald als een fijne en zeer gewaardeerde collega en hebben veel respect voor de manier waarop hij zijn ziekte heeft gedragen. We missen zijn onschatbare vakkennis en vriendschap. Mia en familie veel sterkte toegewenst. Proces control groep LHC Dow Benelux B.V. Bedroefd hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze gewaardeerde collega We wensen Mia, Carolien en familie veel sterkte toe bij het dragen van dit verlies. Collega's LHC Dow Benelux B.V. Met grote bewondering en respect hebben wij je afstand zien nemen van alles wat je lief en dierbaar was. Verdrietig nemen we afscheid van onze zoon, broer, zwager en oom Pa en Ma van den Dries-Verbmgge Jill en Riet Addie Neven en nichten Driewegen, 24 april 2016 Veel te vroeg. Veel te jong is overleden onze lieve schoonzoon, zwager en oom Driewegen: Rinus en Ma Goeree 's-Gravenpolder: Andries en Carolien Je!Ie, Nicky Driewegen: Ab en Dianne Sem, Noa 24 april 2016 Even aan het einde zwaaien met je hoedje Even neuzen snuiten, nog'n weesgegroetje Kleine plechtigheid, tot aan het laatste Amen Doodgaan doe je héél alleen Leven doe je samen. Toon Hermans Strijdbaar tot het einde overleed onze tante sinds 15 januari 1978 weduwe van Augustinus Rosalie Arthur IJsebaert Koewacht, 31 maart 1917 t Koewacht, 23 april 2016 familie de Waele familie IJsebaert correspondentieadres: Hulsterloostraat 33 4568 AA Nieuw-Namen De uitvaartdienst wordt gehouden op vrijdag 29 april om 10.30 uur in de H.H. Philippus en Jacobuskerk, Kerkplein 2 te Koewacht. Aansluitend zal de crematie in alle stilte plaatsvinden. Schriftelijke condoleance. Onze dank gaat uit naar het verplegend personeel van woonzorgcentrum De Lange Akkers' voor de liefdevolle verzorging. Enige en algemene kennisgeving Ik heb zelfs de kracht niet Om op te geven Al wil ik het niet Het leven gaat door Verdrietig, maar ook dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis dat is overleden mijn lieve man en ons maatje 12 juli 1959 - f 24 april 2016 Joke Goeree Kevin en Marit Joyce Coudorpseweg 24a 4438 AL Driewegen De crematieplechtigheid zal in besloten kring plaatsvinden. Vrijdag 29 april is er vanaf 13.00 uur voor iedereen gelegenheid om informeel samen te komen en schriftelijk de condoleance in te schrijven op manege 'De Eendracht', Rijkebuurtweg 8 te Vrouwenpolder. Vanaf 14.30 uur willen wij in een bijeenkomst het leven van Ad gedenken. Ook na de bijeenkomst is er alleen schriftelijke condoleance. Geen bezoek aan huis.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 42