Zonovergoten sportinstuif óp Het Schenge Kantoor VWgaat minder vaak open Buurtbusvereniging Zuid-Beveland zoekt vrijwilligers In Zeeland rijden meerdere buurtbussen, vaak door kleine kernen waar geen vast openbaar vervoer is Wij zoeken enthousiaste vrijwilligers voor diverse lijnen in de Zak van Zuid-Beveland om ons team te versterken (fit Zeeland connexxion BEVELANDEN en THOLEN 7 DONDERDAG 21 APRIL 2016 GOES. In plaats van met een tablet of computer in en judo. Kinderen vanaf 8 jaar en ouder mochten de weer te zijn, hebben zo'n honderdvijftig kinde- mountainbiken. ren tussen de 4 en 12 jaar zich gisteren uitgeleefd tij- De mede dankzij het weer zeer succesvolle sport- dens de beweegmiddag op Sportpark 't Schenge in instuif was opgezet door CIOS Goes-Breda, SMWO Goes. Zij konden gratis deelnemen aan allerlei en de gemeente Goes en onderdeel van het project sportclinics zoals rugby, hockey, dans, voetbal, golf Goes leert je bewegen, foto Johan van der Heijden SINT-MAARTENSDIJK. Toeristen kunnen niet meer elke dag terecht in het VW-kantoor aan de Markt in Sint-Maartensdijk. Burgemees ter en wethouders hebben geko zen voor een variant met beperkte openingstijden. Dat betekent dat het kantoor tot en met 30 september open zal zijn op maandag, woensdag, vrijdag en zaterdag, steeds van 10.00 tot 16.00 uur. „Gezien de metingen van de bezoekersaantallen is de be perking van het aantal openings dagen een logische keuze", zegt een woordvoerster van de gemeen te. „De bezoekers komen uiteraard het meest in het zomerseizoen, maar op dinsdag en donderdag blijkt het minder druk te zijn. Daarom kiezen we voor een zo- merkantoor met beperkte ope ningstijden." Het kantoor helemaal sluiten, gaat de gemeente te ver. In 2015 zijn er toch nog achtduizend men sen om informatie komen vragen. De gemeente verhoogt het bud get voor de VW de komende twee jaar overigens met ruim 20.000 euro. De organisatie heeft de kosten en baten in elke ge meente in kaart gebracht. In som mige gemeenten, waaronder Tho- len, waren die niet in evenwicht. Lijkt het u leuk om een buurtbus te besturen voor inwoners uit de dorpen in de Zak? Bent u minstens een dagdeel per week beschikbaar en in het bezit van een geldig rijbewijs B? Meer informatie of aanmelden? Stuur een e mail naar: buurtbuszeeland@connexxion.nl. Vermeld hierin in ieder geval uw telefoonnummer zodat wij contact met u kunnen opnemen Buurtbusvereniging Zuid-Beveland Lijnen 582-595, 596-597-598, 599 Provincie gemeente ;nr«p/p

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 77