Familieberichten ÜY3 rij* s Sariclixaxj COLOFON Familieberichten kükookop fllensenlinq.nl Anne Smeding Kees de Schipper Na een moeizame levensavond is heden toch nog onverwacht overleden onze broer, zwager en oom. C.A de Schipper Kees Middelburg; Adrie de Schipper Gre de Schipper-Verburg in herinnering Goes; Sophie Steenhard- de Schipper Rinus Steenhard neven en nichten Wij wensen Heieen en Jaap heel veel sterkte toe. De Here zegt: Ik zal hem verlossen, omdat hij zoveel van Mij houdt. Ik zal hem beschermen, omdat hij Mij kent en mijn naam eert. Als hij Mij roept, zal Ik hem antwoord geven. Als hij het moeilijk heeft, zal Ik bij hem zijn. Ik zal hem bevrijden en in ere herstellen. Psalm 91 14 en 15 sinds 17 maart 2013 weduwnaar van Hendrika Smeding - van Stormbroek *19 juli 1931 t 19 april 2016 Tournon Sur Rhöne Josje en Patrick Jesse Naomi Leat Gorinchem Coos en Hannah Cozijn Kirsten Veelerveen Marije Halve Maanstraat 10 4356 BP Oostkapelle Wij nodigen u uit de dankdienst bij te wonen op zaterdag 23 april om 10.45 uur in de Zionskerk, Duinweg 36a in Oostkapelle. Aansluitend zal om 12.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats te Oostkapelle. Na de begrafenis is er gelegenheid tot ontmoeting in de Zionskerk. Correspondentieadres: C.A. Smeding H. Rolandholststraat 7 4207 JK Gorinchem Tot ons verdriet is overleden onze altijd meelevende buurman Onne Smeding Jaap, Rineke en Jarco de Hullu Sam en Lies Maljaars Kees de Schipper Kevin Terol V Verdrietig om wat niet meer is en nooit meer zal zijn. Dankbaar voor wat was en altijd zal blijven. Dankbaar dat hem een verder lijden bespaard is gebleven, laten wij u weten dat zacht en kalm is overleden, mijn lieve zorgzame vader en schoonvader - Cornelis Adriaan - echtgenoot van Nelly de Schipper - Hoogesteger 1-11-1983 Wemeldinge, Yerseke, 3 april 1936 19 april 2016 Heieen en Jaap Zorgcentrum 'Moerzicht' Correspondentieadres: Damstraat 33, 4401 AC Yerseke De mensen die Kees verzorgd hebben en iedereen die hem aandacht en warmte hebben gegeven, willen we hiervoor hartelijk bedanken. Het heeft voor hem en voor ons veel betekend. De afscheidsbijeenkomst wordt gehouden op maandag 25 april om 13.30 uur in 'Klein Stelle', Stelhoekweg 1 te Wemeldinge. Aansluitend begeleiden we hem naar zijn laatste rustplaats op de begraafplaats te Wemeldinge. Hierna is er gelegenheid tot condoleren in 'Klein Stelle'. indien wij u vergeten zijn een rouwbrief te sturen wilt u dan deze advertentie als uitnodiging beschouwen. donderdag 21 april 2016 15 Na een langzaam afnemende gezondheid is overleden onze zwager en oom echtgenoot van onze zus Nelly in herinnering Goes Ineke en Cor Goes Anneke in herinnering en Jaap in herinnering Wemeldinge Frans in herinnering en Tanny Wemeldinge Marien en Hanneke Yerseke Adrie en Martin Neven en Nichten Zonder Kevin is alles anders, de leegte blijft moeilijk te aanvaarden. Het is voor ons een grote troost te weten, hoe geliefd Kevin was en hoe hij werd gewaardeerd. De belangstelling was overweldigend en hartverwarmend,onze dank hiervoor Wendy, Kaylee, Larissa Terol en naaste familie Heinkenszand, april 2016 Op memori.nl kunt u een herinnering plaatsen Sluittijden overlijdensadvertenties Per e-mail en internet daags voor plaatsing 16.00 uur. Per telefoon en fax daags voor plaatsing 15.00. Recla matie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. E-mail familieberichtenpzc@persgroep.nl Telefoon 088-0139 999 (werkdagen 9.00-17.00 en op zondag 13.00-17.00) Fax 088-0139 990 Internet U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichtenonline.nl PZC.nl/familieberichten Op PZC.nl/familieberichten kunt u overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Op PZC.nl/ familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. Hier vindt u per overledene ook een online condoleance register. Via PZC.nl/familieberichten kunt u ook bloe men en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensbe richten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst. De mensen van Overtoom Groen weten door hun jarenlange er varing dat een uitvaart omringd moet zijn met zorg en respect. Vandaar dat wij aandacht hebben voor de kleinste details, en vooral ook de tijd nemen om de familie zoveel mogelijk regel werk uit handen te nemen. Zodat emoties alle ruimte krijgen. Mettle -H-dle-MMtz UIT VA ART VERZORGSTER TfZZL' Overtoom Groen Uitvaart Zorgcentrum Zeeland telefoon (0118) 413 417 www.uzzl.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 73