Familieberichten kükookop q fflensenlinq.nl 14 donderdag 21 april 2016 Wouter Bal Heel verdrietig, maar dankbaar voor de vele mooie herinneringen en alles wat hij voor ons is geweest en heeft gedaan, geven wij kennis van het overlijden van onze lieve vader Wout echtgenoot van Hendrina Jacoba Kempeneers f 2009 in de leeftijd van bijna 79 jaar. Jaco f1993 Johnny en Sylvia 19 april 2016 Nieuwstraat 10 4311 AN Bruinisse Maandag 25 april is er van 13.00 tot 13.45 uur gelegenheid tot condoleren in het Stiltecentrum van zorgcentrum "In 't Opper", Dokter de Kockstraat 13 te Bruinisse. Aansluitend zal er een afscheidssamenkomst worden gehouden. Omstreeks 14.30 uur zal de begrafenis plaats vinden op begraafplaats "Molenhof" aan de Molenweg te Bruinisse. Liever geen bezoek aan huis Leven en laten leven... Magdalena Kamermans Jacob Nicolaas Marcusse Jaap Jaap Marcusse Verdrietig, maar dankbaar voor alle dierbare herinneringen die hij ons achterlaat, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve broer, zwager en oom Jaap Marcusse echtgenoot van Magda Marcusse - van der Moere Wij wensen Magda, de kinderen en kleinkinderen veel kracht en troost toe bij het verwerken van dit verlies. Oostkapelle: Nico (in herinnering) en Mientje Marcusse-Noordhoek Kamperland: Jan en Mien Marcus se-Verpoorte Terneuzen: Sien en Cees (in herinnering) de Mol-Marcusse neven en nichten 19 april 2016 Jan Sonnevijlle Met droefheid delen wij u mede dat de Heere op het alleronverwacht uit onze familiekring heeft weggenomen onze schoonzuster en tante Stoffelina Geertruida Adriana van de Velde-Nijssen in de leeftijd van 76 jaar Yerseke: A. J. van de Velde S.J. van de Velde-Scheele Yerseke: N. J. van de Velde- de Koeijer D.C. de Koeijer Wemeldinge: J. van de Velde J.R. van de Velde-Bustraan Leerdam: J. C. van Schothorst-van de Velde H. J. van Schothorst Kruiningen: D.|. van de Velde M. van de Velde-Minnaard Neven en nichten Yerseke, 19 april 2016 EERLIJK RECHTVAARDIG HARTELIJK EN HET ALTIJD RESPECTVOL OMGAAN MET ELKAAR zo zullen wij onze lieve vriendin Annet van Weele-Westerweele blijven herinneren. Wij zijn heel verdrietig "Tannetje" dat je ondanks je zo positief bleef Het niet kon winnen van je ernstige ziekte. We wensen Job, kinderen en kleinkinderen heel veel sterkte toe om dit zware verlies een plaats te kunnen geven Een lieve groet Huib en Berrie Priem en kinderen Hoogerheide, 16-04-2016 Op een mooie lentedag is onze lieve, dappere Magda onverwachts overleden. Ze is 70 jaar geworden. Bert Roosje Jetty en Boudewijn Jan en Rob Sira en Paul Mercy, Jairo Moise en Brenda, Senna Janneke Vlissingen, 19 april 2016 Correspondentieadres: Herman Heijermanslaan 1, 4382 BR Vlissingen Er is gelegenheid om afscheid te nemen van Magda op zaterdag 23 april van 09.45 tot 10.15 uur in het uitvaartcentrum Monuta "De Voorzorg", Industrieweg 20 te Vlissingen. Aansluitend zullen we haar met woorden en muziek herdenken in de aula aldaar, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Vlissingen. Na de begrafenis is er gelegenheid tot (informeel) condoleren en kan iedereen elkaar ontmoeten in voornoemd uitvaartcentrum. Als het leven niet meer gaat zoals je had gewild Als veel je wordt ontnomen Als je moet toelaten dat een ander je verzorgt Dan is leven niet meer leven Dan komt de tijd dat je verlangt naar rust Verdrietig, maar ook wetend dat het zo goed is, hebben wij toch nog onverwachts afscheid moeten nemen van mijn zorgzame man, onze vader, schoonvader en opa Wissenkerke, 28 augustus 1929 Vlissingen, 19 april 2016 Vlissingen: M.J. Marcusse-van der Moere Roosendaal: Leny Oole-Marcusse Cees Oole -in herinnering- Edwin en Suzanne Arnout en Marieke Linda en René Goes: Ineke Marcusse Vlissingen: Nanda Fathi-Marcusse Gamal Fathi Shemara Amira Oost-Souburg: Jaap Marcusse Yati Hasjim Joël en Laura Raysha Quinten en Jamilla Vredehoflaan 522 4382 CJ Vlissingen Er is gelegenheid tot afscheid nemen op maandag 25 april van 12.30 tot 13.00 uur in uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Aansluitend zal om 14.00 uur de afscheidsdienst worden gehouden in de aula van de Algemene Begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg, waarna de begrafenis zal plaatsvinden. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van de begraafplaats. Onze dank gaat uit naar alle medewerkers van verpleeghuis Ter Reede en in het bijzonder van woning 26, voor de liefdevolle verzorging. Heden bereikte ons het droevige bericht dat op 19 april is overleden, onze zwager en oom echtgenoot van Magda van der Moere Wij wensen Magda, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe bij dit verlies. Kamperland: P.J. van der Moere M.C. van der Moere-Verhulst t Emmeloord: J.P. van der Moere t M. van der Moere-van Dijke t Goes: H.A. van der Moere t M.M. van der Moere-de Vos Rilland-Bath: I.W. van der Moere t E.K. van der Moere-de Regt Wissenkerke: A. van der Moere t M. van der Moere-Flikweert t Neven en nichten Na een tijd van afnemende gezondheid is toch nog onverwacht overleden onze broer, zwager en oom, echtgenoot van Corrie de Feijter. Wij wensen Corrie en haar familie heel veel sterkte toe. Goes, Jo Boogert-Sonnevijlle Oostburg, Jenny en Kees de Kam-Sonnevijlle Neven en nichten 19 april 2016. 's-Heerenhoek Piet en Lenie Zuiderwijk - van den Dries 50 jaar getrouwd!

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 72