mitum Hlensenljnq.nl Familieberichten COLOFON Familieberichten Jan Nijhuis Gerard H.C. van Waes kijk ook op F- Verdrietig, maar dankbaar voor alle dierbare herinneringen die hij ons achterlaat, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve broer, zwager en oom Jaap Marcusse echtgenoot van Magda Marcusse - van der Moere Wij wensen Magda, de kinderen en kleinkinderen veel kracht en troost toe bij het verwerken van dit verlies. Oostkapelle: Nico (in herinnering) en Mientje Marcusse-Noordhoek Kamperland: jan en Mien Marcusse-Verpoorte Terneuzen: Sien en Cees (in herinnering) de Mol-Marcusse neven en nichten 19 april 2016 Nu is mijn lieve man, onze papa en opa voor altijd uitgevaren echtgenoot van Liesbeth Nijhuis-van der Vaart ik Enschede, 17 maart 1938 t Vlissingen, 19 april 2016 Vlissingen: Liesbeth Pijnacker: Suzanne en Daniel Quentin, Maxime, Laurent 's Gravenhage: Martij n Fleur, Lucas Amsterdam: Michiel en Alexandra Aiden, Charlie Schubertlaan 27, 4384 LM Vlissingen We nemen afscheid van Jan op vrijdag 22 april om 11.00 uur in Onze Lieve Vrouwekerk, Singel 106 te Vlissingen. Als gezin willen wij Jan na de dienst uitzwaaien, waarna hij in stilte wordt gecremeerd. Aansluitend is er gelegenheid om ons persoonlijk te condoleren bij Huys ter Schelde, Vlissingsestraat 38-40 te Koudekerke. Jan Sonnevijlle Enige en algemene kennisgeving Als het lichaam niet meer wil en het leven wordt een lijden kan men dankbaar zijn als God het komt bevrijden. Bedroefd maar dankbaar dat hem verdere pijn bespaard is gebleven geven wij u kennis dat na een kortstondige ziekte is overleden onze broer, zwager, oom en neef Oostburg, 19 december 1948 J Temeuzen, 19 april 2016 Schoondijke: Urbain en Eliane van Waes-Paridaen Oostburg: Arthur en Maria van Waes-van de Voorde Oostburg: Marietje en Wim Noë-van Waes Clinge: Paul van Waes Neven en Nichten Correspondentieadres; M. Noë-van Waes Steenbok 2 4501 GS Oostburg De uitvaart zal in besloten kring plaatsvinden. Wilhelmina Jeleintje de Zwart-Meesen -Mien- t Biervliet, 19-4-2016 Met droefheid delen wij u mede dat de Heere op het alleronverwacht uit onze familiekring heeft weggenomen onze schoonzuster en tante Stoffelina Geertruida Adriana van de Velde-Nijssen in de leeftijd van 76 jaar Yerseke: A.J. van de Velde S.J. van de Velde-Scheele Yerseke: N. J. van de Velde- de Koeijer D.C. de Koeijer Wemeldinge: J. van de Velde f.R. van de Velde-Bustraan Leerdam: J. C. van Schothorst-van de Velde H. J. van Schothorst Kruiningen: D.J. van de Velde M. van de Velde-Minnaard Neven en nichten Yerseke, 19 april 2016 donderdag 21 april 2016 19 Na een tijd van afnemende gezondheid is toch nog onverwacht overleden onze broer, zwager en oom, echtgenoot van Corrie de Feijter. Wij wensen Corrie en haar familie heel veel sterkte toe. Goes, Jo Boogert-Sonnevijlle Oostburg, Jenny en Kees de Kam-Sonnevijlle Neven en nichten 19 april 2016. De Heer geeft mij nieuwe kracht en leidt mij langs veilige paden tot eer van zijn naam. Psalm 23:3 Voor ons onverwacht maar op Zijn tijd heeft de Here tot Zich genomen onze lieve zus, schoonzus, tante en oud-tante sinds 30 juli 2013 weduwe van Cornelis Johannes de Zwart Hontenisse, 17-3-1924 Familie Meesen Familie de Zwart Correspondentieadres: Iz. Meesen Eisenhowersingel 8a 4587 EW Kloosterzande De samenkomst van Woord en gebed wordt gehouden op maandag 25 april om 14.00 uur in de recreatieruimte van 'Annelot ter Walle', Ter Wallestraat 7 te Biervliet, waarna de begrafenis volgt op de algemene begraafplaats. Na de begrafenis kunt u de familie ontmoeten in Annelot terWalle'. Vrijdag 22 april is er van 19.00 -19.30 uur gelegenheid om afscheid te nemen in appartement 5 van Annelot terWalle'. Indien u geen kaart heeft ontvangen kunt u deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Onze dank gaat uit naar de directie en het personeel van 'Annelot ter Walle' voor de liefdevolle verzorging gedurende zovele jaren. Sluittijden overlijdensadvertenties Per e-mail en internet daags voor plaatsing 16.00 uur. Per telefoon en fax daags voor plaatsing 15.00. Recla matie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. E-mail familieberichtenpzc(5)persgroep.nl Telefoon 088-0139 999 (werkdagen 9.00-17.00 en op zondag 13.00-17.00) Fax 088-0139 990 Internet U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichtenonline.nl PZC.nl/familieberichten Op PZC.nl/familieberichten kunt u overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Op PZC.nl/ familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. Hier vindt u per overledene ook een online condoleance register. Via PZC.nl/familieberichten kunt u ook bloe men en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensbe richten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 51