J? Familieberichten O IUensenlinq.nl Oyarlailan Jannis Isaac Sonnevijlle 14 woensdag 20 april 2016 Adriaan Arie Janse Frans Rijk -Jan- Ik hef mijn ogen op naar de bergen, vanwaar mijn hulp komen zal. Psalm 121:1 Na een moeitevol, treurend leven om het verlies van haar dierbare zonen, is tot onze diepe droefheid door de Heere uit ons midden weggenomen mijn innig geliefde vrouw en onze lieve, zeer zorgzame moeder en oma Stoffelina Geertruida Adriana Lina van de Velde-Nijssen echtgenote van Jan van de Velde in de leeftijd van 76 jaar. Sterke de Heere ons in dit zware verlies. Yerseke: Jan van de Velde Sluiskil: Jan van de Velde (in liefdevolle herinnering) Marjan van de Velde-Moerland Yerseke: Dennis van de Velde (in liefdevolle herinnering) Gawege: Margreet en Jan-Kees Moerdijk-van de Velde Yerseke: Dick en Heieen van de Velde-Dorst Yerseke: Lianne en Kees Hartoog-van de Velde Yerseke: Liesbeth en Patrick van den Berge-van de Velde en kleinkinderen. 19 april 2016 Steeweg 56 4401 AR Yerseke De rouwdienst wordt D.V. gehouden op zaterdag 23 april om 10.00 uur in de kerk van de Gereformeerde Gemeente, Oude Boogaert 2 te Yerseke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Na de begrafenis is er in de kerk gelegenheid tot condoleren. Liever geen bezoek aan huis. Tot onze diepe droefheid heeft de Heere op het aller onverwachts uit onze familiekring weggenomen onze zo geliefde zuster, schoonzuster en tante Stoffelina Geertruida Adriana Nijssen echtgenote van J. A. van de Velde Sterke de Heere Jan, de kinderen en kleinkinderen en ons in dit grote verlies. Yerseke: D.J.Nijssenf M. Nijssen - Ridderhof Ridderkerk: J.D. Nijssen t M.C.Nijssen - Dieleman Middelburg: A.J. Houterman-Nijssen F.Houterman Verdrietig, maar ook dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft betekend, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn Adrie, onze lieve pa en opa Wilhelminadorp, 30 juli 1941 - Goes, 19 april 2016 's-HeerAbtskerke: Addie Nijsse-Wiskerke Middelburg: Anja en Jaap Zock-Janse Rebecca Barendrecht: Petra en Aart Jan Teunissen-Nijsse Adriaan Maarten Goes: Emile en Edith Janse-Greeven Dominique Ter Aar: Martin en Myriam Nijsse-Schipper Merel Joep Isa Sophie Onze dank gaat uit naar het verzorgend personeel van Zorgcentrum 'Ter Valcke voor de goede begeleiding en de liefdevolle verzorging. Gerbernesseweg 30,4444 RR 's-Heer Abtskerke. De dankdienst voor zijn leven, waarvoor wij u uitnodigen, wordt gehouden op vrijdag 22 april om 10.00 uur in de Johannes de Doperkerk van de Protestantse gemeente te 's-Heer Abtskerke. Na de dankdienst is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn in het uitvaartcentrum van Uitvaartzorg van der Hooft, Schoorkenszandweg 8b te 's-Gravenpolder. De begrafenis zal in besloten kring plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Sinoutskerke. Mijn Adrie, onze pa en opa kende veel mensen. Wanneer u geen rouwbrief heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Oma Lina Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze geliefde broer, zwager en oom Adrie Janse Wilhelminadorp: Arie Janse Tannie Janse-van Sabben (in herinnering) Lewedorp: PietWiskerke Edith Wiskerke-Matthijs Serooskerke: Lenny Cevaal-Wiskerke Adrie Cevaal Westkapelle: Dieneke Huibregtse-Wiskerke Adrie Huibregtse Neven en nichten Neven en nichten Yerseke, 19 april 2016 Met al zijn levenslust heeft hij deze strijd niet kunnen winnen. Na alle fijne jaren die wij met hem mochten beleven, hebben wij met veel verdriet afscheid moeten nemen van mijn lieve zorgzame man, onze (schoon) vader en (over)opa echtgenoot van Sjaan Rijk-de Koster Ovezande, 30 mei 1927 - f Goes, 19 april 2016 's-Heerenhoek: Sjaan Rijk-de Koster Rita en Rinus van 't Westende-Rijk Dianne en Tom, Fiene Peter Mieke en Mart Ina en Peter Bek-Rijk Joke Jennie 's-Heer Hendrikskinderen: Wim en Elly Rijk-van den Dries Britt en Alex Molendijk 54, 4453 AG 's-Heerenhoek. De uitvaartdienst wordt gehouden op vrijdag 22 april om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Willibrordus te 's-Heerenhoek. Aansluitend is er in verenigings gebouw 'De Jeugdhoeve' gelegenheid tot condoleren. De crematieplechtigheid zal in besloten kring plaatsvinden. Leven is vasthouden en toch los moeten laten In ons bijzijn is in alle rust overleden mijn lieve man, onze vader en opa Betrokken en zorgzaam voor allen. ik Groede, 22 juni 1931 t Goes, 18 april 2016 Corrie Sonnevijlle-de Feijter Corrie (en Hans in liefdevolle herinnering) Jaap en Mar ij Lineke en Marijke Wim en Sabien Klein- en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Beukenstraat 154 4461 CB Goes Wij nodigen u uit voor de afscheidsdienst op zaterdag 23 april om 10.30 uur in de kerk van 's-Heer Hendrikskinderen. Aansluitend zal de begrafenis, zoals Jan wilde, in besloten kring plaatsvinden. Na de kerkdienst bent u welkom in het "Heer Hendrikhuis", Te Werfstraat 18 in 's-Heer Hendrikskinderen. Wij zouden het fijn vinden u daar te ontmoeten. In plaats van bloemen liever een bijdrage in de KWF collectebus in de kerk. kijk ook op Wij zijn heel verdrietig omdat is overleden onze lieve, altijd meelevende Haar grenzeloze liefde, trouwe zorg en betrokkenheid blijven ons altijd bij. Anne en Joris Eva en Niek Kees en Lilian Marilyn en Dinant Dan en Kirsten Emma Jurian en Priscilla Carmen Annelyn en Sjacko Jesse Melissa Maik Romy Lindsey Jens

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 70