Otörtjjs Bsfkhim Familieberichten (Hensenlinq.nl familieberichten COLOFON Familieberichten kükookop fllensenlinq.nl familieberichten Elfrieda Nora Hofman-Gort Frieda Omère Johannes Prudent Hofman Anna Lena van Gemeren-Nugteren Telefoon 0113-340381 I Benonistraat 3,4421 DN Kapelle www.peterbutler.nl I pabutler@zeelandnet.nl Rouwcentrum: Maalstede 1 a Kapelle voor een persoonfij^e uitvaart begeleiding Het adres voor een respectvoC ajscheid. Met familieberichtenonline.nl kunt u op een eenvoudige, snelle en zekere manier uw blijde of droevige bericht samenstellen en plaatsen in uw dag- en/of weekblad naar keuze. familieberichtenonline.nl BETROUWBAAR EN EENVOUDIG FAMILIEBERICHTEN OPGEVEN IN DAG EN WEEKBLADEN woensdag 20 april 2016 15 Het laatste beetje is nu op, veel had Ik te verduren. Het kaarsje is nu opgebrand, gedoofd zijn alle vuren. Voor mij die het aangaat is het niet erg, ik heb genoeg geleden. Voor hen die ik achterlaat: vaarwel en wees tevreden. Met grote bewondering en respect hebben wij je afstand zien nemen van alles wat je dierbaar en lief was. We hebben je los moeten laten weduwe van Terneuzen, t Terneuzen, 27 februari 1927 18 april 2016 Terneuzen: Eduard en Suzanke Hofman-Huigh Joep en Lize Lysanne en Koen Terneuzen: Willem en Rida Hofman-van Unen Misha en Remco, Lola Don en Lotte, Evi Midland (USA): Marlies en Simon Lee-Hofman Koewacht: Desirée en André Elegeert-Hofman Debbey en Wesley Richard Correspondentieadres: Laan van Othene 74, 4533 DB Terneuzen U kunt afscheid nemen van ma in het uitvaart centrum van het crematorium, Bellamystraat 28-c te Terneuzen, op maandag 25 april van 12.15 tot 12.45 uur. De afscheidsdienst wordt gehouden om 13.00 uur in de aula van bovengenoemd crematorium, gevolgd door de begrafenis op de Zuider begraafplaats naast de aula. Na de begrafenis kunt u de familie daar persoonlijk condoleren. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Verdrietig delen wij u mee, dat na een lange strijd, te midden van haar dierbaren in alle rust thuis is overleden mijn lieve vrouw en onze moeder echtgenote van Gert van Gemeren Ridderkerk, 31 januari 1942 t Retranchement, 16 april 2016 Retranchement: Gert van Gemeren Amsterdam: Robert en Roos Amsterdam: Léon en Rita Correspondentieadres: Dorpsstraat 21, 4525 AG Retranchement Wij hebben in besloten kring afscheid genomen van Ann. 3S ZORG Peter Butler 0 Dé grootste zoekmachine voor overlijdensberichten in de regio Naam Plaats Meer dan 100.000 overlijdensberichten per jaar Een levensverhaal plaatsen Condoleanceregister plaatsen Mensenlinq app voor Android Iphone Nationale uitvaart adressengids Online urnwinkel Online rouwbloemenwinkel Plaats een filmpje voor uw nabestaande volg ons op like ons op Twitter Facebook Sluittijden overlijdensadvertenties Per e-mail en internet daags voor plaatsing 16.00 uur. Per telefoon en fax daags voor plaatsing 15.00. Recla matie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. E-mail familieberichtenpzc@persgroep.nl Telefoon 088-0139 999 (werkdagen 9.00-17.00 en op zondag 13.00-17.00) Fax 088-0139 990 Internet U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichtenonline.nl PZC.nl/familieberichten Op PZC.nl/familieberichten kunt u overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Op PZC.nl/ familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. Hier vindt u per overledene ook een online condoleance register. Via PZC.nl/familieberichten kunt u ook bloe men en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensbe richten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 43