Familieberichten Üysrladüfj kükookop fflensenlinq.nl Tannetje Cornelia van Weele-Westerweele Annet van Weele-Westerweele Annet van Weele-Westerweele Maatje Clazina Blomaard - de Kam 14 dinsdag 19 april 2016 We hebben het zo fijn gehad samen. Dat hadden we zo graag nog een lange tijd voortgezet. Een kortstondige, maar zeer ernstige, ziekte maakt dat onmogelijk. Dankbaar voor alles wat zij in haar liefdevolle en betrokken leven voor ons en anderen betekende, geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve vrouw, onze moeder, schoonmoeder en oma Annet Echtgenote van Job van Weele Borssele, 18 juni 1954 f Goes, 16 april 2016 Goes: Job van Weele Bergen op Zoom: Eelco en Anita Kim, Nikki Hoogerheide: Mariëlle en Mare Pena, B'Lana Karremansweidjes 45 4464 JG Goes De crematieplechtigheid zal worden gehouden op vrijdag 22 april om 14.00 uur in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren van de familie in de koffiekamer van het crematorium. Annet is thuis aan de Karremansweidjes. -bezoek aan huis alleen na overleg- Na een kort en heftig ziekbed is van ons heengegaan onze lieve zus en schoonzus Ondanks het grote verdriet bedanken we Annet voor alle liefde, hartelijkheid en warmte die we mochten ontvangen. We zullen haar erg missen. We wensen Job, kinderen en kleinkinderen veel kracht en sterkte toe om het grote verlies te dragen van deze dierbare vrouw, moeder en lieve oma. Krabbendijke: Jan Westerweele (in herinnering) Hanny Westerweele-Krijger (in herinnering) Amemuiden: Wim Westerweele Nelly Westerweele-Krijger Koudekerke: Piet Westerweele (in herinnering) Riet Westerweele-van Weele Hellevoetsluis: Kees Westerweele Rita Westerweele-de Reus Lieve Annet, je blijft in onze gedachten. 16 april 2016 Ze hoorde er zo bij... Onverwacht snel moesten wij met veel verdriet afscheid nemen van onze geliefde schoonzus Met respect en met een dankbare glimlach zullen we haar blijvend gedenken. Kees van Weele Mina van Weele-Almekinders Riet Westerweele-van Weele Piet Westerweele (in herinnering) Rinus van Weele Truus van Weele-van Damme Els v. d. Have -van Weele Coos v. d. Have 16 april 2016 Woorden schieten te kort na het zo plotseling overlijden van onze lieve en sympathieke buurvrouw Annet Haar spontaniteit en opgewektheid zullen wij ons altijd blijven herinneren. Wij wensen Job, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe bij het verwerken van dit enorme verlies. De buren van de Karremansweidjes: Leida en Jaap Baaijens, Carla en Cees Bazen, Jacky Hollestelle, Mina en Frans Lindhout, Gerda en Tom Schraven, Inke en Cock v. d. Wijngaard. Verdrietig, maar dankbaar om wie hij voor ons is geweest, is na een liefdevolle verzorging in 'Goedertijt' te Breskens van ons heengegaan, mijn lieve broer, onze oom en oudoom de heer Jacobus Izaak Risseeuw weduwnaar van mevrouw Willy Klaaijsen 11997 ☆Groede, 31 augustus 1928 tBreskens, 16 april 2016 Breskens: Marie Poissonnier-Risseeuw Rian en Tonnie Suzan en Werner Carien en Eric nichten en neven Correspondentieadres M. Poissonnier-Risseeuw Molenwater 1 -3014511 BN Breskens De afscheidsdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, vindt plaats op donderdag 21 april 2016 om 16.00 uur in het crematorium, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Aansluitend is er gelegenheid om de familie te condoleren. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen, gelieve deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Verdrietig om het overlijden van mijn oom waar ik altijd kind aan huis ben geweest. Jaap Risseeuw Vlissingen: André Stroo Christel en Christijn Bets Schram-Poelwijk "t Is mooi geweest' 'Voor altijd samen' Dankbaar dat zij zo lang in ons midden mocht zijn, delen wij u verdrietig mede dat van ons is heengegaan, in de leeftijd van 87 jaar, onze lieve moeder, schoonmoeder en oma sinds 2 oktober 2014 weduwe van Marinus Jan Blomaard Dank voor al jouw liefde. Kats: Mariëtte en Guus Annelot en Daan Maud Ouderkerk a./d. Amstel: Ronny en Dorine Max Bodille Een speciaal woord van dank voor het personeel en de vrijwilligers van Zorgcentrum Cleijenborch, voor de liefdevolle aandacht aan haar besteed. 17 april 2016 Zorgcentrum Cleijenborch Dr. Maasstraat 4, Colijnsplaat Correspondentieadres: Oostzeedijk 16, 4485 PM Kats De begrafenis zal op zaterdag 23 april in besloten kring plaatsvinden. Nadien is er vanaf 14:00 uur tot 15:30 uur gelegenheid tot condoleren in De Zeeuwse Rozentuin, Katse Groeneweg 3, 4485 PH te Kats. =S Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van ons clublid Harrie van de Horst In de korte periode dat Harrie lid was van onze Schutterij, hebben we hem leren kennen als een positief ingesteld mens, die genoot van de sport en het samenzijn met de andere leden. We wensen z'n vrouw, kinderen en overige familie veel sterkte toe in het verwerken van dit grote verlies. Bestuur en leden van Handboogschutterij St. Sebastiaan Yerseke Leuntje van Dijke-Weststrate O Do Nachtzon G-*«rrot?ripnirKj^rtstrocr6-d$27CB AcrörPlxrgi 011749 2262 Na een langdurig ziekbed nemen wij liefdevol afscheid van mijn lieve vrouw, onze moeder, 'grote' oma 'Loekie en Pluisje' - Elizabeth Hendrika Cornelia - echtgenote van Joop Schram Amsterdam, 1 september 1940 t 's-Heerenberg, 17 april 2016 Joop Schram Goes: Paulien Piet Keim-Schram Larisse Stefan Mirelle Matthijs Ronald Bavel: André Anja Schram-Machielse Kim Evi Max Correspondentieadres: Lengelseweg 101 7041 DR 's-Heerenberg De crematieplechtigheid vindt in besloten kring plaats. 'De Heer is mijn herder, mij ontbreekt niets Op 17 april 2016 is onverwacht, omringd door haar naaste familie overleden, in de leeftijd van 93 jaar, onze lieve zorgzame moeder en oma Antwerpen Loes en Jurgen Neij-van Dijke Valerie Verstraeten Zoetermeer Corrie en Niek Ribbens-van Dijke Petra en Inge Onze bijzondere dank gaat uit naar het personeel en verpleging van de huiskamer van 'Cederhof'. De warme verzorging die onze moeder en oma aldaar heeft genoten zullen wij nooit vergeten. De begrafenis vindt in besloten kring plaats. Correspondentieadres: Uitvaartzorg Peter Butler t.a.v. fam. van Dijke-Weststrate Benonistraat 3,44421 DN Kapelle

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 65