Wat blijft is de emotie... COLOFON Familieberichten &-O-C0 familieberichten fI1ensenlinq.nl ik Familieberichten kükookop fllensenlinq.nl Ik kan slapen zonder zorgen, want slapend kom ik bij U thuis. Alleen bij U ben ik geborgen. Na een mooi en gelukkig leven samen, zijn zij nu weer herenigd. Jacoba Elisabeth van Gelderen - Coby - weduwe van Joop Neve Terneuzen, 12-8-1927 t Terneuzen, 17-4-2016 correspondentieadres: Uitvaartverzorging de Ridder Hughersluys 37 4536 HM Terneuzen De afscheidsdienst, waarvoor u bent uitgenodigd, zal plaatsvinden op vrijdag 22 april om 14.00 uur in uitvaartcentrum 'De Ridder', Hughersluys 22 te Terneuzen. Na afloop van de dienst bent u welkom in de koffiekamer. Donderdag 21 april is er van 19.00 - 19.30 uur gelegen heid om afscheid van Coby te nemen in het uitvaartcentrum. Dank aan de medewerkers en vrijwilligers van de Tliuiszorg, huisartsenpraktijk 'Triniteit', het personeel en bewoners van 'De Residentie' en de medewerkers van 'Ter Schorre' voor alle goede zorgen en aandacht. Alleen schriftelijke condoleance. Dankbaar dat zij zo lang in ons midden mocht zijn, delen wij u mede dat op 14 april 2016 van ons, in alle rust, is heengegaan onze lieve moeder en oma Johanna Christina Gerarda Maria van Gelder Konincks Zij overleed in de leeftijd van 102 jaar. Wij hebben op maandag 18 april 2016 in familiekring afscheid van haar genomen in de Geslootene Boom te Sas van Gent. Sas van Gent: Ini en Keest de Lugt - van Gelder Den Haag: Ton en Cisca van Gelder Canada: Ans van Gelderf Kleinkinderen en (achter) achterkleinkinderen Corresponentieadres: Ivoy straat 50 4551 HN Sas van Gent Een woord van dank voor de medewerkers van Woonzorgcentrum de Blide en in het bijzonder voor de afdeling "de Mosselbank" Fax 088-0139 990 familieberichtenonline.nl Eenvoudig, betrouwbaar en veilig adverteren in de Provinciale Zeeuwse Courant Dé grootste zoekmachine voor overlijdensberichten in de regio Naam Plaats Zoeken I Meer dan 100.000 overlijdensberichten per jaar Een levensverhaal plaatsen Condoleanceregister plaatsen Mensenlinq app voor Android Iphone Nationale uitvaart adressengids Online urnwinkel Online rouwbloemenwinkel Plaats een filmpje voor uw nabestaande volg ons op like ons op Twitter 5J Facebook dinsdag 19 april 2016 15 Sluittijden overlijdensadvertenties Per e-mail en internet daags voor plaatsing 16.00 uur. Per telefoon en fax daags voor plaatsing 15.00. Internet U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichtenonline.nl Reclamatie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. E-mail familieberichtenpzc@persgroep.nl Telefoon 088-0139 999 (werkdagen 9.00-17.00 en op zondag 13.00-17.00) PZC.nl/familieberichten Op PZC.nl/familieberichten kunt u overlijdensberich ten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Op PZC.nl/familieberichten worden alle overlijdens berichten uit de krant geplaatst. Hier vindt u per overledene ook een online condoleanceregister. Via PZC.nl/familieberichten kunt u ook bloemen en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 46