Uvarlaila/J A 1 M Familieberichten 0 IHensenlinq.nl V 14 dinsdag 19 april 2016 tfeE I O Ronald de Decker Jannetje Susanna Geelhoed-Clement Andreas Edmond Irma Comelis Enige en algemene kennisgeving Johanna Maria Trapman-Verduijn Anneke André Jacobus Izaak Risseeuw weduwnaar van mevrouw Willy Klaaijsen 11997 Jaap Risseeuw kijk ook op Al jaren in zichzelf, maar toch zo sterk verbonden... Verslagen zijn wij door het veel te vroeg overlijden van mijn vader, lieve zoon en onze bijzondere broer, zwager en oom Terneuzen, 23 december 1962 t Goes, 15 april 2016 Axel: Wendy de Decker Terneuzen: C.S.M. de Decker - Blaakman C. de Decker t Broers, zussen, zwagers, schoonzussen Neven en nichten Correspondentieadres: Josef Haydnstraat 2, 4536 BV Terneuzen De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op donderdag 21 april om 13.30 uur in het Monuta crematorium, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Na afloop van de plechtigheid is er een informeel samenzijn in de koffiekamer van het crematorium. Bedankt Emergis! Voor de goede zorgen aan Ronald gegeven. Een bijzonder leven een bijzonder mens Ron de Decker Wij wensen de familie en naasten veel sterkte met dit verlies. Cliënten en medewerkers woonhuizen en afdeling 22/25 Want Gij zijt een vesting geworden voor de geringe, een vesting voor de arme in nood fes. 25:4a Dankbaar dat zij niet langer heeft moeten lijden, maar intens verdrietig om het verlies, geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve vrouw, onze moeder en oma Middelburg, 28 mei 1949 Vlissingen, 17 april 2016 Eenvoud, liefde, vertrouwen. in al haar eenvoud was zij groot. Ad Trapman Kinderen en kleinkinderen Lange Zelke 75, 4381 EX Vlissingen Er is gelegenheid om afscheid van Anneke te nemen op vrijdag 22 april van 10.30 tot 11.30 uur in uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. De uitvaartplechtigheid zal om 12.30 uur worden gehouden in de Koninkrijkszaal van Jehovah's Getuigen, Verlengde Bonedijkestraat 279 te Vlissingen. Aansluitend zal de begrafenis omstreeks 14.00 uur op de Algemene begraafplaats aan de President Rooseveltlaan plaatsvinden. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in bovengenoemd uitvaartcentrum. Wij zijn dankbaar voor de goede zorgen van de medewerkers van Verpleeghuis Ter Reede, Vondellaan, woning 5. Dankbaar voor alle mooie en fijne herinneringen die zij achterlaat geven wij u kennis dat van ons is heengegaan onze lieve moeder, oma en over-oma sinds 7 juli 2006 weduwe van Willem Geelhoed in de leeftijd van 98 jaar. Corrie en Kees Goudswaard Jos, Janneke en Ronald, Wim en Nancy, Carla Gerard en Riet Geelhoed Lianne en Marcel, Anita en René, Marina en Wietse, Willeke en Paul Mientje en Anton de Haze Karin en Willem, Peter en Sjanie Matty en Adrie t Geelhoed Sandra en Marco, Annette en Frank, Elske en Leon, Wilmar en Bianca Susan en Rien le Clercq Marjanne en Roy, Philip en Christa Peter en Mattie Geelhoed Mart en Manon, Jeannette en Foort, Wilma en Marco Tonnie en Ko Duerink Remco en Geertje, Miriam en Jeffrey Jeannette en Kees Amperse Erik en Laura, Janneke en Barry, Ilja en Leon Wim Geelhoed en achterkleinkinderen Een speciaal woord van dank voor het personeel en de vrijwilligers van Zorgcentrum Cleijenborch, voor de liefdevolle aandacht aan haar besteed. 17 april 2016 Dr. Maasstraat 4, Colijnsplaat Correspondentieadres: Nieuwstraat 11,4493 AZ Kamperland De afscheidsdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op vrijdag 22 april om 13:00 uur in kerkgebouw De Ark, Veerweg 100 te Kamperland. Aansluitend zal omstreeks 14:00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn in het Jhr. Mr. de Casembroothuis aan het Alexiaplein. Voorafgaand aan de dienst is er van 12:30 tot 12:45 uur gelegenheid tot afscheid nemen in het jeugdgebouw achter de kerk. Indien wij vergeten zijn u een rouwkaart te zenden, dan kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. W Met tranen in mijn hart, laat ik je vrij. Het afscheid doet pijn. Toch wil ik je dankbaar zijn, om alles wat je was voor mij. Loslaten is ook liefde en jij leeft voort in mij. Liefs Riet Helaas hebben wij afscheid moeten nemen van mijn man en allerliefste maatje, stiefvader, opa en overgrootopa. Bassevelde, 18 mei 1935 Oostburg, 16 april 2016 Oostburg: Riet Assebroek (B): Bram en Carine Hoofdplaat: Els en Rudie Yannick Oostburg: Wietse en Ilona Mats, Vinn Een speciaal woord van dank gaat uit naar allen die hem zo goed verzorgd hebben. Er is gelegenheid tot afscheid nemen op woensdag 20 april van 19.00 tot 20.00 uur in het mortuarium van het Zorgsaam Ziekenhuis te Oostburg, Pastoor van Genklaan 6 te Oostburg. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op vrijdag 22 april om 12.00 uur in crematorium Terneuzen, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn in de ontvangkamer van het crematorium. Indien u geen rouwkaart heeft ontvangen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. correspondentieadres: Grote Beer 25,4501 EN Oostburg Verdrietig, maar dankbaar om wie hij voor ons is geweest, is na een liefdevolle verzorging in 'Goedertijt' te Breskens van ons heengegaan, mijn lieve broer, onze oom en oudoom de heer AGroede, 31 augustus 1928 tBreskens, 16 april 2016 Breskens: Marie Poissonnier-Risseeuw Rian en Tonnie Suzan en Werner Carien en Eric nichten en neven Correspondentieadres: M. Poissonnier-Risseeuw Molenwater 1-301,4511 BN Breskens De afscheidsdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, vindt plaats op donderdag 21 april 2016 om 16.00 uur in het crematorium, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Aansluitend is er gelegenheid om de familie te condoleren. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen, gelieve deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Do Nachtzon Po'wvGflwo&ri-iSiiairKW'tSitrocff^-JSZ/CB v. mva Jf iac'iVcfi.nl-Ff 011749 2262 Verdrietig om het overlijden van mijn oom waar ik altijd kind aan huis ben geweest. Vlissingen: André Stroo Christel en Christijn

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 45