Mark Boot eindigt in Belgie net buiten het podium Echtgenote van Maarten van der Weijden liep 12 ZEELAND Oud-doelman Versprille komend seizoen aanvaller bij Philippine Voor Daisy van der Weijden-de Ridder was de Marathon Zeeuws-Vlaanderen zaterdag een 'trip down memory lane'. Davy Versprille speelt komend seizoen voor Philippine. De aan valler komt over van het Bel gische Sleidinge en speelde twee jaar geleden één seizoen voor Hoek. Toen was Versprille nog tweede doelman achter Jordi de Jonghe. Nadat Hoek het kam pioenschap in de hoofdklasse B had veiliggesteld, mocht Verspril le van trainer Kenny Verhoene in het laatste competitieduel met Zwaluwen invallen als rechtsbui ten. Vervolgens had hij een aan deel in twee doelpunten van Nick de Groote, die de stand van ï-t naar 1-3 tilde. Versprille maakte na dat seizoen als veldspeler de overstap naar Merendree en speelt dit seizoen voor Sleidinge. Philippine legde eerder al doelman Bas Rijkeboer (VC Vlissingen) en spits Maar ten van Hecke (Terneuzense Boys) vast. Doelman Kevin Wis sel vertrekt naar Zaamslag. Mevo'80 snakt naar einde van seizoen De basketballers van Mevo'8o lij ken naar het einde van de compe titie te hunkeren. De derdeklasser verloor zaterdag, niet op volle sterkte, met 45-83 van het Goese Volharding. Na een aardig eerste kwart sloeg in het tweede bedrijf de onnauw keurigheid toe. Bij rust stond het 21-33 voor de bezoekers. Het door personele problemen geteisterde Mevo'8o werd daarna overklast, waardoor de voorlaatste wedstrijd van het seizoen met ruime cijfers verloren ging: 45-83. Karter Lagesar de beste op circuit Spa Karter Leroy Jagesar heeft de Bel gian Max Challenge op het cir cuit in Spa gewonnen. De Mid delburger pakte de dagzege dank zij twee eerste plaatsen en één tweede plaats. Jagesar, die eerder ook al twee wedstrijden om het Nederlands juniorkampioen schap won, startte na de kwalifi caties van de derde plaats. Hij won de eerste race en pakte ook in de tweede race de zege. In de laatste race nam hij geen risico's meer, omdat een tweede plaats zou volstond voor de dagzege. sport kort Dit weekend waren de schijnwerpers niet gericht op haar man Maarten, maar op haar. Daisy van der Weijden liep zaterdag haar eerste mara thon en werkte de 42 kilometer en 195 kilometer af tussen Hulst en Terneuzen. Aan de fi nishlijn werd de in Zuiddorpe ge boren vrouw van de olympisch zwemkampioen verwelkomd door haar echtgenoot en eenjarige dochter Phileine. „Het was echt a trip down memory lane." De gedachten gingen bij Daisy van der Weijden-de Ridder zater dag even terug naar haar jeugdja ren. „Ik dacht terug aan de Wallen- loop, die ik móést lopen toen ik op school zat", zei ze na haar de buutmarathon op de markt van Terneuzen. „Dat vond ik toen echt verschrikkelijk. Nu liep ik er voor mijn plezier. Er kwamen zo veel herinneringen bij me naar boven nu ik hier weer liep. Mijn oude school, een pleintje waar ik nog eens heb gelest en mijn rijbewijs heb gehaald...." Het was precies die reden waar om ze voor de Marathon Zeeuws- Vlaanderen koos en niet voor die van Rotterdam, de stad waar ze nu woont. „Ik wilde in eerste in stantie vorige week daar lopen, maar heb er toch vanaf gezien om dat ik graag hier in Zeeland wilde lopen." Uiteindelijk kwam het In de eerste manche ging Boot met de besten mee en werd der de. De Schouwse crosser werd in de tweede reeks vervolgens vier de. Het resultaat was een vierde positie in het dagklassement. Stefan Hage uit Kapelle, die bij de Inters MX 1 uitkwam, werd in de eerste manche zesde en in de tweede manche zevende. Dat werd ook zijn dagklassering. Kevin van Houdt kwam goed voor de dag bij het kam pioenschap motorcross van het district Zuid in Reusel. De cou reur uit Axel greep in de MX 2 tweetaktklasse in beide manches Mark Boot rijdt sterk in het Belgische Mons. De inwoner van Burgh-Haamstede eindigt op de vierde plaats de overwinningen. Bij de 65a: grote wielen presteerde Dylan Serrarens uit Lamswaarde hetzelf de. Boy Stockman uit Terneuzen legde bij de MX 2 viertakten be slag op de tweede plaats in het al gemeen klassement. Hij werd der de en tweede in de manches. De overige resultaten zijn: 65 cc grote wielen: 6. Jop Adam, Westdor- pe; 85 cc grote wielen: 4. Luca Dha- nis, Terneuzen; 6. Joris Lampio, Vlis singen; 8. Joshua van Doorn, Middel burg. MX 2 2-takt: 8. Timo Dhanis, Terneuzen; MX 2 4-takt: 6. Martijn Roos, Zuiddorpe; 10. Tom Cort- vriendt, Axel. Sport sport@pzc.nl PHILIPPINE Davy Versprille (links), twee seizoenen geleden keeper bij Hoek, is komend seizoen spits van Philippine, archieffoto Johan van der Heijden ZIERIKZEE SPA GOES Azzagari en Uyl blijven Goes trouw Sofyan Azzagari (foto) en Dennis Uyl blijven Goes volgend seizoen trouw. Middenvelder Azzagari kon rekenen op interesse van Kloe- tinge en MZC'11, maar koos uiteindelijk voor een derde sei zoen bij de eersteklas ser. Ook doelman Dennis Uyl uit Poort vliet plakt er nog een jaar bij Goes aan vast. ANTWERPEN Micha Janse finisht binnen de drie uur Micha Janse uit Goes liep de marathon van Antwerpen binnen de drie uur. De Dynami- ca-atleet kwam in de havenstad na 2 uur, 59 minuten en 53 se conden binnen. VLISSINGEN Wisse topscorer bij korfballers Ondo In het verslag van Kin- derdijk-Ondo (13-14) stonden in de krant van gisteren abusieve lijk de verkeerde doel puntenmakers ver meld. Ronald Wisse was met vier treffers topscorer. De overige doelpunten kwamen op naam van Thomas Mesu (3x), Corinne Geschiere, Jeroen Me su, llja Mostert (allen 2) en Hanne Holle mans. VLISSINGEN Hagenaar Mo Laari naar Groene Ster Groene Ster Vlissin gen heeft de eerste aanwinst voor ko mend seizoen binnen. De 22-jarige Mo Laari komt deze zomer over van ZVV Den Haag, de hekkenslui ter in de eredivisie zaalvoetbal. Spotlights zijn in Daisy van der Weijden-de Ridder straalt na binnenkomst in Terneuzen. „Dit was mijn eerste én laatste keer." foto Patrick Suij door Mitchell Minnaard door Herman Heuvink MONS. Mark Boot is bij een motor crosswedstrijd om de Challenge Cup in Mons vierde geworden. De motorcrosser uit Burgh-Haamste- de kwam uit in de klasse Inters MX 2.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 41