'LIKE' ONS OP FACEBOOK! PZC DeStem ONDERWIJSGALA hoteldeal.nl 18 Groot bereik? NOMINATIEFASE 2/3 dagen naar Antwerpen 3 dagen in hartje Twente Huis Tuin Woninginrichting Meubelen Tientjes actie TIENTJES ACTIE Werk Inkomen Logistiek Transport Zakelijk Financieel Juridische Mededelingen VERKIEZINGEN 2015/2016: Docent van het jaar in het Basisonderwijs Tot en met vrijdag 22 april Ga naar bndestem.nl/onderwijsgala en vul het formulier zo volledig mogelijk in. Elke docent/ conciërge kan eenmaal genomineerd worden. Bij een nominatie gaat hij of zij mee naar de eerste stemronde die start op zaterdag 7 mei! Docent van het jaar in het Voortgezet Onderwijs Conciërge van het jaar in het Voortgezet Onderwijs Voor meer informatie zie bndestem.nl/onderwijsgala Online te boeken via Online te boeken via Vanaf 4* hotel op 10 min. van het centrum Boek nu deze lezersreis pzc.nl/webwinkel reizen hotelovernachtingen maandag 18 april 2016 markiesverlichting.nl Walstraat 39, Vlissingen markiesverlichting.nl Walstraat 39 Vlissingen Op zoek naar een leuke baan? Word RIJ-INSTRUC- TEUR/RIJSCHOOLHOUDER M/V. Opleiding in Best. Bel De VerkeersAcademie 0499- 477540 voor gratis studie gids of kijk op deverkeersa- cademie.nl. Ook voor taxi- en transportondernemer. snel een grote doelgroep bereiken doe je via het internet en deze krant, ga naar Kleintjesmarkt.nl Exploitatiemaatschappij Zierikzee B.V. in liquidatie De rekening en verantwoording liggen gedurende 2 maanden na publicatie ter inzage: Poortkade 232, Zierikzee. Schuldeisers kunnen binnen die periode verzet aantekenen bij de rechtbank Zeeland-West- Brabant. Hotel Restaurant Jachtlust Midden in de natuur in de driehoek Hengelo, Enschede en Almelo ligt Hotel Restaurant Jachtlust verscholen. Het gezellige hotel is gevestigd in Borne en beschikt overeen bar, restauranten zonneterras. De kamers zijn uitgerust met een flatscreen-tv, bureau en een badkamer met douche en toilet. In het restaurant staat in de ochtend een heerlijk ontbijt voor u klaar en op de dag van aankomst een culinair 3-gangendiner. Wi-Fi en parkeren bij Hotel Restaurant Jachtlust is gratis. Inclusief: 2 overnachtingen incl. ontbijtbuffet lx3-gangendineropdeaankomstdag€27,50p.p. 1 dag gratis fietshuur t.w.v. 12,50 p.p. Wandel-en fietsroutes beschikbaar in het hotel www.hoteldeal.nl/borne Borne en omgeving De natuurrijke omgeving van Borne leent zich uitstekend voor een goede wandel- of fietstocht. Ootmarsum en de Duitse grens liggen op fietsafstand. Binnen 20 min. bent u in Almelo, Hengelo of Enschede. Naast alle bekende winkels is er ook genoeg cultuur te vinden. Bezoek bijvoorbeeld het Stadsmuseum in Almelo met tentoonstellingen over Almelo in de 19e en 20e eeuw of de watermolen in Singraven. Extra informatie: Reserveringskosten 19,95 per boeking. De toeristenbelasting is inbegrepen. Op dit arrangement is geen kinderkorting van toepassing. Verblijf is mogelijk t/m aankomst eind oktober 2016 o.b.v. beschikbaarheid. Ramada Plaza Antwerp Ramada Plaza Antwerp is een modern 4-sterren hotel, gelegen in het hart van het zakelijke district van Antwerpen en op slechts 10 min. rijden van het centrum. De tram stopt vlak voor de deur. Het hotel beschikt over 210 kamers met televisie, gratis Wi-Fi en een eigen badkamer met bad en/of douche en toilet. Proefin Hugo's Restaurant van heerlijke gerechten en geniet in de Gozo bar van uw favoriete hapje of drankje. Op het terras geniet u van het uitzicht op het Hertoghe Park. Inclusief: lof 2 overnachtingen 1 of 2 x uitgebreid ontbijtbuffet Gratis gebruik van Wi-Fi in het hotel www.hoteldeal.nl/antwerpen Antwerpen In de historische binnenstad van Antwerpen vindt u vele bezienswaardigheden. Om alles in het centrum te zien, zijn er wandeltochten die u langs alle mooie plekjes leiden en u laten zien hoe mooi Antwerpen is. Een bezoek aan het MAS mag tijdens uw verblijf niet ontbreken. Ook de Onze-Lieve-Kathedraal is zowel van binnen als van buiten zeker de moeite waard om te bezoeken. Struin over de Meir met alle bekende mode winkels en sluit de dag af in één van de vele restaurants of bars van deze gezellige stad. Extra informatie: Reserveringskosten 19,95 per boeking. Detoerisenbelastingbedraagt 2,39 p.p.p.n. Verlengingsnacht bij te boeken voor 29,50 p.p. Verblijf is mogelijkt/m aankomst eind oktober2016 o.b.v. beschikbaarheid. Meer informatie en boeken Voor meer informatie en boeken ga naar onze webwinkel of bel met Hoteldeal op 088 0331510 of mail naar info@hoteldeal.nl o.v.v. lezersreis Wegener.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 18