SM üvarlsüzn Familieberichten Juü'iJèu/jrj Diifiküsluiijmij 18 zaterdag 16 april 2016 Marinus Melis kükookop fflensenlinq.nl Jannis Abraham le Clercq Sebastian Oliver Noel Augusta Seraphina Schuerman Marie Lindenbergh - Kloet Pieternella Oppeneer-Boer André de Block Janna Blok-Dekker Robin Pieter van der Does Nooit meer. Lizzy Jansen-Geernaert Hoera een Broertje! ■Ar 13 april 2016 Sean Anna Olivia Geraghty Bastiaan Kole Fulham, Londen. Wij willen iedereen hartelijk bedanken voor de vele felicitaties en attenties die wij ter ere van ons 60 jarig huwelijksjubileum mochten ontvangen. Theo en Annie de Bakker- Gelderland. Kloosterzande. Met droefheid en respect geven wij u kennis van het overlijden van onze geliefde moeder en oma. In alle rust, na een liefdevolle verzorging in 'De Blaauwe Hoeve'te Hulst. weduwe van Josephus Ludovicus Dobbelaer Sint Jansteen, 27 mei 1918 t Hulst, 14 april 2016 MoergestelBen Dobbelaer en Annemie van de Wouw Thea Dobbelaer-Giesen St.Jansteen Julia en Jef Bleijenbergh-Dobbelaer St. Jansteen Fons en Maria Dobbelaer-Baecke HulstMieke en Peter Bleijenbergh-Dobbelaer St. Jansteen Jos en Magda Dobbelaer-Kindt Klein- en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Clingedijk 2 4564 CA Sint Jansteen Maandag 18 april is ervan 19.00 -19.30 uur gelegenheid om afscheid te nemen in uitvaartcentrum 'De Ridder', Spoorweg 4 te Hulst. Dinsdag 19 april kunt u van 10.15 -10.50 uur de familie condoleren in de kerk van de H.Theresia van het kind Jezus te Heikant, waarna om 11.00 uur de uitvaart dienst aanvangt. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de RK begraafplaats te Sint Jansteen. 'De hand des vlijtigen, zal gezegend worden' Bedroefd om het verlies, delen wij u mede dat toch nog onverwacht is overleden, onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en voor vele nichten en neven tante 'Marie' -Maria Cornelia Laurina- echtgenote vanJ.A. Lindenbergh, overleden 12-1-2006 Poortvliet, Kapelle, 17-10-1924 14-4-2006 Maarssen André Lindenbergh Velp Jack en Monique Lindenbergh - Karthaus Hans Ilse en Evert Correspondentieadres: De Gagelaar 3 4421 GS Kapelle Er is gelegenheid tot afscheidnemen op woensdag 20 april van 12.30 tot 13.00 uur in rouwcentrum Peter Butler, Maalstede la te Kapelle. De afscheidsbijeenkomst wordt gehouden om 14.00 uur in de aula van het crematorium aan de Westelijk Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend is er aldaar gelegenheid tot condoleren. Indien wij u vergeten zijn een rouwbrief te sturen, dan kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. Toen zag ik de heilige stad, het nieuwe Jeruzalem, uit de hemel neerdalen, bij God vandaan. Openbaring 21 2a Door God verlost om eeuwig bij Hem te zijn weduwe van Martinus Oppeneer Axel, 2 april 1929 t Terneuzen, 14 april 2016 AxelBram en Anneke Oppeneer-Reminsen AxelJohan en Tanneke Oppeneer-de Jonge Petra en Andre - Merijn, Jesse, Emma Annelies en Leon - Eline, Mathijs, Sofie Martin AxelJan en Aafke Oppeneer-Westra Martien en Marjan - Karlijn, Loek Geertje en Marco - Leonie Nella en Egbert - Joëlle, Nathan, Elias Daan Hoofddorp Suzie Oppeneer AmersfoortKees en Corrie Oppeneer-Westra Marieke en Douk - Liam Suzanne en Stephan Lisa en Abel Correspondentieadres: Nieuwendijk 47, 4571 LG Axel De begrafenis zal D.V plaatsvinden op woensdag 20 april 2016. Van 13.15 tot 13.50 uur is er gelegenheid de familie te con doleren in de Gereformeerde Kerk, Kerkdreef 21 te Axel, waarna om 14.00 uur de samenkomst aanvangt. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de Burchtlaan. Voor de vele blijken van belangstelling en medeleven aan ons betoond, tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve man, onze zorgzame vader en opa zeggen wij u hartelijk dank. Adrie Melis-Karelse Kinderen en kleinkinderen Goes, april 2016 Voor de vele blijken van betrokkenheid na het overlijden van wil ik u, mede namens mijn kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen bedanken voor de vele kaarten, lieve brieven, de bloemen en uw aanwezigheid bij de crematieplechtigheid. Het is voor ons een grote troost te weten hoe geliefd hij was en hoe hij werd gewaardeerd. Julienne de Block-Kips Koewacht, april 2016 Dankbetuiging Wij danken u voor de hartverwarmende belangstelling, die wij als familie ontvingen, tijdens het ziekbed en na het overlijden van onze moeder, oma en overoma Het is voor ons een grote steun en troost geweest dat zovelen hun medeleven hebben betuigd. namens de familie, M.A. Blok Sassenheim, april 2016 Wij willen u allen heel hartelijk danken voor de warme belangstelling en uw medeleven, zowel persoonlijk als schriftelijk, na het overlijden van mijn lieve man, vader en opa Het gemis zal blijven, maar uw betrokkenheid van de afgelopen tijd, is voor ons een enorme steun. Onze oprechte dank hiervoor. E.J. Le Clercq- van Iwaarden Margot, Dinand en Daphne, Ruvon Oostburg april 2016 Zonder onze Robin is alles anders. De vele brieven, vele kaarten, bloemen en mooie warme woorden bij het afscheid van onze Robin hebben ons diep ontroerd en waren voor ons allen een grote steun. Voor ons een fijne en troostrijke gedachte dat Robin in zijn leven voor zo velen veel heeft betekend. Daarom willen wij u middels deze advertentie hartelijk bedanken voor al uw medeleven en steun. Piet Frieda van der Does-van de Waart Rick Amber Heinkenszand, 16-04-2016 Woorden mogen alleen dienen om de stilte te verbeteren Wij willen iedereen bedanken, die na het overlijden van onze liefhebbende op welke wijze dan ook, met ons hebben meegeleefd. Henk Jansen kinderen en kleinkinderen Terneuzen, april 2016

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 50