Familieberichten O IHensenlinq.nl OyarlSilai) 14 donderdag 14 april 2016 Dies Geijs Dies Geijs Dies Geijs Dies Geijs Maatje Koole-Verhage Maatje Koole-Verhage Maatje Koole-Verhage Machelina Adriana Houtekamer - Vleugel - Lina - Tante Mientje Cornelia Provoost-Overdulve kijk ook op Diep ontroerd door de moed en de kracht waarmee hij heeft gevochten om bij ons te blijven en intens dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft betekend en gedaan, hebben wij afscheid genomen van mijn allerliefste echtgenoot, onze sterke (schoon)vader en super trotse opa 24-12-1957 12-04-2016 Francy Esther Eric en Elise, Luuk, Saar Samantha Bono Heernisseweg 106,4461 PXGoes We hebben zo veel van je geleerd, behalve hoe we je moeten missen.... We brengen Dies een laatste groet in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg op maandag 18 april om 15.30 ma alleen schriftelijke condoleances Onze hartelijke dank gaat uit naar dokter Van der Werff en de medewerkers van de palliatieve zorg van Ter Valcke Wat zo diep in het hart zit kun je door de dood niet verliezen. De herinnering aan een bijzonder mens is geboren Through the storm, we reach the shore(Bono) Met diep respect voor de manier waarop hij heeft geleefd en uiteindelijk met zijn ziekte is omgegaan hebben wij afscheid genomen van onze geliefde zwager en oom Echtgenoot van Francy Geijs Chris en Joke Schipper Jos en Ria Reijnhout Remco en Ella Reijnhout-Haijes Een groot gemis Een groot verdriet Maar mooie herinneringen na 58 jaar vriendschap vergeet je niet. Ontdaan en geschokt zijn wij door het overlijden van mijn beste vriend Vaarwel dan vriend.... We zullen je nooit vergeten. We wensen Francien, kinderen en kleinkinderen heel veel sterkte toe. Walter, Marja en de kinderen. We zullen er voor je zijn. Met verdriet nemen wij afscheid van onze zeer gewaardeerde collega Zijn overlijden heeft ons diep geraakt. Dies was een fijne collega en vriend, die altijd bereid was iedereen met raad en daad bij te staan; wij zullen hem missen. Wij wensen zijn vrouw en kinderen sterkte met dit grote verlies. Medewerkers en directie Synto Goes, 12 april 2016 "Sterven is verhuizen van de buitenwereld naar het hart van de mensen die van je houden. Manu Keirse Met diepe bewondering voor zoveel doorzettingsvermogen en stil van verdriet hebben wij in liefde losgelaten aan Gods liefde mijn lieve, zorgzame vrouw, onze moeder, schoonmoeder, oma en ouwe-oma in de gezegende leeftijd van 93 jaar. Willem Koole Riet en Dick van Alst-Koole Rosemarie Sander en Anique Annie en Cor den Engelsman-Koole Remy en Raymond Noëlle, Manu Pirn en Sarah Addie Koole en Fleleen Verwijs 12 april 2016 Brouwerijstraat 43 4371 EJ Koudekerke De uitvaartdienst, waarin ds. C. den Hertog voorgaat, zal worden gehouden op zaterdag 16 april om 10.30 uur in de Michaëlskerk, Dorpsplein te Koudekerke. Aansluitend zal de begrafenis omstreeks 12.00 uur plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aan de Biggekerksestraat. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de Klimop aan de Kerkstraat. Onze dank gaat uit tiaar de medewerkers van Zorgstroom, team VeerelZuid, voor hun liefdevolle zorg. Bedroefd zijn wij door het overlijden van onze zus, schoonzus en tante in de gezegende leeftijd van 93 jaar. J. Verhage t A. Verhage t P. Verhage t L. Verhage J.P. Verhage-Goedhart t Neven en nichten Wij wensen Willem, zijn kinderen en (achter) kleinkinderen veel sterkte toe. Na een kort ziekbed kregen wij bericht van het overlijden van onze oudste altijd aktieve schoonzuster en tante. echtgenote van Willem Koole In de leeftijd van 93 jaar. Wij wensen Willem,kinderen,klein en achterkleinkinderen heel veel sterkte toe. Koudekerke: Henk (in herinnering) en Leu. Vlissingen: Jo en Mattie. Biggekerke: TannieenBram. Koudekerke: Hannie en Jo. Kapelle: Mattie en Kees Neven en Nichten. Als het lichaam diensten weigert en de geest vertroebeld wordt, is het een zegen om te sterven. Verdrietig, maar in het besef dat zij het einde als een bevrijding beschouwde, geven wij u kennis van het overlijden van onze zorgzame, lieve moeder, oma en opoe gehuwd met Anthonie Houtekamer 12 februari 1961 Wemeldinge, 7 maart 1927 Krabbendijke, 12 april 2016 Adri en Piet Liesbeth en André, Lisan, Sacha Peter en Suzanne, Nick, Amy, Rens Wim en Joke Toine en Dalilah, Aicha, Leia, Nina Richard en Joyce, Liam, Vince Anton en Cora Maurice en Leontine, Daphne, Jordy Linda en Stefan, Luuk, Femke Een speciaal woord van dank aan dr. J. A. M. van der Toorn en de medewerkers van afdeling Hoge Hoeve, Zorgcentrum Ter Weel te Krabbendijke. Correspondentieadres: Brouwerij weg 19, 4424 CG Wemeldinge De uitvaartdienst zal plaatsvinden op maandag 18 april om 11:00 uur in de Maartenskerk, Kerkweg 5 te Wemel dinge. Na de dienst zal de begrafenis plaatshebben op de Algemene Begraafplaats, Wemeldingse Zandweg te Wemeldinge. Daarna is een samenzijn in de Koorkerk van de Maartenskerk. - Uitsluitend schriftelijk condoleren - Onze lieve tante Mien is dinsdag j.l. overleden. We zijn verdrietig en zullen haar missen. Lian en Johannes - Kees en Ina Kees en Annelies - Adrie en Johanna Wim en Jentien - Marjo Lineke en Folkert De Here is uw bewaarder - Psalm 1215a Huwelijkstekst 30-10-1964 Onverwacht is van ons heengegaan mijn zuster en onze tante weduwe van Janus Provoost Axel, 16-6-1921 Temeuzen, 7-4-2016 Namens de familie: P. Jansen-Overdulve Correspondentieadres: Gerry Boot-Jansen Gerstakker 10 8141 HX Heino De begrafenis heeft in besloten kring plaatsgevonden.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 74