6 I UIT ir 'kung Fu Panda' is in meerdere opzichten een familiefilm. Enkele stemacteurs lieten hun (klein)kinderen ook een bijdrage leveren. „Angelina moest haar kinderen kietelen om ze aan het lachen te krijgen." Iviing Fu Panda .3 Minder aaibare versie voor ouder publiek NU IN DE BIOS Trumbo FILMBIOGRAFIE The Huntsman: Winter's War ACTIE land of Mine DRAMA Ecldic the Eagle FILMBIOGRAFIE DOOR AB ZAGT Over het precieze aantal panda's dat in de anima tiefilm 'Kung Fu Panda 3' voorkomt, moet regis seur Jennifer Yuh Nelson even nadenken. „Het zijn er 35, nee 34. Maar de meeste beren zijn achter grondfiguren. Slechts enkelen hebben een echte rol." In de vorige twee succesvolle animatie films voelde de panda Po, een innemen de, onhandige beer met overgewicht, zich alleen op de wereld. Dat hij ge adopteerd was door een gans, deerde hem niet. Totdat in zijn nieuwe film- avontuur zijn biologische vader op duikt. Die troont Po mee naar een afge legen dorp in de Chinese bergen, waar hij zijn relaxte soortgenoten tegen komt die liever lui dan moe zijn. Voor de makers leverde 'Kung Fu Pan da 3' een extra uitdaging op. „We wil den de film in samenwerking maken met Chinese partners", legt Nelson uit, een Amerikaanse van Koreaanse af komst. „Hun expertise in de traditione le kleding en de natuurlijke omgeving waar panda's in het wild leven konden we goed gebruiken. We wilden zo au thentiek mogelijk te werk gaan." De Chinezen beschermen hun panda's, waarvan er volgens de laatste telling tussen de 2000 a 3000 rondlopen (waarvan 1.864 in de vrije natuur), als hun kroonjuwelen. Nederland kreeg onlangs toestemming twee panda's te huren die vermoedelijk in september arriveren in Ouwehands Dierenpark Rhenen. Zelfs een Hollywoodster als Kate Hudson, die in de film de hitsige pan da Mei Mei van haar stem voorziet, The Jungle Kook 3D FAMILIEFILM Donderdag 14 april 2016 Bryan Cranston (bekend uit 'Breaking Bad') speelt de legendarische scenarist Dalton Trumbo die in de ja ren '50 in Hollywood werd vervolgd wegens vermeen de communistische sympa thieën. Chris Hemsworth speelt op nieuw The Huntsman, een vechtersbaas in een sprookjeswereld. Hij krijgt deze keer te maken met een ijskoningin (Emily Blunt) en haar verderfelijke zuster (Charlize Theron). Bloedstollend drama over Duitse krijgsgevangenen die aan de Deense kust landmijnen moeten ontman telen die door de nazi's zijn geplaatst. Een bijzondere kijk op de gevolgen van oor logsgeweld. De Engelse schansspringer Michael Edwards, beter be kend als Eddie the Eagle, deed mee aan de Olympi sche Winterspelen van 1988. Portret van een clowneske sportheld. OOK KINDEREN VAN STERREN DOEN MEE IN PANDAFILM -> Regie: Jon Favreau. Ori ginele stemmen: Neel Set hi, Bill Murray, Ben Kings- ley, Idris Elba en Scarlett Johansson. Wie vol verbazing heeft ge keken naar de realistische diergaarde in 'Life of Pi' (2012) zal zonder twijfel ook versteld staan van 'The Jungle Book'. In deze computerversie van het klassieke boek van Rud- yard Kipling komt een heel oerwoud vol wilde beesten tot leven. Ook al spreken de meeste dieren be schaafd Engels en plat Amerikaans, de visuele echtheid is er niet minder om. Regisseur Jon Favreau zoekt vooral naar harmonie in zijn film. De junglejon gen Mowgli is opgevoed door wolven, die het men senkind als een van de roe del beschouwen. De tijger Shere denkt daar anders over en wil Mowgli doden voordat hij volwassen wordt. Mensen zijn nu een maal niet te vertrouwen. De andere dieren zijn het daar niet mee eens. Mowgli (Neel Sethi) is een dieren vriend. Tijdens zijn vlucht ontmoet hij onder meer beer Baloo (meesterlijk in gesproken door Bill Mur ray). The Jungle Book' is gelukkig niet zo zoet als de honing waarnaar Baloo voortdurend smacht. Enge en aandoenlijke scènes wis selen elkaar af. Vergeleken met de animatiefilm uit 1967, een van de grootste hits uit de Disneystal, is de ze versie beslist minder aai baar. Vandaar ook dat de film niet in een Nederlands talige versie te zien is. De ze bewerking mikt op een iets ouder publiek. (Ab Zagt) Mowgli (Neel Sethi) met de wolf Raksha (stem Lupita Nyong'o).

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 59