ltr.V dlensenlinq.nl 0 mensen inq.nl Familieberichten COLOFON Familieberichten Dé grootste zoekmachine voor overlijdensberichten in de regio kijk ook op Verdrietig, maar dankbaar voor alle liefde en zorg die wij van haar mochten ontvangen, geven wij u kennis dat door de Heere van ons is weggenomen, onze lieve moeder en onze altijd meelevende oma en overoma Jacoba Nieuwenhuyzen-Butijn sinds 25 december 1988 weduwe van Marinus Nieuwenhuyzen in de leeftijd van 92 jaar. Klaaswaal: Mieke en Kees Nieuwenhuijse-Nieuwenhuyzen Jacqueline en Wim, Lars, Jesse, Aron, Jasmijn Lydia en Jan-Willem, Erik, Jorden, William, Jessica Marlies, Rick, Anne, Alice Louis en Connie, Lourens fArne, Noor, Jelte Rien en Dineke, Marinda, Jorinda, Christiaan, Annelies Jos en Maartje, Marthe, Roos, Jelle Anton en Netty, Linde, Celine, Boas Leonard en Willeke, Cas Christiaan en Liesbeth Leiderdorp: Lia en Hans van Es-Nieuwenhuyzen Martien en Elles, Noor, Amber, Mare Hans en Thirza, Sander, Martijn, Femke, Luuk, Koen Jacco en Carola, Nathan Marjolein en Pieter, Julia, Floore, Sarah Inge en Jan, Lies Arjan en Anneli Wolphaartsdijk: Willie Nieuwenhuyzen Yerseke: Netty en Jaap Delzenne-Nieuwenhuyzen Richard Antoinette en Peter, Ramon, Ivan, Rosalie Robbin en Ineke, Evy Surabaya: Han en Ozzie Nieuwcnhuyzen-Ersyael Krisnawati Patrick en Ifonie, Mika Kapelle: Anja en Marten van Keulen-Nieuwenhuyzen Eric en Dominiek, Indy-Lynn, Dalev Jacinta en Michaël, Fabian, Sophie Elmar, Danielle en John 's-Gravenpolder: Leanne en Dick Wisse-Nieuwenhuyzen Janine en Jasper, Linde, Noor, Loïs Maurice en Dianne, Ilona en Dennis, Roel en Nathalie Goes, 12 april 2016 Zorgcentrum Rehoboth Correspondentieadres: Wilgestraat 3, 4431 CJ 's-Gravenpolder. D.V. vrijdag 15 april is er van 19.30 - 20.00 uur gelegenheid tot afscheid nemen en condoleren in het uitvaartcentrum van Uitvaartzorg Van der Hooft, Schoorkenszandweg 8b te 's-Gravenpolder. De rouwdienst wordt gehouden D.V. maandag 18 april om 13.00 uur in het kerkgebouw van de Gereformeerde Gemeente, J.W. Frisostraat 1 te Krabbendijke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er in bovengenoemde kerk eveneens gelegenheid tot condoleren. Geen bloemen. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Rene Nieuwlaat Meer dan 100.000 overlijdensberichten per jaar Een levensverhaal plaatsen Condoleanceregister plaatsen Mensenlinq app voor Android Iphone Nationale uitvaart adressengids Online urnwinkel Online rouwbloemenwinkel Plaats een Filmpje voor uw nabestaande Twitter 4 Facebook donderdag 14 april 2016 19 Verdrietig zijn we door het overlijden van onze zwager en oom Echtgenoot van ons zusje Paula en Vader van Kim en Femke. Peter t Marijke en Frans. Corrie en Hans t en Jan. Eliie en Rinus. Ineke en Jo. Irene en Alex. Hannie en Pascal. Robbie en Saskia. Wim en Tatiana. Herman en Dora. Neven en nichten. Sluittijden overlijdensadvertenties Per e-mail en internet daags voor plaatsing 16.00 uur. Per telefoon en fax daags voor plaatsing 15.00. Recla matie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. E-mail familieberichtenpzc@persgroep.nl Telefoon 088-0139 999 (werkdagen 9.00-17.00 en op zondag 13.00-17.00) Fax 088-0139 990 Internet U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichtenonline.nl PZC.nl/familieberichten Op PZC.nl/familieberichten kunt u overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Op PZC.nl/ familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. Hier vindt u per overledene ook een online condoleance register. Via PZC.nl/familieberichten kunt u ook bloe men en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensbe richten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst. Naam J Plaats Zoeken W volg ons op like ons op

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 52