Familieberichten Oyarlailen kükookop q fflensenlinq.nl 18 donderdag 14 april 2016 René Nieuwlaat Janneke Helena Jansens Pieter Kegels Meta Ronald Matthijsse Marinus Leopoldus Maria Paula Nieuwlaat-Verduin De Here is uw bewaarder - Psalm 121: 5a Onverwacht is van ons heengegaan mijn zuster en onze tante Cornelia Provoost-Overdulve weduwe van Janus Provoost Axel, 16-6-1921 t Terneuzen, 7-4-2016 Namens de familie: P. Jansen-Overdulve Correspondentieadres: Gerry Boot-Jansen Gerstakker 10 8141 HX Heino De begrafenis heeft in besloten kring plaatsgevonden. Juliana Lucia Weemaes - Praet Juliana Weemaes-Praet Stil ging je heenlang heb je gewacht. Op het laatst weinig gesproken, maar wel veel gedacht. Je bent nu daar, waar je rusten mag. In alle rust is van ons heengegaan mijn lieve partner, onze moeder, schoonmoeder, oma en opoe weduwe van Jaap Neele partner van Omère Pieters Zuidzande, Breskens, 22 augustus 1926 12 april 2016 Breskens: O.C. Pieters Groede: Jopie en Jules van Mulken-Neele Onno en Evelien Björn Ivo en Claudia, Damian, Micah Geldrop: Cees en Els Neele-de Kam Aryan en Koen Simone en Geert Veerle en Milo Correspondentieadres: J.C. van Mulken-Neele Markt 7, 4503 AG Groede Een speciaal woord van dank aan de medewerkers van Hooge Platen, in het bijzonder afdeling Boulevard, voor hun goede zorgen. Het afscheid zal plaatsvinden op zaterdag 16 april om 15.30 uur in het crematorium, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Wilt u, indien u geen uitnodiging heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Enige en algemene kennisgeving. Herinner mij zoals ik was, maarniet in mijn sombere dagen. Herinner mij zoals ik was in de stralende zon. Hoe ik was toen ik nog alles kon. In zijn vertrouwde omgeving is rustig ingeslapen mijn zwager, onze oom en oudoom -Piet- Gesterkt door de Ziekenzegening Sinds 2001 weduwnaar van Margaretha Rosalia Smet A 22 juli 1918 -Terneuzen- t 12 april 2016 De familie Terneuzen, Woonzorgcentrum "De Blide", K310 Correspondentieadres: Klaprooslaan 10,4537 CR Terneuzen Er is gelegenheid tot afscheid nemen op vrijdag 15 april van 19.00 tot 19.30 uur in het uitvaartcentrum naast het crematorium, Bellamystraat 28c te Terneuzen. De crematieplechtigheid, waarvoor u bent uitgenodigd, wordt gehouden op maandag 18 april om 10.00 uur in de aula van het crematorium te Terneuzen. Na afloop bent u welkom in de koffiekamer van het crematorium. Onze oprechte dank gaat uit naar het verzorgend personeel en de vrijwilligers van "De Blide", voor alle goede zorgen en aandacht. Dat we zo onverwacht afscheid hebben moeten nemen van onze buurvrouw heeft ons diep geraakt. We wensen Fred en familie veel sterkte toe. buren: Ayse en Ahmet Ellen en Peter Bep Els Marjolein Tina en Ben Ouafaa en Firmin Corry en Ebe 'n geweldige vent We zullen hem enorm missen Wij wensen Henny, de kinderen en kleinkinderen heel veel sterkte Carnavalsvereniging "lerzijme" Je bent pas echt dood als ze niet meer aan je denken. René Tot het einde toe zelfstandig heeft René zijn leven in eigen hand gehouden. Diep geraakt zijn wij door zijn overlijden. echtgenoot van Hij overleed op 12 april 2016 in de leeftijd van 54 jaar. Paula Kim Femke Ma Nieuwlaat Nova Vlooswijkstraat 64 -66, 4531 CG Terneuzen René is thuis, waar gelegenheid is om afscheid te nemen op vrijdag 15 april van 19.00 tot 21.00 uur. De crematieplechtigheid wordt gehouden op zaterdag 16 april om 10.00 uur in de aula van het crematorium, Bellamystraat 28c te Terneuzen. In het crematorium is er gelegenheid tot schriftelijk condoleren. Na de crematieplechtigheid bent u van harte welkom bij ons thuis in de Fitness, waar de koffie klaar zal staan en waar gelegenheid is om ons persoonlijk te condoleren. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen deze aankondiging als zodanig beschouwen. Huwelijkstekst 30-10-1964 Na dertien jaar eindelijk herenigd met haar geliefde Con Onze liefdevolle en zorgzame moeder, oma en "ouwe oma" Zij is 88 jaar geworden. Hilversum: Frank en Janneke Sven en Michelle Kyano, Bodhi Merlin en Nannette Damiën, Quinten Renske en Rein Jayden, Tyler Middelburg: Henk en Dees Baue en Renée Dook en Yolentha 12 april 2016 Verpleeghuis "Buitenrust" Middelburg De uitvaartdienst, waarvoor wij u uitnodigen, zal worden gehouden op zaterdag 16 april om 10.30 uur in de H. Maria Magdalenakerk, Singelstraat te Goes. De begrafenis zal omstreeks 12.00 uur plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Goes. Aansluitend is er gelegenheid voor samenzijn en condoleance in rouwcentrum "de Bevelanden",Geldeloozepad 20 te Goes. Correspondentieadres: Noordweg 382, 4333 KK Middelburg Verdrietig zijn wij om het heengaan van onze lieve zus, schoonzus en tante. Wat blijft zijn de fijne herinneringen. Hulst: Anna Weemaes-Praet en Charles Weemaes, in herinnering Loek Weemaes Kloetinge Jeanine Sinke-Weemaes en Hans Sinke Diepenveen: Jos Sinke en Lucet van der Voet, Ties, Jits en Coosje Goes: Michiel Sinke, Jerom en Noralie Wij wensen de kinderen, klein- en achterklein kinderen veel sterkte toe. Kloetinge, 12 April 2016

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 51