Dubai, Oman Abu Dhabi 8-daagse wintercruises f Absurde prijs! Normaal 899 nu v.a zie stipreizen.nl/crcdpb zie stipreizen.nl/crcxzb of bel 088 - 70 70 600 (ma. t/m vr. 9:00-16:00 uur) reizen nl l/ Nog nooit zo voordelig! Incl. vliegreis en transfers 8-daagse cruise per 4* Costa Pacifica l/ Incl. alle maaltijden aan boord (ontbijt, lunch diner) Het mooiste van de emiraten Slechts beperkte beschik baarheid voor deze tarieven, wegweg! Costa Abu Dhabi Sir Bani Yas Island Muscat Maak nu absurd voordelig een luxe cruise langs de sprookjesachtige emiraten Dubai, Abu Dhabi en het sultanaat Oman. Uw vaart per 4-sterren Costa Pacifica langs deze geliefde winterzonbestemmingen, waar de zon bijna altijd schijnt. Het elegante schip is van alle gemakken voorzien. Culinair genieten in de diverse restaurants en bars. Ontspan nen in de spa of een van de zwembaden. Verder maken o.a. boetiekjes, een theater en een casino het geheel compleet. Profiteer nu van deze waanzinnige prijzen! Tijdelijk balkonhutten met extra lage toeslagen, zolang de voorraad strekt. 3 maart v.a. 749 10 maart v.a. 749 Topprijs en B vertrek 27 nov.^J Incl. transfers en gratis citytour Dubai Incl. vlucht Amsterdam-ltalië en Dubai-Amsterdam Incl. alle maaltijden aan boord (ontbijt, lunch diner) Top aanbieding! Cruise op 27 november per 4-sterren Costa Pacifica mee op een prachtige éénmalige cruise van Italië naar Dubai! Tijdens deze 20-daagse cruisevakantie passeren o.a. Rome, Sicilië en fascinerende bestemmingen in Jordanië, Oman en Dubai de revue. Boek nu en profiteer van exclusieve prijzen. Let op het aantal beschikbare plaatsen voor deze lage prijzen is beperkt! VERTREK ALLEEN 27 NOVEMBER binnenhut classic v.a. 1199 buitenhut classic v.a. 1349 balkonhut classic v.a. 1599 VROEGBOEKSPECIAL stipreizen.nl Prijs p.p. o.b.v. 2 pers. hut excl. Calamiteitenfonds en reserveringskosten. Let op, zolang de voorraad strekt. Drukfouten en prijswijzigingen voorbehouden. Savona Dubai luezkanaal (doortocht) AbuDhabi V Muscat Salalah

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 31