M Familieberichten .V kükookop fllensenlinq.nl Hendrika Christina Noordhoek Lambertus Johan de Reuver -Lambert- Cornelis van de Woestijne Sjaak Schunselaar Het geknakte riet zal Hij niet verbreken en de walmende vlaspit zal Hij niet uitdoven. Mattheus 12:20 Verdrietig delen wij u mee dat in haar Heer en Heiland is ontslapen onze lieve zus, schoonzus en tante Hennie - Kamperland, 10 juli 1935 Kamperland: Goes: Colijnsplaat: Oostkapelle: Heinkenszand: f Halsteren, 11 april 2016 J.W.C. Noordhoek f A.C. Noordhoek-Tange J.A. Burger f J.W.A. Burger-Noordhoek W.J. Noordhoek P.A. Noordhoek-van de Kreeke N.J. Marcusse f W.J. Marcusse-Noordhoek J.C. Noordhoek E.J. Noordhoek-Nijssen Neven en nichten Correspondentieadres Fam. J.C. Noordhoek Rembrandtstraat 12, 4451 AV Heinkenszand. De rouwdienst wordt gehouden D.V. vrijdag 15 april om 13.30 uur in het kerkgebouw van de Protestantse Gemeente 'de Ark', Veerweg 100 te Kamperland. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er in het Jeugdgebouw van de kerk gelegenheid tot condoleren. Wanneer u geen rouwbrief ontvangen heeft, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. "De in den bolster nog omsloten kiem Barstte, één van aard, uit vuurgloed. Middelburg, 1 juni 1960 f Middelburg, 10 april 2016 Sam en Anne Diana en Theo Theo, Karin, Steven en Jimmy Sandra, Lowie, Rachelle, Dylan en Ziggy Ingelies Froukje en Peter Jolyne en Amy Correspondentieadres: Blom en De Ridder Uitvaartverzorging T.a.v. familie De Reuver Pieter Louwersestraat 37 4388 EJ Oost-Souburg tel. 0118-415183 De afscheidsplechtigheid zal worden gehouden op maandag 18 april om 14.00 uur in de aula van de begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend zal aldaar de begrafenis plaatsvinden. Indien u geen kaart heeft ontvangen, kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. 2r Ronald Matthijsse 'RONNY' Ronald Bedroefd, maar dankbaar voor alle mooie en fijne herinneringen delen wij u mee dat is overleden mijn geliefde man, onze lieve, zorgzame vader, opa en overopa Izaak van Wallenburg Veere, 2-10-1936 Yerseke: Yerseke: Yerseke: Leiden: Yerseke, 11-4-2016 Jo van Wallenburg-Hollestelle Lex en Elke van Wallenburg-Dekker Anne-Wil en Maarten, Anna Lisanne en Evert, Noa Alma en René Sinke-van Wallenburg Anouk Chiel en Rowenna Jolein en Frank Slabbekoorn-van Wallenburg Bliek Myra Simeon Stee weg 21 4401 AN Yerseke De dankdienst voor zijn leven, geleid door ds. C. Baggerman, wordt vrijdag 15 april om 14.00 uur gehouden in de Hervormde kerk te Yerseke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Na de begrafenis is er in het Hervormd Kerkelijk Centrum De Haven, Dreef 6 te Yerseke gelegenheid tot condoleren. Onze speciale dank gaat uit naar de mensen van Allévo, huisartsenpraktijk Yerseke, medewerkers van Moerzicht en zorgboerderij Rust na Onrust voor de liefdevolle verzorging. Izaak van Wallenburg Toch nog onverwacht is in zijn vertrouwde omgeving overleden onze (schoon)vader, opa en overgrootvader - Kees - sinds 16 december 2009 weduwnaar van Wenny Bekkering Grijpskerke, t Middelburg, 6 oktober 1935 11 april 2016 Janny van de Woestijne Wendy Dennis Amanda Evan, Kian, Ray Lex en Cicilia van de Woestijne Yannick Daphne Jerome Onze dank gaat uit naar de medewerkers van Zorgstroom "Team Middelburg-Zuid" voor de goede zorgen. J.A. van de Perrestraat 99 4336 XZ Middelburg De afscheidsdienst wordt gehouden op vrijdag 15 april om 10.30 uur in de aula van uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 (achter de Torentijdweg) te Middelburg. Hieraan voorafgaand is er van 10.00 tot 10.20 uur gelegenheid om persoonlijk afscheid te nemen. De begrafenis zal omstreeks 11.30 uur plaatsvinden op de begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van de begraafplaats. Met grote bewondering en respect voor de kracht en waardigheid waarmee hij met zijn ziekte omging, hebben wij afscheid genomen van mijn lieverd, onze vader en opa 14 juli 1939 11 april 2016 Brien Jack Nancy Dennis Denny, David, Daniël, Arja Met dank aan doktoren Ankotta, van Halteren en Jaspar en de medewerkers van Zorgstroom. Rotterdamsekaai 71 4331 GN Middelburg De uitvaartplechtigheid wordt gehouden op vrijdag 15 april om 13.00 uur in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren. Zij die geen rouwbrieven hebben ontvangen, mogen deze advertentie als zodanig beschouwen. Sjaak Schunselaar woensdag 13 april 2016 15 'j Wij zijn diep geraakt door het overlijden van onze goede vriend en enthousiaste carnavalssupporter Wij wensen Henny, kinderen, kleinkinderen en verdere familie veel sterkte toe. Carnavalsvereniging de Deurdouwers Onze grote fan en vriend Binnenkomen in d'Ouwe voelde als thuis komen. Je enthousiasme, betrokkenheid en passie zullen wij enorm missen! We willen jou bedanken voor alle mooie momenten die we hebben mogen beleven! CB 't Eerste En plotseling was je er niet meer. Goede vriend van onze vereniging, van carnaval, van Sas,.... We zullen je enorm missen. We wensen Henny, kinderen en kleinkinderen enorm veel sterkte toe. Carnavalsstichting de Ventjes Tot ons verdriet is overleden onze dierbare zwager en oom Vlissingen: Bas Hollestelle Peter en Joyce Jan en Yolanda Janine en Bias Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze broer, zwager en oom t Gré en Jaap Jan en Ton Neven en nichten

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 71