Familieberichten kükookop q fflensenlinq.nl 14 woensdag 13 april 2016 Maria Marteijn-Crucq Willemina Louwerse Bimmel - Mientje Bimmel - Willem de Jonge Wim Adri de Jonge-de Visser Op 8 april 2016 overleed onze zwager en oom Willem de Jonge weduwnaar van Adrie de Visser Veere: J. Provoost-de Visser Biggekerke: J. de Visser C. de Visser-van Sluijs neven en nichten Heden overleed mijn lieve vriend Wim de Jonge Helaas mocht onze vriendschap maar zo kort duren. Ik wens zijn kinderen en verdere familie heel veel sterkte toe. Miep Het bericht dat onze collega Ron de Jager geheel onverwachts is overleden heeft ons diep geraakt. Wij verliezen in hem een bekwaam en toegewijd medewerker. Onze gedachten en medeleven gaan uit naar zijn vrouw en naaste familieleden. Wij wensen hen veel sterkte toe in deze moeilijke periode. Directie en personeel van De Zuidhoek Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het plotseling overlijden van Ronald de Jager man van onze gewaardeerde collega Mariska. Wij wensen haar en familie veel sterkte toe. Directie en medewerkers Eilandzorg Schouwen-Duiveland Met droefheid geven wij u kennis dat na een ziekbed van enkele dagen is overleden onze moeder, oma en overgrootmoeder sinds 20 oktober 1991 weduwe van Jacobus Marteijn Arnemuiden, t Goes, 11 september 1923 12 april 2016 J.J. Marteijn J.L Marteijn-Poppe Marco en Wilma Mika en Jillian Romae Esmeralda en Devie Chanel K.L.J. Meerman-Marteijn J.H. Meerman Remy en Wendy Marvin en Eline Correspondentieadres: Molenweg 75 4341 BC Arnemuiden Moeder is thuis opgebaard, Molenweg 73 te Arnemuiden, waar gelegenheid is tot afscheid nemen op donderdag 14 april van 19.00 tot 20.00 uur. De rouwdienst, die geleid wordt door de Weleer waarde heer Ds. P. van der Kraan, zal gehouden worden op vrijdag 15 april om 11.00 uur in zaal "Rehoboth", achter het kerkgebouw van de Hervormde Gemeente aan de Markt te Arnemuiden. Aansluitend zal om 12.15 uur de begrafenis plaats vinden op de begraafplaats aan de Veerseweg te Arnemuiden. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in zaal "Rehoboth". Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Cornelia de Visser- van Bremen J.M.Guiran-Buijs Met diepe bewondering en veel respect voor haar moedig gedragen ziekte en dankbaar voor alles wat zij tijdens haar leven aan ons heeft meegegeven, geven wij u kennis dat van ons is heengegaan onze zorgzame moeder, schoonmoeder en oma sinds 3 maart 1998 weduwe van Jan Louwerse Domburg, J Westkapelle, 25 november 1928 12 april 2016 Monterrey, Mexico: Ria Louwerse de Ortiz Jose Ortiz Garcia Amber Ortiz Louwerse Juneau, Alaska: Dana Ortiz Louwerse Manuel Hernandez Garcia Westkapelle: Jan Kees Louwerse Jeffrey -5t Onze dank gaat uit naar dr. W.J. Heijman, voor de geweldige ondersteuning die hij heeft geboden. Moeder is thuis. Daar is gelegenheid tot afscheid nemen op donderdag 14 april van 19.00 tot 20.00 uur. De uitvaartdienst zal plaatsvinden op vrijdag 15 april om 13.00 uur in de "Moria" Kerk aan de markt te Westkapelle. Aansluitend zullen we moeder naar haar laatste rust plaats brengen op de begraafplaats van Westkapelle. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in boven genoemde Kerk. correspondentieadres: de Casembrootstraat 45 4361 AS Westkapelle Mientje Louwerse - Bimmel Mientje Louwerse-Bimmel Mientje Louwerse Na een moeilijk laatste levensjaar hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve vader, schoonvader en opa sinds 18 maart 2015 weduwnaar van Nieuw- en Sint Joosland, Oost-Souburg, 13 mei 1927 7 april 2016 Dien Danielle Rani, Yara Rianda en Mustapha Mekki, llyas, Manar Lies Katinka Sven Ko en Judith Marloes en René Tim Correspondentieadres: Stoppelaarstraat 4, 4386 AM Vlissingen Naar zijn wens heeft het afscheid in stilte plaatsgevonden. v_ Met droefheid geven wij u kennis dat de Heere uit onze familiekring heeft weggenomen onze schoonzus en tante Middelharnis: M.de Visser-Sinke Goes: F.de Visser Goes: C.C de Visser neven en nichten Bedroefd delen wij u mede dat is overleden onze dierbare schoonzus en tante echtgenote van J.A.Guiran Krabbendijke: N.J.Guiran-Slabbekoorn H.A.Guiran (in herinnering) Smilde: E.J.Boogaardt-Guiran J.M.L.Boogaardt (in herinnering) Middelburg: A.A.Guiran T.A.Guiran-Frangois neven en nichten Schoonhoven,!0 april 2016 U yjt.. j L| Met verdriet hebben wij kennis genomen van het overlijden van mijn schoonzuster en onze tante Veere: A. Louwerse - Hengst Westkapelle: Ria en Jaap Elleke en Dieter Vlissingen: Wilma neven en nichten Westkapelle, 12 april 2016 Na vele jaren vriendschap resten nu mooie herinneringen Wij wensen haar dierbaren veel sterkte toe. Westkapelle: Mina Verhulst-Simonse Daan Adriaan en Jolanda Heieen en Willem en kinderen Wij zijn verdrietig na het overlijden van onze altijd vriendelijke buurvrouw Frans en Wilma Hans en Sigrid Jan Maartent en Nelly Frans en Christien Jan en Appie Henk en Klara Westkapelle, 12 april 2016

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 70