Ovarian Ba/iohiari Familieberichten COLOFON Familieberichten kükookop fllensenlinq.nl Jo Riemens We hebben verdriet omdat dat wat was nooit meer terugkomt, maar zijn dankbaar voor alle herinneringen die in ons geheugen gegrift staan. Bedroefd, maar dankbaar voor alle liefde, die wij van hem mochten ontvangen, delen wij u mee dat plotseling van ons is heengegaan onze lieve (schoon) vader, opa en over-opa Cornelis Willemse Cor weduwnaar van Leintje Willemse-Gideonse in de leeftijd van 93 jaar. Creil: Mieke en Co Nieuwdorp: JaapenTannie klein- en achterkleinkinderen Middelburg, 11 april 2016 correspondentieadres J. Willemse Prinses Margrietstraat 77 4455 AW Nieuwdorp Zaterdag 16 april van 15.00 uur tot 16.00 uur kunt u afscheid komen nemen en de familie persoonlijk condoleren in Rouwcentrum Adagio, Buitenhovelaan 1 te Middelburg. De begrafenis zal in besloten kring plaatsvinden. Het adres voor een respectvof afscheid. Met grote bewondering en respect voor de kracht en waardigheid waarmee hij met zijn ziekte omging, hebben wij afscheid genomen van mijn lieverd, onze vader en opa Sjaak Schunselaar 14 juli 1939 11 april 2016 Brien Jack Nancy Dennis Denny, David, Daniël, Arja Met dank aan doktoren Ankotta, van Halteren en Jaspar en de medewerkers van Zorgstroom. Rotterdamsekaai 71 4331 GN Middelburg De uitvaartplechtigheid wordt gehouden op vrijdag 15 april om 13.00 uur in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren. Zij die geen rouwbrieven hebben ontvangen, mogen deze advertentie als zodanig beschouwen. Diep bedroefd zijn wij door het overlijden van onze neef Johnny de Jonge Veel te vroeg is hij van ons heen gegaan. Wij wensen Wendy, Giovanni en Yarno heel veel sterkte toe met dit grote verlies. De ooms en tantes, neven en nichten Sponselee. de heer de Jonge Jij hoorde bij de polder en de polder hoorde bij jou Verdrietig en nog niet beseffend wat ons is overkomen, hebben we te vroeg afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze vader, 'opa polder', broer, zwager en oom echtgenoot van Anneke Riemens Hoek, 1-8-1948 t Hoek, 11-4-2016 Hoek Anneke Riemens-Riemens Hoek Rianda en Martin Dyon, Thimo Eindhoven Marlon Philippine Adri en Ria kinderen en kleinkinderen Hoek Kreekweg 3 4542 NL Hoek Elly De afscheidsbijeenkomst, waarvoor u bent uitgenodigd, wordt gehouden op vrijdag 15 april om 13.00 uur in uit vaartcentrum 'De Ridder', Hughersluys 22 te Terneuzen. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid om de familie te condoleren in de koffiekamer. De begrafenis vindt in besloten kring plaats. woensdag 13 april 2016 15 ZORG Peter Butler Telefoon 0113-340381 I Benonistraat 3,4421 DN Kapelle www.peterbutler.nl I pabutler@zeelandnet.nl Rouwcentrum: Maalstede 1 a Kapelle voor een persoonfij^e uitvaart begeleiding Wat zo diep in je hart zit, kan je door de dood niet verliezen. Met droefheid melden wij u het overlijden van vader van onze leerling Yarno en oud-leerling Giovanni. We leven mee in deze donkere dagen en wensen Yarno, Giovanni en mevrouw de Jonge alle moed toe. Namens alle medewerkers en leerlingen van het Reynaertcollege, P. de Witte Voorzitter College van Bestuur Hulst, 12 april 2016 Sluittijden overlijdensadvertenties Per e-mail en internet daags voor plaatsing 16.00 uur. Per telefoon en fax daags voor plaatsing 15.00. Recla matie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. E-mail familieberichtenpzc(a)persgroep.nl Telefoon 088-0139 999 (werkdagen 9.00-17.00 en op zondag 13.00-17.00) Fax 088-0139 990 Internet U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichtenonline.nl PZC.nl/familieberichten Op PZC.nl/familieberichten kunt u overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Op PZC.nl/ familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. Hier vindt u per overledene ook een online condoleance register. Via PZC.nl/familieberichten kunt u ook bloe men en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensbe richten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 43