Oi/arJailai) Familieberichten kükookop q fflensenlinq.nl 14 woensdag 13 april 2016 Ronald Frederika Boekamp-van Weerden Fredy Marinus Boekamp Adriaan Hijmans Ad Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van Frederik Kareis Fré Fré was een gepassioneerd bridgespeler en al vele jaren lid van onze bridgeclub. Wij zullen hem erg missen. Wij wensen Rie en de familie heel veel sterkte. Bestuur en leden Bridgeclub ABC de Kaaipoort Aardenburg 'RONNY' Ronald Ronald Matthijsse Ronald Peter Matthijsse Ronald Matthijsse Ronald Matthijsse wat zullen we je missen. Je was een geweldige vent. Veel sterkte aan Henny en de familie. Camavalsstichting Pijke Zot Willem de Jonge Wim Adri de Jonge-de Visser Heden overleed mijn lieve vriend Wim de Jonge Helaas mocht onze vriendschap maar zo kort duren. Ik wens zijn kinderen en verdere familie heel veel sterkte toe. Miep Cornelia de Visser- van Bremen Je hebt nu rust gevonden, al is vol droefheid ons hart. Je lijden zien en niet kunnen helpen, dat was onze grootste smart. Wij hebben je mogen begeleiden in je laatste levensdagen. Het was fijn om dit samen voor je te mogen doen. Vandaag is overleden mijn lieve vrouw, onze ma en oma echtgenote van Zij overleed in de leeftijd van 79 jaar. Rinus Boekamp Frans en Lijn Gert-Jan en Marijke Sven Laura Wij zijn het personeel van "De Stelle", met name de afdeling Klaverblad, dankbaar voor de liefdevolle verzorging. 11 april 2016 Churchilllaan 678, 4532 JB Terneuzen De crematieplechtigheid wordt gehouden op vrijdag 15 april om 13.00 uur in de aula van het crematorium, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Na afloop van de crematieplechtigheid is er een samenzijn in de koffiekamer van het crema torium, waar tevens gelegenheid is voor een persoonlijke condoleance. Groot is de leegte die hij achterlaat, mooi zijn de herinneringen die blijven. Tot het einde toe zelfstandig, het leven in eigen hand houdend, is onverwacht van ons heengegaan mijn lieve man, papa en opa echtgenoot van Maria Alphonsa Carolina Sophia van Mossevelde Hij overleed in de leeftijd van 90 jaar. Terneuzen: Ria Hijmans-van Mossevelde Amsterdam: Mirjam Hijmans en Eduard Kepel Mats 11 april 2016 Katspolderlaan 7, 4535 AV Terneuzen U kunt afscheid nemen van Ad in het uitvaart centrum aan de Bellamystraat 28-c te Terneuzen, op donderdag 14 april van 19.00 tot 19.30 uur. De afscheidsdienst wordt gehouden op vrijdag 15 april om 12.30 uur in de Emmaüskerk, Alberdingk Thijmstraat te Terneuzen, gevolgd door de begrafenis op de Zuiderbegraafplaats aan de Bellamystraat. Onze grote fan en vriend Binnenkomen in d'Ouwe voelde als thuis komen. Je enthousiasme, betrokkenheid en passie zullen wij enorm missen! We willen jou bedanken voor alle mooie momenten die we hebben mogen beleven! CB 't Eerste En plotseling was je er niet meer. Goede vriend van onze vereniging, van carnaval, van Sas,.... We zullen je enorm missen. We wensen Henny, kinderen en kleinkinderen enorm veel sterkte toe. Carnavalsstichting de Ventjes Vol verdriet en ongeloof vernamen wij dat onze vriend, sponsor en lid van de sponsorcommissie, maar bovenal een geliefd mens voor velen is overleden. We koesteren mooie herinneringen aan een ware Corn Boys-man. Ronald bood ons een tweede thuis en gaf ieder persoonlijke aandacht. Sas verliest de kleur die Ronald ons allen gaf. We wensen Henny, Niels en verdere familie alle sterkte toe om dit zware verlies te dragen. Ronald, rust zacht. You'll Never Walk Alone. Bestuur, leden en spelers sport- en ontspanningsvereniging Corn Boys, Sas van Gent Het maakt ons stil en verdrietig om veel te vroeg afscheid te moeten nemen van onze vriend Wij zullen je hartelijkheid, humor en zorgzaamheid enorm missen! Een pintje in d'Ouwe Brug zal nooit meer hetzelfde zijn Wij wensen Henny, Niels en de familie heel veel sterkte toe met het verwerken van dit verlies Je vrienden van Corn Boys 3 Niet alles is voorbij Je blijft bij ons Door wie je was en wat je zei En wat je voor ons hebt betekend Onze sponsor en soepmaker in ons clublokaal is helaas veel te vroeg overleden. Hij heeft een onuitwisbare indruk achter gelaten, we zullen zijn aanwezigheid dan ook erg missen. Wij wensen Henny, kinderen, kleinkinderen en familie veel kracht en liefde voor de toekomst. Eén zonder Snor Alex, Jos, Mario, Petro, Ronald en Sander Wij zijn diep geraakt door het overlijden van onze goede vriend en enthousiaste carnavalssupporter Wij wensen Henny, kinderen, kleinkinderen en verdere familie veel sterkte toe. Carnavalsvereniging de Deurdouwers Na een moeilijk laatste levensjaar hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve vader, schoonvader en opa sinds 18 maart 2015 weduwnaar van Nieuw- en Sint Joosland, Oost-Souburg, 13 mei 1927 7 april 2016 Dien Danielle Rani, Yara Rianda en Mustapha Mekki, llyas, Manar Lies Katinka Sven Ko en Judith Marloes en René Tim Correspondentieadres: Stoppelaarstraat 4,4386 AM Vlissingen Naar zijn wens heeft het afscheid in stilte plaatsgevonden. Met droefheid geven wij u kennis dat de Heere uit onze familiekring heeft weggenomen onze schoonzus en tante Middelharnis: M.de Visser-Sinke Goes: F.de Visser Goes: C.C de Visser neven en nichten

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 42