Oyarlailaf) Familieberichten 14 dinsdag 12 april 2016 Pieter Jan van der Hiele kükookop fflensenlinq.nl Als het leven niet meer gaat zoals je hoopt, doordat je zoveel wordt ontnomen en het leven niet meer "jouw leven" is, dan komt de tijd dat wij er in moeten berusten, dat ook voor jou het einde is gekomen Dankbaar dat hij niet verder meer hoeft te strijden, maar verdrietig om het verlies, geven wij u kennis dat in zijn veilige omgeving is overleden, mijn lieve man, onze zorgzame vader en opa Charles Johannes Bouwens Vlissingen Middelburg 16 april 1940 10 april 2016 Middelburg: Corrie Bouwens-Wagenaar Palm Harbour: Charlou Bouwens Elaine Bouwens-Borlaza Wylona Bergen op Zoom: Wïlco Bouwens Astrid Bouwens-van Lammeren Piet Maaike Rob Vrouwenpolder: Annechien Nieuwenhuis-Bouwens Arjan Nieuwenhuis Marijn Bart Niels Correspondentieadres: Vinkenhof 36, 4332 DL Middelburg De herdenking zal gehouden worden op zaterdag 16 april om 11.00 uur in de aula van de algemene begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden, waarna er gelegenheid is de familie te condoleren. Onze dank gaat uit naar het personeel van 't Gasthuis afdeling 33E voor de liefdevolle verzorging Geraakt en verdrietig zijn wij door het overlijden van onze zwager en oom Charles Bouwens Wij wensen Corrie, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe bij het verwerken en dragen van dit grote verlies. Rietje en Johan (in herinnering) Cevaal-Wagenaar John en Sandra Remy en Luuk Annelies en Sam Nel van Hilst - de Looff Tot onze droefheid is overleden, onze geliefde broer, zwager en oom Pieter Jan (Piet) van der Hiele echtgenoot van Lenie Harinck Werkendam: W. M. van der Klooster-van der Hiele Rilland: J. E. van der Hiele-Nieuwenhuijse Kamperland: M. C. van der Hiele M. van der Hiele-de Haze Neven en nichten Wij wensen Lenie, kinderen en (achter-) kleinkinderen veel troost en kracht toe. De HEERE heeft thuis gehaald mijn geliefde man, onze lieve vader, opa en overgrootvader in de leeftijd van 82 jaar. We zijn verdrietig om zijn heengaan, maar ook dankbaar voor wat hij voor ons heeft betekend. Kapelle: L. van der Hiele-Harinck Kapelle: Marja Niewenhuijse-van der Hiele en Leo Niewenhuijse Ede: Mart van der Hiele en Trijn Romein Scherpenzeel: Els Verrips-van der Hiele en Pieter Verrips Kleinkinderen en achterkleinkinderen 9 april 2016 J.A. Molstraat 17, 4421 AT Kapelle De rouwdienst, waarvoor wij u uitnodigen, zal D.V. gehouden worden op donderdag 14 april om 10.00 uur in de 'Petrakerk', Goessestraatweg 18 te Kapelle. Voorafgaand is er van 9.15 tot 9.45 uur gelegenheid tot condoleren. Aansluitend aan de dienst zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Kapelle, waarna de plechtigheid wordt afgesloten in bovengenoemd kerkge bouw. Nel van Hilst - de Looff Dina de Ridder - van Beusichem Betsie Geschokt zijn wij door het overlijden van onze zeer gewaardeerde collega Hann Timmermans We verliezen in hem een heel deskundig en geliefd mens. Wij wensen Marion, kinderen en overige familieleden heel veel sterkte met het verwerken van dit grote verlies. Namens directie en medewerkers van het Scheldemond College Guus Hagt, directeur-bestuurder Eugène Fagg, directeur Reina van Oost, teamleider VMBO-MAVO Wij zijn ontzettend verdrietig door het veel te vroeg overlijden van onze geliefde collega Hann Timmermans Hann heeft zijn strijd verloren en laat nu een enorm lege plek achter. Alle collega's en leerlingen missen niet alleen zijn betrokkenheid, maar ook zijn humor. Wij zullen hem nooit vergeten! Team VMBO-MAVO Scheldemond College, gebouw Wielingen Je kracht Je interesse voor het leven Je liefde voor je naaste Je moed zo sterk Je hebt er alles voor gegeven Op 9 april 2016 is, na een kort ziekbed, onze lieve, zorgzame moeder, schoonmoeder, oma en omi in alle rust overleden. Zij is 92 jaar geworden. sinds 13 juni 1987 weduwe van Leo van Hilst Middelburg, Middelburg, 11 september 1923 9 april 2016 Middelburg: Ella Paree - Van Hilst en Piet Paree Edwin Paree en Petra Paree - van de Marei Rosa Angela Paree Thijs, Rik Oostkapelle: Cor van Hilst en Michiel Hautvast Correspondentieadres: Tureluurstraat 3 4332 CJ MIDDELBURG De openbare herdenkingsdienst is op 15 april om 12:00 in de kerk van de Protestantse Gemeente "Open Haven", Oranjeplein 2,4388 AH Oost-Souburg. Aansluitend isergelegenheid de familie te condoleren in "De Ark", gelegen naast de kerk. De begrafenis zelf zal in besloten kring plaatsvinden. Onze dank gaat uit naar Dr. Ponten, alle medewerkers van Zorgstroom en St. Jans Hospice de Casembroot voor hun liefdevolle zorg. Verdrietig zijn wij na het overlijden van onze lieve zus, schoonzus en tante Uit aller naam: Familie De Looff Middelburg, 9 april 2016. Je moeder blijft je moeder, zo eigen en vertrouwd. Je wilt haar niet graag missen, omdat je van haar houdt. Maar eens dan komt de dag, dat je haar moet laten gaan. Je verstand zegt dat het goed is, maar in je ogen blinkt een traan... Bedroefd, maar dankbaar terugkijkend op alles wat zij voor ons heeft betekend, hebben wij afscheid genomen van onze lieve (schoon) moeder, groot- en overgrootmoeder weduwe van Mare de Ridder in de leeftijd van 96 jaar. Martha de Brabander-de Ridder Jo de Brabander Ruud en Desirée Kevin Dennis We bedanken het verzorgend personeel van verpleeghuis Vondellaan, woning 14, voor de liefdevolle verzorging. Vlissingen, 10 april 2016 Correspondentieadres: Walstraat 174, 4381 GV Vlissingen Op donderdag 14 april zal om 11.00 uur de crematieplechtigheid plaatshebben in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren en elkaar te ontmoeten in de condoleanceruimte van het crematorium. Met veel verdriet hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze vriendin Wij wensen Tonny en de kinderen alle sterkte en kracht toe met het verwerken van dit verlies. Annette en Henk Elly en Harry Kloosterzande, 7 april 2016

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 62